מכללות ההנדסה הטובות ביותר

admin

אם אתם מחפשים קריירה כי הוא מספק כלכלית, תובעני ומעניין, אתה צריך להעיף מבט על מכללות הנדסה הטוב ביותר ומה שיש להם להציע. תחום ההנדסה ממשיך להתפתח כך שהוא מכסה עכשיו הכל החל הנדסה וחלל, באמצעות הנדסת תוכנה וניהול טכנולוגיה. מהנדסים מלמדים, מייעצים, ממציאים, מנהלים חברות משלהם ומקרקעין בתפקידי המנכ"ל. תחזיות לעתיד אומרים שהן רק ישתפרו.

עבור אלה הלומדים בבתי הספר ההנדסיים הטובים ביותר, לקוחות פוטנציאליים מעודדים. בעוד מספר תחומים, כגון כרייה ושמן, מראים ירידה בשיעורי התעסוקה, אזורים אחרים נשארים יציבים או עולים. לבוגרי המכללות הטכניות הטובות ביותר, שוק העבודה בתחום ההנדסה הביו-רפואית, חומרת המחשב והנדסת תוכנה והנדסת סביבה צפוי לגדול ב-30-40% עד 2014.

בחירת בתי הספר ההנדסה הטובה ביותר ייתן לך יתרון תחרותי גם בשוק העבודה. כדאי להשקיע זמן ומאמץ כדי למצוא בית ספר טוב: אין תחליף לכישורים גדולים כשמדובר מקבל עבודה שתשגר אותך בקריירה ארוכה ומתגמלת. המכללות ההנדסיות הטובות ביותר מציעות לא רק מגוון של התמחויות מקצועיות, אלא גם מציעות ייעוץ אקדמי מועיל והוראות איכותיות.

המשרד לסטטיסטיקה של העבודה אומר לנו כי פוטנציאל הרווחים של המהנדסים הוא גבוה. בוגרי מכללות טכני הטוב ביותר להרוויח מ 48,000 דולר ל 79,000 דולר. המרוויחים הגבוהים ביותר הם מהנדסי גרעין, מהנדסי נפט, מהנדסי תעופה וחומרת מחשבים וכן מהנדסי תוכנה. מהנדסים אזרחיים, מהנדסי איכות הסביבה, מהנדסי כרייה ומהנדסי ביו-רפואה נמצאים בטווח האמצע, אך יש להם סיכוי טוב לעתיד. בדוק את טווח השכר עבור אזור העניין שלך, ואז למצוא את בתי הספר הטכני הטוב ביותר עבור נישה זו, אם כי נשאר הבחירה שלך.

אין זה מקרה כי המהנדסים יש רמה גבוהה של שביעות רצון בעבודה: חינוך המתקבל על המכללות הטכני הטוב ביותר מכין אותם לעבודה כי הוא גם מעניין ומועיל לחברה. ובעוד המהנדסים עובדים הם מסוגלים לשמור על רמת חיים בטוחה, גבוהה. הקצב המהיר של השינוי הטכנולוגי, הכפר הגלובלי והאתגרים של שינויי האקלים, אומר שהסיכויים להעסקת בוגרי בתי הספר ההנדסיים הטובים ביותר יישארו טובים.

ברור, פוטנציאל ההשתכרות של בוגר אחד בתי הספר ההנדסיים הטובים ביותר הוא אפילו גבוה יותר אם הוא בסופו של דבר אדמות כמנכ"ל. זה לא יכול להיות התוכניות שלך, כי אתה רק מתחיל את הקריירה שלך, אבל אתה עלול להיות מופתע כי הכישורים טובים בשילוב עם שנים רבות של ניסיון, תקבל. ההרשמה לאחד מבתי הספר ההנדסיים הטובים ביותר היא מקום מצוין להתחיל את המסע שלך.

Leave a Reply