תעשיית התוכנה – כבישי תעסוקה

admin

תעשיות התוכנה של היום הפכו את עמוד השדרה לכל כלכלה בעולם. הם מייצרים הכנסה ענקית ומעסיקים מספר גדול של מומחי IT ברחבי העולם. הטכנולוגיה הפכה מאוד מתקדמת והפצה רחבה. כתוצאה מכך, תעשיות התוכנה בהודו ובעולם צברו מומנטום עצום בשנים האחרונות. יש הרבה תעשיות תוכנה מבטיחות בשוק ה- IT, בנוסף לחברות IT רבות. בום התוכנה הובילה ליצירת מספר רב של מכוני הכשרה תוכנה בדלהי וחלקים אחרים של הודו, כי תמיכה קורסים בפיתוח תוכנה ועזרה במציאת תעסוקה.

תוכניות שונות מופעלות על מכוני הכשרה המחשב בדלהי או מחוצה לה, אשר פותחים את הדרך להגיש בקשה עבור חברות IT שונות. אתה יכול גם לחפש הנדסה (הנדסה) תואר מן המכללה להנדסה ידוע בהודו.

אנשי מקצוע מן המכללות הטכניות היוקרתי משלמים היטב על ידי חברות ה- IT. חלק מהשמות של חברות הפקת תוכנה הן: Infosys, TCS, HCL, Microsoft, Accenture, Cognizant, IBM, וכו 'זה מספיק כדי שם כמה.

כל אלה מגה חברות להציע לעובדים שלהם לקוחות פוטנציאליים עתידיים וגמול גבוה. תעשיית התוכנה קשורה להוצאות רבות, ולכן היא דורשת פתרונות מתאימים, ניהול תקין ותשתיות כמו גם אנשים ייעודיים. כיום, מיקור חוץ הפך תכונה חשובה של רוב חברות ה- IT. הם למסור את עבודתם כדי להפחית את העבודה במחירים סבירים. מיקור חוץ מספק תעסוקה למיליוני אנשים ברחבי העולם ומקדם את ההתפתחות המהירה של חברות תוכנה. מחצית מחברות ה- IT הגדולות מסתמכות על מיקור חוץ במונחים של הכנסות וצמיחה.

אתה יכול לבחור את מספר הקורסים תוכנה למצוא עבודה בחברה תוכנה. חלקם מופיעים להלן;

תכנות ב C ו- C + + – זהו קורס תוכנה בסיסית יש צורך לגשת לתחום התוכנה.

דיפלומה מתקדמת בהנדסת תוכנה (ADSE) – קורס זה מספק נתוני קלט מדויקים בכל התחומים החשובים ברשת. זה מבטיח כי אתה מוכן ביסודיות לעמוד באתגרים של חברות תוכנה.

Core Java – תוכנית זו מסייעת לך להשיג שליטה על יסודות של ג 'אווה.

MCAD.NET (Microsoft Certified Application Developer) – תוכנית זו נועדה לסייע למפתחים לפתח את הכישורים הדרושים כדי ליישם מפרטים פונקציונליים ולשמור על Microsoft Windows ויישומי אינטרנט.

MCDBA (Microsoft Certified Database Administrator) – תוכנית זו מיועדת לאנשים מיישמים ומנהלים מסדי נתונים של Microsoft SQL Server.

תעשיות התוכנה ההודית צומחות במהירות ומציעות למהנדסי תוכנה הזדמנויות מצוינות לפיתוח ולמבצעים. מהנדסי תוכנה אלה מורשים לעבוד גם בפרויקטים בינלאומיים ובאתרי אינטרנט. צמיחה וקידום תלויים בכישורים, ניסיון, עבודה וגישה. העתיד של מומחי תוכנה הוא מאוד ברור ומבטיח

כיום, הודו נחשבת גם למרכז הטכנולוגיה והטכנולוגיה ברחבי ארצות הברית. ערים המטרופוליטן של הודו כגון דלהי (NCR), פונה, היידראבאד, בנגלור, צ 'נאי הם בין המוקד העיקרי של תעשיית התכנות בהודו. מספר רב של חברות ענק בחו"ל מחלחלות לערים אלה, והשקיעו מיליונים בהקמת משרדיהם וחברותיהם. כיום, חלק גדול מהכלכלה ההודית תלוי בתעשיית ה- IT, וכל מיתון בענף זה יכול להשפיע בצורה חמורה על הפיתוח והתפקוד של הכלכלה בקנה מידה גדול.

לקבלת מידע נוסף על studyplanet בקר בכתובת: http://www.studyplanet.in/

Leave a Reply