אנטי וירוס חינם תוכנה שבה אתה יכול להגן על עצמך

admin

1Amiti היא תוכנית אנטי וירוס חינם

Amiti חינם אנטי וירוס היא תוכנית התומכת סריקה יש 4 סוגים שונים של סריקות, כולל אחד שיכול כרגע לבדוק וירוסים הפועלים כרגע בזיכרון. הסט כולל כלי שבו אתה יכול לנקות במהירות את כל הקבצים כדי לפנות שטח דיסק. אין הגדרות רבות או אפשרויות, אבל זה באופן אוטומטי מפקחת על קבצי סריקה ותומך עדכונים של מסד הנתונים שלה. אנטי וירוס אנטי וירוס גם מספק הגנה אנטי וירוס קבוע, המכונה הגנה תושב, בחינם. עובד עם Windows 10, 8, 7, Vista ו- XP.

2-חינם אנטי וירוס Comodo

אנטי וירוס זה מגיע פתרונות אבטחה Comodo היא עוד תוכנית נהדר, בקלות אחת האפשרויות הטובות ביותר אנטי וירוס. תוכנית אנטי וירוס זה מגן עליך מפני שירותים איומים רבים כמו רבים מהם ברשימה זו. Comodo Antivirus גם משתמש בטכנולוגיות אחרות כדי להפוך את התהליך שקט אבל עדיין יעיל. Comodo אנטי וירוס עובד עם Windows 10, 7, 8, Vista ו- XP.

3-FortiClient תוכנית אנטי וירוס חינם

זוהי תוכנית אנטי וירוס, חומת אש, בקרת הורים, אופטימיזציה, תוכנית יעילה מספיק עבור החברה להשתמש. המכונה גם "ניהול האיום" כלי. FortiClient הוא ממש קל להגדיר, עדכונים באופן אוטומטי קבצי הגדרות וירוסים, מערכת מלאה לסרוק פעם בשבוע, כל מה שאתה צריך לדאוג. נהל את כל הלקוחות ממסוף אחד. FortiClient תומך WindowsXP ומערכת הפעלה חדשה של Windows הכוללת Windows 10, 8, 7, Vista והוא יכול גם להפעיל את Mac OS X.

4אנטי וירוס חינם

UnThreat AntiVirus מציעה הגנה סטנדרטית מפני תוכנות זדוניות, כולל איומים באמצעות דואר אלקטרוני. UnThreat לא ניסה להתקין תוכנה נוספת במהלך תהליך ההתקנה או כל הגדרות הדפדפן. UnThreat AntiVirus מספק הגנה מתמדת, המכונה גם גישה או הגנה תושב. פירוש הדבר כי אנטי וירוס לא מזיק יכול להחליף תוכנות אנטי וירוס מחברות כגון McAfee ו נורטון. היתרונות של UnThreat AntiVirus כוללים עדכונים אוטומטיים, הורדות והתקנות מהירות, הגנה על דואר אלקטרוני וסריקות מתוזמנות. UnThreat רשמית תומך במערכות הפעלה אלה – Windows 8, 7, Vista ו- XP והוא יכול גם לעבוד אצל אחרים.

עם כל כך הרבה אנטי וירוס הטוב ביותר זמין, אין לך תירוץ ללכת ללא הגנה. ואתה תהיה נסלח לחשוב שזה כל מה שאתה צריך. אחרי הכל, Windows Security Essentials / Defender הוא רק יישום האנטי וירוס הקלה ביותר שאתה יכול להתמודד עם, וזה בלתי נראה בעיקר בפעולה.

Leave a Reply