כיצד לסחור מחוון "המשלוחים

admin

כאשר הדפוס של השולח מזוהה כהלכה, המשקיע רשאי להיכנס לעסקה עם הסתברות גבוהה. היתרון העיקרי של סחר זה הוא היכולת להגדיר חזק להפסיק אובדן צווי במקרה של כישלון דפוס. כמו בכל מערכת עסקה, דפוס זה משמש בצורה הטובה ביותר בשילוב עם אינדיקטורים הגברה אחרים. נקודות התמיכה, ההתנגדות והפיבוט יהיו דוגמה לכך.

סגנון זה של המסחר הוא מכונה לעתים הרמוני המסחר. אין מערכות עסקה לעבוד כל הזמן. שיעור הזכייה של 70% בסיכון מבוקר הופך את המערכת מבוססת הדפוס למערכת עסקה מצוינת לסוגים רבים של סוחרים. זהו אינדיקטור סחר אוניברסלי והוא יכול לשמש בכל שוק. מניות, מט"ח וחוזים עתידיים הם דוגמאות לשווקים אלה. אינדיקטור זה מתפרסם וזמין על פלטפורמת המסחר במט"ח MT-4.

זו מערכת המסחר הטכני משמש את הבנקים, סינדיקטים מסחריים, קרנות גידור כמעט כל סוחר ברמה מקצועית. כל מי שיש לו אינטליגנציה צנועה ומשמעת קטנה יכול לסחור במערכת הזאת. אינדיקטור זה יכול לשמש בשווקים שונים, כגון מניות ומטבעות.

אני לא מהנדס תוכנה. תוכנת אותות פותחה על ידי אחרים. אני סוחר מנוסה. אין שיטות סודיות של מסחר "הגביע הקדוש". תחשוב על זה. ככל שהמשקיעים משתמשים יותר במערכת, כך זה עובד יותר טוב! כמובן, הבנקים המרכזיים לקבוע כל מחיר מטבע. אנחנו לא יכולים לנחש בנקים מרכזיים, אבל אנחנו יודעים כאשר אנו המסחר ואנחנו יכולים להחליט כי לא נסחר בשלב זה. שוקי המט"ח פתוחים 24/5, כדי שנוכל לבחור את זמני המסחר שלנו.

אין שיטה מסחרית קלה ואני לא אומר שזה קל. הבעיה עם רוב הסוחרים טירון היא שהם עצלן! לכן הם נכנסים לעסק הזה שמחפשים כסף קל. אין כסף קל, אבל יש רווחים אם אתה רוצה לעשות משימות פשוטות הנדרשים במערכת המסחר הצליח היטב. אתה רוצה את זה?

אתה יכול לקרוא הכל על ליאונרדו פיבונאצ'י באינטרנט. השורה התחתונה היא שהוא פיתח רצף של מספרים הנמצאים בטבע. אינדיקטורים אלה יושמו בהצלחה בתרשימים מסחריים. כל תוכנית תרשימים מספקת כלים פיבונאצ'י. השווקים נוטים לעקוב אחר אינדיקטורים אלה מסיבות לא ידועות. לא אכפת לי למה זה עובד. אכפת לי אם זה עובד. הסוחרים חייבים להבין שאם אתה מוצא משהו שעובד, אז ללכת עם זה. אתה לא צריך לנתח למה.

"כוחות שיכולים להיות" מסוגלים ורוצים לתמרן את השווקים כרצונם. יש להם כיסים עמוקים מאוד והם יכולים לקבור אותנו כרצוננו. אם אתה לא יכול לנצח אותם, להצטרף אליהם. רוב המסחר בכל השווקים הוא המסחר תוכניות. מחשבים מתוכנתים לביצוע עסקאות. מה צריך מחשב? כללים! הכללים המנחים אותם הם לפי ההוראות. לכן האינדיקטור האהוב עליך יעבוד טוב יום אחד, לא הבא. כללים עבור כסף גדול!

אבל יש כללים מסוימים אשר עוקבים באופן אוניברסלי (רוב הזמן). עקרונות אלה הם תמיכה, אימיוניטי ופיבונאצ'י. קווי מגמה גם לקבל חתיכת המעשה. כאשר אתה משלב את האפקט של אלה אינדיקטורים אוניברסליים עם פעילות התמחור, תקבל מערכת סבירות גבוהה המסחר. המסחר מורכב בהסתברות. אין דבר כזה 100% מערכת מדויקת.

שיעור השולח מספק לנו כלי רב ערך לבניית מערכת מסחר מוצלחת. אינדיקטור זה יכול להיות חלק חשוב של המשוואה, אבל היזם המוצלח צריך גם לשקול ניהול כספים ועוד גורמים חשובים אחרים.

Leave a Reply