יומן נדוניה

admin

עבודה נוחה בארה"ב כמו מהנדס תוכנה למחשב הוא אחד החלומות הרבים אשר עקף את רשימת צעירים שאפתנים מהודו. הרצון לדולרים בכפולות של אלפים וחלומותיהם ייראה מן הקהל הצעיר המדכא את השגרירויות האמריקניות בהודו.

הצעד הראשון נגמר. חברות התוכנה ההודיות הגדילו את המגוון המפקיד את מומחי התוכנה באשרות החברות בארה"ב. הערך שלהם עולה על שוק הנישואים ההודי, עוזב את רוב ההורים ההודים ונשים צעירות מהודו כדי לעקוב אחר הדוגמה שלהם מהנדסים. ההורים גאים בעובדה שבנותיהם נישאו לתוכנת ההודי מקצוענים בארה"ב למרות הזדמנויות רבות שהם צריכים לשאת בצורה של נדוניה ואביזרים אחרים שמשפחתו של הילד דורש.

עוד לפני שבנותיהן יכלו ליהנות באופן מלא ממרעה ירוקה של חלומות דולריים בארה"ב, הדרך לאושר בנישואים הופכת לחלום רחוק עבור רבים; אם האירועים האחרונים או תאונות, כביכול, במשפחות הודיות הם אינדיקציה כלשהי.

סמלין ג'ניטה, צעירה הודית, נדחפה, לכאורה, ממכונית נוסעת של בני משפחתו של בעלה. זה קרה בארה"ב בזמן שבעלה נהג במכונית. הוא איבד את השליטה במרתף, ולבסוף פגשה את המכונית בתאונה. הפאתוס היה שבזמן שכולם ברחו מהבמה, סמלין עצמו ננטש על המקום.

למרות היחסים הפוליטיים בין הודו לפקיסטן חמוץ, טוב השומרונית בצורת רופא פקיסטני הציל את האישה ההודית הודה אותה לבית החולים. סמלין נחת בתרדמת. עם זאת, הצליח הרופא למצוא קשרים בהודו ולהודיע ​​להוריה. עד אז לא הבינו את הטראומה של בתם בחו"ל. למרבה הצער, סמלין כבר היתה בהריון ואחרי ההליכים הרשמיים בארה"ב היא הובאה לצ'נאי, בירת טמיל נאדו. לאחר שיתוק הצד השמאלי היתה לה הרצון להתאושש בהדרגה בצ'נאי. היא גם ילדה בת, ושניהם בטוחים. אף על פי שהיא מחצה את דבריה בגלל מחלתה, היא ציינה בבירור כי היא עונה כנדוניה. הוריה הזמינו תיק בהודו נגד משפחתו של בעלה.

הם גם בתהליך של חיפוש צדק בבתי המשפט האמריקאים. הנושא הפך לתחושה לאומית בקרב ארגונים המעורבים בטיפול בנשים בהודו, ומציע תמיכה לנפגעי אלימות פיזית ועינויים בארצות הברית. התקרית משכה את תשומת לב שגריר ארה"ב להודו, וכל מגוון הבעיות היה מגיע עד אז לממשלת ארה"ב. עם זאת, סבך המשפטי הוא מסובך כמו כרגיל את התוצאה יש להעריך בתקופה מסוימת.

ההורים ההודים צריכים ללמוד הרבה לקחים אחרי תקריות כאלה, כי הפיתיון עבור דולרים אורח חיים בלעדי לא מספיק כדי לרצות את בתם בחו"ל. האינטרנט איפשר אישים מזויפים רבים ומשפחות כאלה לפרסם בנישואין שבהם ההורים של הבנות להתאהב הקסם של מוצאם. הם לא שואלים בדיוק על קודמי המשפחה; ומאוחר מדי לפני שהם מתעוררים.

זוגות חדשים מהנערות ההודיות צריכים לנקוט משנה זהירות בחו"ל ולבדוק כי הדרכונים שלהם ומסמכי הגירה אחרים נמצאים תחת חסותם. הם צריכים להיות יתרת המזומנים שווה לכרטיס האוויר המינימלי וכל האירועים unforeseen; אמצעי הביטחון יעזרו להם לחזור הביתה. צעירה נוספת מהודו, Muthumari, התמודדה עם אותה בעיה, אבל היא הצליחה למנוע אי שביעות רצון מארה"ב. בעלה שומר את בתה תחת חסותו, והיא נמצאת בצרות עכשיו כדי להילחם בבעיה זו.

זה לא חמדן לשלוח בנות נישואים לארה"ב. אני צריך קצת זהירות ואמצעי זהירות אחרים שיש לנקוט אם הבנות נמצאות בארץ זרה. אלא אם כן ההורים והבנות שלהם מתבוננים תמיד בהיבטים אלה, יהיה קשה לסיים את הבעיות האלה. התערבויות הממשלה יש עיכובים פרוצדורליים שלהם; עם זאת, מדינות זרות, שם פשעים כאלה להתרחש, צריך לשאוף כדי להאיץ את הצדק, ואם החוקים אינם קיימים עכשיו, הם חייבים להיות מאומצים לכל המוקדם לטובת נשים המגיעות אל האומות שלהם, עם חלומות ותקוות.

Leave a Reply