את הסקירות הטובות ביותר של תוכנות אנטי וירוס – מהן התוכניות האנטי וירוס 3?

admin

בעת חיפוש תוכנות אנטי וירוס במחשב, תוכלו למצוא תוכניות אנטי וירוס רבים אשר מבטיחים להגן עליו מפני כל האיומים. למרבה הצער, עבור רבים של תוכניות אלה, לא תוכל לבדוק את הפונקציות שלהם. וזה בגלל שהם לא מציעים משפט או גירסאות חינם.

כמובן יש כמה מהם, אבל רבים מהם אינם יעילים ואתה רוצה לקבל במהירות את תוכנית האנטי וירוס הנכון. נקודת המוצא שלך צריך להיות קריאת תוכנות אנטי וירוס ביקורות של התוכניות הטובות ביותר בתעשייה. ביקורות אלה צריכות להיכתב על ידי לקוחות ומומחים, כך שתוכל לקבל הערכה משוחדת של מוצרים אלה.

זיהוי תוכניות האנטי וירוס הטובות ביותר אינו קשה. תוכל למצוא מידע זה על ביקורות, דפי השוואה ואתרים מכובדים של מוכרים. מהם ניתן לבחור את תוכנת האנטי וירוס הטובה ביותר עבור המחשב שלך.

זיהינו את למעלה 3 תוכנות אנטי וירוס עם התכונות הטובות ביותר וכלים. אנו ממליצים להוריד אחת מתוכניות אלה למחשב שלך:

BitDefender

BitDefender יש כל כך הרבה כלים טובים כי קשה למצוא כזה אכזבה. אחד המאפיינים המרשימים שלו הוא היכולת לפקח על הגדרות הפרטיות בפייסבוק וטוויטר, ולחסום כל קישורים זדוניים כי ניתן לשלוח לך על ידי החברים שלך. תכונה זו היא מכרעת משום שהאיומים הקשורים לדיוג ולתוכנות זדוניות הסלימו באתרים אלו, בשל הפופולריות שלהם.

תכונה נוספת שאתה מקבל עם BitDefender הוא נגד מסנן הונאה. זוהי תכונה אנטי-פישינג שמאתרת וחוסמת אתרים שעשויים להיות הונאות, כגון כתובות אתרים מזויפות של הבנק, הונאת הפקדות והונאות תעסוקתיים. ואת המטרה השנייה היא לפקח על האשראי שלך עם שירות ניטור אשראי. זה מגן עליך מפני cheaters שמנסים לשנות את דוחות האשראי.

BitDefender יש פונקציות רבות אחרות וכלים. זוהי אחת הסיבות העיקריות מדוע זה תמיד בראש הרשימה של תוכניות האנטי וירוס הטוב ביותר. הוא מגן על סוגים שונים של משתמשים, כולל משתמשים ביתיים, משתמשים במשרד, שחקנים, משתמשי מחשב נייד ואחרים.

Kaspersky

Kaspersky Antivirus מוכר על ידי כל מעבדות הבדיקה המובילות כאחד התוכניות הטובות ביותר אנטי וירוס. אחת המעבדות האלה היא וירוס וירוס, אשר הוענקו לו VB100%, אשר נחשב כ 100% שיעור של יעילות הסרת וירוסים "בטבע".

למרבה הצער, את המחיר של Kaspersky הוא קצת גבוה ואתה יכול לקבל תוכנה זולה יותר של תוכניות אחרות. אבל זה כולל רישיון עבור שלושה משתמשים שמגינה על שלושה מחשבים במחיר של אחד.

אחת התכונות המרשימות שלה היא מקלדת וירטואלית. תכונה זו משמשת כדי למנוע גניבה של כרטיסי אשראי, סיסמאות ושמות משתמש. הוא משמש להזין מידע סודי זה על ידי לחיצה על המקלדת הדיגיטלית באמצעות העכבר. זה מונע keyloggers ותוכנות ריגול אחרות לגנוב את המידע האישי שלך.

פנדה

Panda היא תוכנית האנטי וירוס הטובה ביותר עם אישור והסמכה של מוסדות בדיקה מובילים. הם מראים כי זהו אחד היעילים ביותר באיתור והסרה של תוכנות זדוניות, כגון וירוסים, סוסים טרויאניים, keyloggers, תוכנות ריגול, תוכנות פרסום ועוד. AV-Test, למשל, נותן תוצאות מצוינות מראה כי הוא אחד מתוכניות האנטי וירוס הטוב ביותר.

אחד המאפיינים הטובים ביותר שלה הוא חיסון Panda USB, אשר מחדיר החדש כונני USB מוכנס ועוצר את התפשטות האיומים autorun.inf. תכונה זו מחדירה את המחשב כולו ומשביתה את כל כלי ההפעלה האוטומטית מכונני USB.

סיכום

אנו ממליצים גם לקרוא ביקורות אחרות של תוכניות האנטי-וירוס הטובות ביותר. ביקורות אלה מראות כיצד תוכניות אלה פועלות נגד תוכנות זדוניות ואיומים מקוונים, ומה הם עושים לגבי האיומים החדשים שגורמים לבלבול בקרב משתמשי מחשב רבים.

Leave a Reply