אפשרויות קריירה הנדסיות

admin

המהנדס הוא הצורה החכמה ביותר של האדם. זו לא רק הצהרה. זה מסביר היסטוריה מפורטת. הרופא מסכן את החיים בבת אחת. עורך דין מסכן את העניין בבת אחת. השף מסכן ארוחה בבת אחת. אבל בהיותנו מהנדס, יש לנו אחריות גדולה, כי גשר מכווץ יכול לסיים אלפי חיים בבת אחת. מטוס הרוס יכול להרוס מאות משפחות במקרה. סכר לא מצליח לכסות כמה אלפי כפרים וערים לאורך זמן. להיות מהנדס היא אחת האחריות הגדולה ביותר שאתה יכול לקחת לכל החיים. לא רק אחריות על החיים, אלא גם על התקדמות ופיתוח. ההיסטוריה של האנושות התפתחה סביב ההיסטוריה של ההצלחה של מדענים ומהנדסים.

אין פלא שההנדסה היא כיום אופציית הקריירה המועדפת בקרב תלמידי המדע. ומכיוון מערכת החינוך המודרנית שלנו מתמקדת ההתמחות, התלמידים יש זרמים רבים לבחור מתוך השתתפות בלימודי הנדסה. כאן אנו מנסים לדון ולהסביר חלק הזרמים הפופולריים ביותר פופולרי (הידוע גם בשם סניפים) של מערכות הנדסה קורס מודרני.

 1. טכנולוגיית מידע והנדסה

  מחשבים הוכיחו להיות הישועה האמיתית של תאוות בצע האנושית על ידע ופיתוח במהלך שלושת העשורים האחרונים. לכן, לא קשה להבין מדוע ענף מדעי המחשב והנדסה הוא אחד הענפים החשובים והחשובים ביותר בהנדסה במשך שנים רבות. כיום, כאשר המחשבים כבר מאובטחים, נוכחותם בתוכנית הלימודים בבית הספר היסודי ומהווה חלק חיוני מאוסף בית הילדים ככלי מועדף של תקופת מעבר, הפכה ללא ספק לחלק בלתי נפרד מהחיים האנושיים.

  הנדסה הנדסית כוללת מחקר, מחקר ופיתוח הקשורים לארכיטקטורה, ניהול ויישום של מערכות IT ויישומים אשר מתכוונים לנהל או להשתמש הן בתוכנות חומרה וחומרה.

  בהיותך מהנדס IT, אתה יכול לבחור קריירה מרשימה בפיתוח מערכות, תעשיית התקשורת, ניהול מסדי נתונים, פיתוח יישומים, חומרה ופיתוח מחקר, פיתוח יישומי מולטימדיה וכיוונים רבים אחרים.

 2. אלקטרוניקה והנדסת תקשורת

  תקשורת היתה גורם מפתח בהתפתחות האנושות. אלקטרוניקה כבר חלק חשוב של חיי האדם ב -100 השנים האחרונות. המצאת הרדיו, הטלפוניה והטלוויזיה יזמה את המהפכה הזאת, ומאוחר יותר, הודות להפחתת עלויות הטכנולוגיה, מכשירי הדור החדש שלהם שינו לחלוטין את אורח חייהם. כיום, טלפונים חכמים, שעונים חכמים, מצלמות חכמות, משקפיים חכמים וגאדג'טים רבים וחדשניים אחרים שינו את חיינו באופן כללי.

  הנדסת אלקטרונית ותקשורת מספקת הזדמנות ללמוד ולחקור בתחום של העברת והעברת מידע על מדיה שונים, כגון כבלים, אותות רדיו, סיבים אופטיים וכו '.

  מהנדס אלקטרוניקה ותקשורת יכול לבחור לעבוד במגזרים שונים, כגון תכנון מכשירים אלקטרוניים, מחקר ופיתוח הקשור לגאדג'טים חכמים מהדור הבא, מעגלים משולבים וממשק תוכנה ועוד.

 3. הנדסת מכונות

  ניתן לומר כי עקבות הקיום של הנדסת מכונות ניתן להדגיש בקלות מ 3500 לפנה"ס, או את הזמן של המצאת הגלגל. המצאת הגלגל נחשבת ההמצאה החשובה ביותר של העולם הזה. הנדסת מכונות תורמת לרוב המכונות; אנחנו מוקפים מסכין לציפורניים לאבן, מתוך ידית תה ועד לדחף עפר ענקי, ממחוון בשמלה לסכר הגדול בעולם, מהנדסים מכאניים הפכו את חיינו לקלים ופרודוקטיביים מאוד לאורך השנים.

  מהנדסי מכונות מעורבים בייצור ועיצוב של מכונות, הרכבה ותחזוקה של תחנות כוח, מנועים מכונות ענק, וכו 'תעשיית הרכב הוא אחד מבעלי ערימה הגדול ביותר בענף הבנייה המכונה.

  הנדסת מכונות מתמקדת בעיקר במחקר ופיתוח של עיצובים מכונות ויישומים. זהו חלק בלתי נפרד של חלל, רכב, מכונות כבדות תעשיות הנדסה אזרחית.

 4. הנדסה אזרחית

  האדם הוא יצור חברתי ואוהב לבנות את החברה ולחיות כחלק מהחברה. מוסדות חברתיים אלה כוללים מושבות ושווקים, כולל מבנים ומבנים אחרים. לכן, עם תחילתה של הציוויליזציה, הנדסה אזרחית הפכה לחלק אינסטרומנטלי של אורח החיים האנושי והסביבה.

  ההנדסה האזרחית מתמקדת בתכנון, תכנון וביצוע של התכנון, המבנה והארכיטקטורה של מבנים פיזיים ואובייקטים טבעיים.

  בהיותך מהנדס אזרחי, אתה יכול לחפש קריירה בתחום הדיור, פיתוח נדל"ן, הנדסת בניין, תכנון עירוני, גשר בניית סכר, טכניקות סביבתיות ושימושי קרקע, וכו '

 5. הנדסת חשמל

  המצאת החשמל היתה תקרית מהפכנית בהיסטוריה האנושית של המדע והפיתוח. הזמינות של חשמל מאוחר יותר התברר להיות חשוב עבור השירות והשימוש ביותר המצאות ותגליות שהושגו. היום, אנחנו אפילו לא יכולים לדמיין את חיינו בלי חשמל. החשמל הפך כל כך חשוב לחיי אדם, כי ממשלות נשפטים על בסיס הפרמטרים של המאמצים כדי להפוך את החשמל לרשות האדם האחרון בחברה. בשל חשיבותו, הנדסת חשמל ידועה כמו ענף ירוקי עדכני של הנדסה. בית הספר ההנדסי הטוב ביותר מציע זה זרם בטוח במוסדות שלה.

  הנדסת חשמל עוסקת בפיתוח ותחזוקת מערכת ייצור והפצה של חשמל. זה סוג של תעשייה בזמן אמת, כי החשמל לא יכול להיות מאוחסן נפח עצום. עבור גיבויים קטנים, מבוזרים, לטווח קצר, סוללות, ממירים ו- UPS (s) משמשים לאחסון ולהשתמש בחשמל.

  חשמלאי יכול לעבוד כמהנדס במגזרים שונים, כגון ייצור והפצה של חשמל, בקרת איכות ובטיחות במערכות חשמל, תכנון וייצור של רכיבים חשמליים שונים ועוד.

אלה היו 5 זרמים החשובים ביותר של החינוך ההנדסי. נדון ב 5 הזרמים הבאים בחלק הבא של רשומות אלה.

Leave a Reply