מפתחי יישומים של Windows Phone מתעלמים

admin

פיתוח יישומים הוא כיום רב בתעשייה העולמית מיליארד. ההערכה היא כי אפל, למשל, מרוויחה הכנסות של כ -3.2 מיליארד דולר מתוכן חנות האפליקציות שלה. מציאת יישומים חדשים וכתיבת תוכנה היא אחת התעשיות המעטות שעובדות כיום בטווח מלא. מיקרוסופט מירוץ למלא את החנות שלך עם מוצרים יישומים.

בהתחשב בזה למהר זהב וירטואלי, אתה יכול לצפות מתכנתים היישום לחפש ולשכור מהנדסי תוכנה צעירים. מפתיע יותר הוא על קבוצת LinkedIn המוקדש לפיתוח של Windows Phone יש מקהלה של תלונות של מתכנתים מוכשרים על חוסר יכולתם למצוא עבודה.

תומאס Mullen הוא מנוסה Windows Phone ו- Windows 8 מתכנת שהתחיל את העסק תוכנה משלו בלוס אנג 'לס. על אף הצלחתו, שאל מאלן בפומבי: "כמה מפתחי Windows Phone פרסמו אפליקציות בשוק, אך עדיין נדחות למשרות?"

"כשכתבתי את השאלה הזאת", אומר תומס, "רציתי לשמוע אם אנשים אחרים קיבלו את אותן תשובות מהמעסיקים כמוני, רציתי לדעת אם אחת מהחברות מקשיבה ויכולה לומר אם אני צריך להתמקד בפיתוח התיק שלי, אני צריך להכיר אנשים רבים ככל שיכולתי, או אולי מישהו יכול להמליץ ​​לי על עבודה זו? "WorkNumber" זה, רוב החברות להסתכל על הפניות אישי / מקצועי ורק לוודא אם אתה עובד בחברה.לכן יצרתי את התיק שלי סביב כל תוכנית המדגישה היבט מסוים של Windows Phone או טכנולוגיה. "

השאלה של תומאס גרמה למגוון שלם של תגובות מקהילת התכנות – רבים הסכימו איתו.

רון גרמן הוא מהנדס תוכנה בריטי. רון אומר: "כאן באנגליה, כאשר אתה פונה לעבודה בחוזה WP, אתה מצפה שתהיה לך לפחות אפליקציה אחת בחנות". רוב העבודה של WP נעשתה עצמאית, החוזה האחרון שלי היה על אב טיפוס של WP WP, אבל שום דבר זה בא לתוך הייצור.

"שוק WP של היום מזכיר לי את הפיתוח של ASP ב 1990. אנשים רבים מעורבים הם יוצרי מחפשים מישהו לעבוד טכני.הראיונות שלי היו מוזרים, כמו מעט ידוע, שאלות טכניות לא ברור כי באמת אין שום קשר עם הפיתוח של הטלפון. גורם לי לחשוב כי הגישה היא כדלקמן: "אנחנו שואלים את השאלות הקשות ביותר שאנחנו יכולים למצוא … זה ייתן." מה לא מבטיח שאתה תהיה מפיק טוב של טלפונים ".

מעניין, המשיבים רבים פיתחו יותר מאשר יישום אחד Windows Phone, אבל הזמן שלהם מתוך אהבה, לא מן החוזה. ג'רמיה מדינה הוא מתכנת סלולרי בדנוור. הוא אומר: "הבעיה בצוואר היער שלי היא היעדר התפקידים המחייבים את WP, WP זה משהו שאני עושה בזמני הפנוי שאני באמת אוהב, המתכנת היומי שלי הוא נייד, אז במונחים של מציאת עבודה אין בעיה, אבל אני רוצה לעבוד יש לי שלושה יישומים בשוק ואני מתכנן רביעית, ולכן חוסר התפקידים שדורשים מיומנויות WP לא מונע ממני לעשות מה שאני אוהב ואוהב ".

ג'ייסון בארקלי הוא מתכנת בכיר בפורט וורת '. הוא חוזר על תלונתו של תומס מאלן: "היה לי סיכוי עם WP7, שבו אפילו לא קיבלתי ראיון כי לא היה לי השכלה גבוהה". כמובן, הפילוסופיה שלי אומרת שכל חברה יומרנית כל כך שהיא דורשת חינוך לפני שהיא אפילו מדברת אלי , היא חברה שלא הייתי רוצה לעבוד בכל מקרה.

מה תומס מאלן עושה כדי לענות על השאלה שלו?

"כשזה מגיע לזה", הוא אומר, "מה אתה צריך לפרוץ לשוק הזה, כולם שואלים אותך באיזו מערכת בקרת גרסאות השתמשת, או בסיסיים + C שאלות שלא היו בשימוש ב- Windows Phone.זה כמעט נכון, כאילו לא היה להם מושג על אנשים שלא עובדים על פרויקטים גדולים או יודעים את הפלטפורמה שעליה הם מראיינים את המועמד.

"אני מבין שלחברות רבות יש מוצרים קיימים ב- iOS וב- Android, ורוצה שאנשים שיכולים לקרוא את הקוד ולתרגם במהירות את הקוד לשפה אחרת, אבל כאשר אתה משכור תפקיד שיש לו את התפקיד הראשי של להיות ב- C # ו- WPF, נושא זה צריך להיות מיוחדים ואחרון, בעוד ידע על אנדרואיד ו- iOS (C) צריך להיות מיומנות משנית. "

"מעסיקים, ממה שחוויתי, לא מחפשים דיפלומה, ציונים, או אפילו מה שהשגתם, ממה ששאלתי בראיונות אני יכול לומר שאנשים מחפשים" מה שלמדו מחברות אחרות הוא יכול להביא אותנו ". זה טוב לחפש בונוס נוסף עבור עובד, אבל זה לא צריך להיות הדבר העיקרי שאתה מחפש בראיון."

Leave a Reply