חמש פונקציות חשובות של תוכנת האנטי וירוס עבור MAC

admin

מערכת שהיא צורך מתמיד להתחבר לאינטרנט אינה בטוחה תמיד. האינטרנט הוא קרקע גידול עבור וירוסים, תוכנות זדוניות, סוסים טרויאניים וקודים זדוניים אחרים. לאיומים אלה יש לא רק את היכולת להאט את פעולת המחשבים או לשנות את אופן פעולתם של המחשבים, אלא גם את היכולת לפרוץ מידע על משתמשים, ומה שיותר גרוע, לגרום לכישלון במערכת המחשב. MACs, אם כי יקר, יש מספר גדול של משקיפים בשל החוסן שלהם ואת היכולת לעמוד התקפות וירוסים. עם זאת, כמו מערכת MAC מסובכת, האקרים תמיד מנסים להמציא קודים חדשים שיכולים לשמור על קשר עם המורכבות של MAC, ולכן הצורך להתקין יעיל ויעיל תוכנת האנטי וירוס כי הוא תואם באופן מלא עם MAC.

בחירת תוכנת האנטי וירוס מק נכון

למרות MAC עולה על Windows במונחים של התנגדות לווירוסים, מערכות MAC עדיין זקוקים להגנה מפני איומים אלה. להלן רשימה של תכונות חשובות כי תוכנת האנטי וירוס טוב צריך לספק למשתמשים MAC.

1) היכרות עם רמת ההגנה

כמובן, מימוש האתרים שבהם אתה מבקר ומה הנתונים הוא אחזר היא דרך טובה כדי למנוע התמודדות עם וירוסים. עם זאת, עצם המודעות כי לא תוכל להגן על עצמך ועל המערכת שלך מפני התקפה וירוס. במיוחד אם אתה מפעיל כמה הרחבות יישומים המאפשרים למחשב לפתוח או להוריד קבצים באופן אוטומטי. מסיבה זו, אתה צריך OS OS X תוכנת האנטי וירוס כי יגן על המערכת מפני וירוסים, rootkits, תוכנות ריגול, סוסים טרויאניים וקוד זדוני אחר. ודא כי תוכנת האנטי וירוס שנבחרה מציעה שירותים כגון סריקת דואר אלקטרוני, הגנה מפני דיוג, הגנה מפני קורוזיה, הגנה על חומת אש והגנה מלאה על הרשת. כל ההיבטים האלה צריכים להיות מסופקים גם למערכת MAC.

2) ביצועים והשפעה

וירוסים מותאמים להסתגל לביטחון ומורכבות של מערכות המחשב. וירוסים הם עכשיו יותר מסובך מאי פעם, אז אתה צריך לבחור את התוכנית הטובה ביותר אנטי וירוס, אשר לא רק מהר בעדכון, אלא גם מהר מסלולים וחוסמת וירוסים. התוכנה צריכה לחסום וירוסים אפילו מפני התקפה.

3) שלוש פונקציות בסיסיות

שלושה דברים תוכנית אנטי וירוס צריך להיות הסגר מאובטח, יומן ההיסטוריה תוכנית סריקה. הם יעזרו לך לנתח תחילה את הנתונים נגועים, במקום להסיר אותו מיד. זה יאפשר לך לשחזר נתונים חשובים, לנקות אותו ולהשתמש בו שוב. סריקות יש לבצע במדויק או במהירות כדי לספק למשתמשים בקלות ובנוחות.

4) נוחות פונקציונליות

מערכות MAC ידועות תוכנות אנטי וירוס מהיר וטוב המתאים למערכת MAC, צריך להיות מסוגל לא לחסום את המהירות של המחשב. הם צריכים לספק סריקה אוטומטית, אבל לא להאט את המחשב.

5) מערכת תמיכה

אבטחה MAC מבוססת על מניעה. המערכות שלהם באמת קשה לשבור ידועים להיות חסינים חסינים מפני איומים. עם זאת, עם המורכבות של MAC, תוכנת האנטי וירוס עבור MAC יכול להיות גם מורכב. לכן, יש צורך לבחור תוכנה המציעה סיוע מקצועי מעולה זמין מסביב לשעון.

Leave a Reply