הנדסה הפוכה: ילדים וספורטאים מקיימים דברים בחוץ

admin

שוברים את הדברים נראו כמו דבר ילדותי, אבל ספורטאים סייבר עושים בדיוק את זה. הארגונים של היום זקוקים למיומנויות ספורט-סייבר. קמעונאות, הממשלה, מדיה חברתית ו אתרי אינטרנט של מיקור חוץ מחפשים אנשים שלא רק עיצוב וליצור תוכנה חדשה, אלא גם מהנדס את ההפך.

הנדסה לאחור ממלא את לוח הזמנים של צוותים רבים של ספורטאים סייבר. זה מספק דרך להבין מה יריב או מתחרה באמת עושה, בניגוד למה שהם אומרים שהם עושים. המיומנות היא לעשות דברים הנכונים, מה שמסייע לצוותי IT ולאבטחה להבין מדוע פרויקט או תוכנית אינם פועלים היטב. הנדסה הפוכה יוצרת לעתים כפילויות בלתי מורשות, ללא רישיון, של תוכנות, יישומים ופרוייקטים מקוריים. במקרים מסוימים, המטרה היא להסיר הגנה מפני העתקה.

אחד המניעים הנפוצים ביותר להנדסה לאחור הוא פעולות מסחריות וצבאיות חשאיות. ארגון אחד או יותר עשויים להשתמש התקפות מבוטל של מניעת שירות, כך "היריב" יכול להיכנס הנדסה לאחור התהליכים שלהם, תוכנות ורשתות ללא הצלחה. הם יכולים לגנוב מחקר אב טיפוס, באותו זמן להרוס את המוניטין של הקורבן והכנסות.

בשנת 2013, ממוצע של 400 מקומות עבודה היה זמין על אתר האינטרנט Indeed.com מהנדסים הנדסה לאחור. צומת אנאפוליס, MD; McLean, VA; פורט מיד, MD; הרנדון, וירג'יניה; וושינגטון היא המקום שבו יש צורך דחוף. הרוב המכריע הם עובדים במשרה מלאה ולשלם לפחות 50,000 דולר בשנה, עם השכר הטוב ביותר משרות בהיקף של יותר מ 130,000 דולר בתחום קוד זדוני ניתוח התוכנית, כמו גם הנדסה לאחור.

Infosec Institute חולקת את הציפיות לפוזיציות של תוכנות זדוניות העוסקות בהנדסה הפוכה: "טכנולוגיות Cybercrime גם מעניקות סיכויים טובים לעבוד עבור אנליסטים זדוניים". לבסוף, המחקר של מכון SANS מציע כי רבים מ -20 העבודות הכי מגניבות בתחום אבטחת המידע בעתיד כוללות מיומנויות הנדסיות הפוכות.

בממוצע, 5-7 משרות זמין ב אכן כוללים עבודה עם הגבלת שירותי הגבלת והגבלת. אחד מהם מתאר את המועמד האידיאלי שלו בתור "מהנדס כישרון להצטרף לצוות שלנו, אשר מוקסם עם הכחשה מפוזרת של שירות." מתאר את מספר הולך וגדל של איומים והתקפות הקשורות שיטפון של בנים, התקפות על שיפור DNS, כוח הזרוע 7 וסוגים אחרים של הכחשה מבוזרת של שירות. התקפות מתרחשות בכל שעה ומטווח בין 1 GB / s ל 300 Gbps (Gbps הוא gigabit לשנייה, gigabit הוא מספר של יחידת bit של מידע דיגיטלי).

האחריות כוללת פיתוח של פגיעויות ושימוש בביטחון, איתור פגיעויות, שיטות ניתוח סטטי ודינמי, כמו גם פיקוח שוטף על ניתוח האבטחה של פרוטוקול הרשת. תיאור עבודה אחד מתאר את הבוטנטים באמצעות מערכות רגישות כסיכון הביטחוני הגדול ביותר שארגונים פרטיים וציבוריים צריכים להתמודד איתו.

מערכות בדרך כלל באופן אוטומטי למצוא דפוסי התקפות ואיומים, אבל הם דורשים אופטימיזציה, קרצוף ההפרדה של התנועה בזמן אמת מזויף התנועה. הם צריכים מיד לזהות הכחשה מבוזרת של שירות להתחיל הפחתת בעת הצורך.

הם יכולים לזהות "אזעקות שווא" כי הם אזעקות שווא, להציג יומני גלם הקשורים סירוב שירות מבוזרת ואירועים התקפה אחרים, ולחפש זיהומים תוכנות זדוניות.

הנדסה הפוכה דוחפת סייבר אתלטים לאבולוציה של תרגילי מכונה, למידה ממוחשבת ומוטיציות גדולות לכריית נתונים. פרידה היא פעילות המעודדת גידול ילדים וחינוך בבתי ספר יסודיים. העבודה מחכה להם.

Leave a Reply