למה JAVA היא אופציית הקריירה הטובה ביותר למתחילים

admin

ישנן פלטפורמות רבות וזרמים ליצירת מוצר או יישום. כאשר אנו מדברים על טכנולוגיות ושפות תכנות, Java היא הפלטפורמה המועדפת ביותר. הוא משמש ליצירת יישומים רבים עבור מערכות ומכשירים משובצים, כגון טלפונים ניידים, טאבלטים, מחשבים ניידים וכד '.

חשיבותה של ג 'אווה ותפקידה בתחום ה- IT

כל קוד שפותח ב- Java עבור כל יישום אינטרנט יכול להיות בשימוש חוזר עבור היישום הנייד. זה שונה בשפות תכנות מוכווני כגון C + +. בנוסף, זוהי פלטפורמה חופשית. זוהי אחת משפות התכנות הטובות ביותר עבור מחשבים ברשת. זה די חזק, נציג, דינמי שפה multithreaded, אשר נותן לך את החופש להאיץ את היישום על כל מערכת הפעלה. להלן כמה מהתכונות של יישומי Java ותועלותיה בתחום ה- IT:

  1. זוהי פלטפורמת קוד פתוח. כתוצאה מכך, חברות יכולות להוריד את היישומים והכלים המפותחים בחינם, מה שמקטין את העלויות הכוללות של תהליך התכנות.

  2. יישומי Java ניתן לעצב ולהשתמש בכל פלטפורמה או מערכת הפעלה.

  3. Java משתמשת במערכת הקצאת ערימות כדי לאחסן ולהשתמש בנתונים.

  4. Java מאובטח מאוד.

  5. קודים לשימוש חוזר וניתן להשתמש בהם כדי לפתח כל יישום אחר על פלטפורמת ג 'אווה.

  6. יישומי Java הם דינמיים.

  7. הוא מתכנת ידידותי.

קריירה Fresher & # 39; ב- Java

תוכנת Java הפכה להיות הרבה יותר פופולרי בשל האופי שלה מרובת פלטפורמות. זה אומר שזה עובד ללא קשר אם זה פועל במחשב Macintosh, Windows PC או UNIX. פלטפורמת ג'אווה משכה את תשומת הלב של יותר מ -9 מיליון מתכנתים.

כ -75% מהיישומים למפתחי תוכנה הם בעלי תואר ראשון ו -9% הם בעלי תואר שני בתחום. מעסיקים צריכים לפחות תואר ראשון ולשקול ציונים של בוגרי. אם אתה רוצה להיות מהנדס Java, אתה חייב לקבל תואר בהנדסת תוכנה או IT, כמו גם קורסי תכנות מיוחדים בפלטפורמת ג'אווה. הזדמנויות העבודה שלך לגדול עם ניסיון, וסטודנטים רבים לבנות את החינוך שלהם יחד עם התמחויות.

אם אתה מישהו שרוצה להתחיל קריירה בתור מהנדס ג 'אווה, אתה צריך כישרון עבור הטכנולוגיה הזו. אתה צריך להיות מוכן לפתח בסביבה תחרותית לרכוש בהתלהבות מיומנויות חדשות כדי להישאר רלוונטי. אם יש לך מיומנויות בין אישיות ומיומנויות עסקיות, אתה בהחלט להתבלט ואתה יכול לקבל ערך מיוחד.

העתיד בג 'אווה

מהנדסי Java צריכים לצפות לצמיחה בתעסוקה ב -19% עד 2024. יצירת טכנולוגיות חדשות והגדלתן יחד עם הריבית והביקוש לאבטחת סייבר תוביל לעלייה בביקוש למהנדסים מוסמכים.

עסקי Java או מחשוב ענן? – הזדמנויות טובות יותר לעתיד

מחשוב ענן הוא רעיון להפעלת תוכניות במערכות מחשב מרוחקות רבות או בודדות, בעלות גישה לאינטרנט. היא עצמאית של השפה. המתכנת בוחר שפה כדי שיוכל לכתוב בתוכו תוכניות. ואז זה עובד בענן. אם ברצונך ללמוד כיצד לעבד בענן, תלמד מספר שפות שבהן תוכל לכתוב תוכניות לשימוש במחשוב ענן. Java היא האפשרות הטובה ביותר עבור זה.

העדכונים האחרונים JAVA

Java 8 כבר פורסמו, ותכנון Java 9 + כבר בעיצומו. הקהילה כולה מנופחת כדי ללמוד עוד על התוספות החדשות לפלטפורמת ג'אווה ולמערכת האקולוגית. אלה יכללו את התכונות החדשות של Java כגון זרמים, Lambdas, שפות JVM חדשות, פרימיטיבים חדשים של מקביליות וכיצד לשפר את הביצועים של מערכות מבוססות Java. ארגונים מחפשים הזדמנויות להשתמש Java מותקן בעולם האינטרנט של דברים.

טכנולוגיה מהלכת מהר מאוד! במקרה שאתה עדיין תקוע בעריכת קוד Java 1.3 או bumble עם Power Builder, אתה כנראה גר במקום די לאחור ויש לו מעט מאוד אפשרויות. אתה צריך להבין מה שאתה צריך ללמוד, או לפחות יודע מה שאתה צריך לדעת, כך שתוכל לשמור על הקריירה שלך על המסלול.

מוסדות רבים עורכים הדרכה בכיתה או באינטרנט עבור Java. אתה יכול לקחת הכשרה בסיסית ג 'אווה באינטרנט וללמוד את היסודות, יחד עם למידה מתקדמים Java EE ו Core מושגים Java. ניתן לרכוש ידע במונחים של Java OOP, מערך Java, Java פונקציה, Java אוספים, Java Loop, Java תבנית ג 'אווה, ג' אווה עיצובים דפוסי, Java Servlet ואתרי אינטרנט עם מקרים לשימוש בתעשייה.

המסגרות לא נחשבות. ראשית אתה צריך ללמוד את היסודות של השפה. כדי לקבל ייעוץ קריירה, אתה יכול לדבר עם זקניך או מדעני החברה המצליחים בתחום הביצות. בצע אופטימיזציה נכונה. הקריירה שלך חשובה.

Leave a Reply