היתרונות של תוכנת האנטי וירוס Avast

admin

לאחר התקפה על ידי מתכנתים זדוניים, האינטרנט לימד משתמשים רבים כיצד לאבטח את המחשבים שלהם באמצעות תוכניות אנטי וירוס. כל עוד אתה משתמש באינטרנט במחשב, תוכנת אנטי וירוס הוא קו הכרחי של הגנה מפני תוכניות זדוניות שיכולים למחוק את הקבצים שלך ולהביא תוצאות הרסניות למחשב. Avast היא תוכנית עטורת הפרסים שניתן להשיג בחינם באינטרנט כדי להגן על המערכת מפני איומי וירוס.

מה עושה את זה מיוחד? להלן התכונות שאתה מוסיף למחשב שלך כאשר אתה יכול להוריד את התוכנה חינם Avast AntiVirus.

קודם כל, Avast יש טכנולוגיה נגד תוכנות ריגול, אשר מאושר על ידי מעבדות WestCoast, אחד המובילים בעולם המוסדות העצמאיים לבדיקה, בדיקה, אימות ו אימות בזמן אמת ביצועים עבור מוצרים ושירותים הקשורים לאבטחת מידע. תוכנות אנטי וירוס מושלמות צריכות לספק הגנה נוכחית מפני תוכנות ריגול. כאשר תוכניות זדוניות נכנסות למחשב שלך, מנוע האנטי-וירוס שלך יחסום אותן. אם אחד מהם יעבור, תוכנית ההגנה שלך יזהיר אותך כדי לאפשר לך לחסל את האיום הזה.

Avast מציע גם סריקה מהירה. היכולת במהירות ובדייקנות לסרוק את המחשב חשוב, כך שאתה יכול להיות בטוח כי המערכת שלך לא נגוע שום דבר מזיק, באותו זמן יכול להשתמש במחשב ללא דיחוי. Avast מבצע סריקת זרימה מבלי להאט את חיבור האינטרנט. זה גם מקטין את גודל הקובץ עבור עדכונים וסורק רק קבצים שלא נסרקו, חוסך זמן.

Avast מצויד Real-Time Shields כי לפקח על חיבור לאינטרנט וסריקה קבצים. כל הקבצים, פתוחים או סגורים, יסרקו כדי למנוע התקפות וירוסים במחשב. בפרט, P2P שלה מגן סורק קבצי P2P מתוכניות שיתוף קבצים, וכן מגן רשת מעשים כמו מערכת גילוי פריצה המסייעת למנוע התקפות תולעת רשת. בנוסף, כל הקבצים שנשלחו באמצעות שליח מיידיות, הודעות וקבצים מצורפים בהודעות דואר אלקטרוני / Microsoft Outlook / Exchange וסקריפטים זדוניים מאתרי אינטרנט נסרקים. בנוסף, הוא כולל גם את 'מגן ההתנהגות', המנתח את התנהגות התוכניות כדי לזהות התנהגות חשודה.

אלה הן רק חלק מן היתרונות העיקריים שאתה יכול לקבל מ Avast במחשב. אם אתם מתכננים להוריד את תוכנת האנטי וירוס ללא תשלום Avast, ודא כי המחשב שלך יש לפחות מעבד Pentium 3, 128 MB זיכרון RAM ו 100 MB מקום פנוי בדיסק הקשיח.

Leave a Reply