B. טק / BCA / B.Sc – התמחות

admin

מהי התמחות?

התמחות היא פשוט "אימון". אם לתלמיד יש עניין בנושא מסוים או בשדה מסוים, זהו מקום מצוין לבדיקה. התהליך פועל בשני הכיוונים. חברות רוצה פרויקטים חדשים הדורשים מוח טרי בעוד התלמידים רוצים ללמוד ולגלות עליהם.

התמחות לסטודנטים להנדסה

אימון קיץ / התמחויות הם חשובים מאוד כשמדובר הקריירה ההנדסית. אימוני קיץ משותפים מסיבה מיוחדת אחת: חופשות קיץ גדולות. התלמידים לומדים הרבה ומקבלים ניסיון בתעשייה באמצעות התמחות במוסדות שונים, סדנאות, מפעלים וכו 'מהנדסים לנצל את ההזדמנות ללמוד, לפתח וליישם מיומנויות מוכרות. מלבד אותם, יש גם מספר יתרונות אחרים.

B. טק, BCA או B.Sc הן תוכניות הנדסיות שיש להם גרסאות הקורס שלהם. בואו נסכם שלושה בקצרה.

בוגרת טכנולוגיה (B. Tech)

4 שנות לימוד

סביבות רבות, כגון הנדסת מחשבים, הנדסת חשמל, הנדסת מכונות וכו '.

התלמידים רוכשים ידע תיאורטי ומעשי

תואר ראשון ביישומי מחשב (BCA)

3 שנים תוכנית לתואר ראשון

מתמקדת בחקר מערכות הפעלה, מערכות לניהול מסדי נתונים, טכנולוגיית אינטרנט, הנדסת תוכנה, HTML, C ++ וכו '.

תואר ראשון במדעים (B. Sc)

3 שנים תוכנית לתואר ראשון

נועד לספק נתוני קלט בסיסיים להבנה כללית של ממשקי IT.

משמש לתהליכים כגון ניהול מידע, מחקר ופיתוח, עיצוב מחדש וכו '.

מנקה מושגים כגון אבטחת אינטרנט, תוכנות מקוונות, מסחר אלקטרוני ועוד.

מתי זה קורה?

באופן כללי, סטודנטים של B. טק לקחת אחרי הסמסטר הרביעי, אשר אינו הכרחי. אבל אחרי הסמסטר השישי זה הופך להיות חובה. עבור תלמידי BCA ו- B.Sc, דלת ההתמחות צריכה בהחלט להתבטל בסוף הסמסטר הרביעי, אם לא בסמסטר השני. לאחר זמן זה לא תהיה למידה או הזדמנויות למידה, כי B.Sc ו BCA הם שלוש שנים קורסים.

הטבות לסטודנטים

הסיכויים להגדלת מספר המשרות

חשפה אמיתית של השדה

חוויות מעשיות רבות הושגו

מקום נהדר לתקשר עם אנשי מקצוע

גילוי ויישום טכניקות חדשות

מפתחת מיומנויות מקצועיות

הוא מפתח את הסטנדרטים של מוסר עבודה

מגביר את הביטחון העצמי

מעסיקים מעדיפים מתמחים כעובדים

זמן

משך ההכשרה תלוי במספר גורמים, כגון: ערך הפרויקט, האנשים הנדרשים, סוג הפרויקט והתקציב הכולל. פרויקטים זמניים זמינים גם, כגון 30, 45 או 60 יום התמחויות. לפעמים, יישום פרויקטים מפורטים לוקח בערך 6 חודשים. קורסים זמינים בחודשי הקיץ והחורף.

איך למצוא?

עם מספר שיא של סטודנטים מתחייבים גיוס לאוניברסיטה, הסיכויים שלהם לקבל התמחות גם להגדיל. במקרה של תחרות גבוהה, מומלץ לתלמידים להתחיל להגדיר מטרות די מהר. שוחח עם המורים שלך, עוזרי מעבדה, אנשי צוות, ולבסוף את עמיתים בכיתה / המפלגה שלך. ישנם גם מיליוני הצעות עבודה באינטרנט כמו התמחות.

הם משלמים?

התמחויות הם לא שילמו בדרך כלל, כי אנחנו לא מתמקדים להרוויח כסף, אלא על למידה. לאחר שסיים את הלימודים ומחפש עבודה, העבודה הקשה של 2 או 6 חודשים הופכת להיות בעלת ערך. כאן המעסיק יודע שיש לך ידע בתחום זה, אתה רוצה ללמוד יותר ויש לי הרבה עניין בעבודה. הסיכויים שלך להגדיל את העבודה עם התמחויות.

Leave a Reply