העברת עובדי IT באמצעות Offshore Development Center – איך החברה יכולה להפיק תועלת

admin

Offshore שוק מיקור חוץ IT הפך להיות חלק חשוב של העסק היום. זה בחלקו בשל הגלובליזציה, כמו גם את הצורך לנהל עסק על מנת להישאר תחרותיים ורווחיים. זה פשוט העובדה שיש מהנדסי תוכנה מוכנים לעבוד עבור חלק של השכר של העובד בארה"ב בוייטנאם, הפיליפינים, הודו ורוסיה, רק כדי שם כמה. שכירת מהנדס תוכנה במשרה מלאה בארה"ב עולה לחברה לפחות 60,000.00 $ שכר שנתי, ואז מוסיף עלויות תפעוליות, חבילת הטבות לעובדים עם ביטוח בריאות, ו 401 K, והחברה תשקיע 100,000 $ לשנה לעובד. מהנדס תוכנה ODC יעבוד בממוצע של 30 דולר לשעה, הכולל התקנים ODC שלהם תשתית ה- IT. באמצעות שירותי ODC יכול להפחית את העסקה, חוזה עלויות הפרויקט על ידי 60%. זהו מחיר קטן שאתה יכול לשלם עבור צוות ייעודי שלך של מתכנתים ומתכנתים.

למרות ODC הוא לעתים קרובות הרחבה של העסק שלך, ODC לעתים קרובות אינו דורש מחויבות בלתי ניתנת להמחשה או השקעה ראשונית. ODC מגינה על החברה מפני הטעינה המתמשכת של המשאבים בשל בעיות אינטגרציה, התקנת תשתיות IT, דמי בית משפט, שכר, ציות לחוק, השכרת משרדים, אבטחה וכו '. ODC מנוהלת כאילו הייתה מחלקת IT מקומית שמטרתה לפעול טרחה ללא פלח עסקים.

בדרך כלל לוח זמנים לפיתוח תוצאות אשר צוות ODC שומרת. לעתים קרובות צוות מרוחק מוקצה, והחברה מקבלת מספר שיטות של תקשורת, כולל דואר אלקטרוני, שרת FTP מאובטחת ושרתים, קווי טלפון רב ערוצי, פקס, דואר קולי ו teleconferences. תמיכה מנהלית מלאה תהיה בדרך כלל או ניתן לכלול פונקציונליות ODC.

למרבה המזל עבור חברות אמריקאיות, אנגלית היא הבין ולהשתמש ברחבי העולם. במגעים עם ODC, אנגלית מדוברת לשים את כולם על אותו דף. זהו תנאי מוקדם עבור עובדי IT זרים להיות בקיאים באנגלית. לכן אין מחסום של התכתבות, בין אם באמצעות דואר אלקטרוני, טלפון או שיחת ועידה. ODC מבין כי לא יכול להיות שום מחסומים לתקשורת. ארגונים וארגונים מתעוררים לא יכולים לבזבז כסף, משאבים או זמן. ההזדמנות השנייה היא לא מותרות של כלכלה זו.

הפעלת מרכז ייעודי תחסוך זמן ומאמצים של החברה, תוך עקיפת היבטים מיותרים של ייזום וניהול פרויקטים. לאחר הקמת ODC, צעדים מיותרים רבים הצפוי הפרויקט ניתן לבטל בקלות, אשר יחסוך את הזמן של הצוות ואת התקציב. ODC מספק תשואות מיידיות. התוצאות הכספיות של ארגונים ישתפר במהירות מבלי להשפיע על איכות המוצר. לקוחות רבים ODC להרגיש את העלייה באיכות תוך הפחתת עלויות.

בין אם מדובר בחברה קטנה הזנק, מפעל בגודל בינוני או מפעל מבוסס היטב שרוצה להשתמש בעוצמה של מיקור חוץ, השימוש במרכז פיתוח החוף יכול להפוך את הבסיס יתרון אגרסיבי. הגדלת מספר עובדי IT באמצעות מרכזי פיתוח offshore רצוי כי הם מועילים הביצועים הפיננסיים של ארגונים, ועכשיו זה חשוב יותר מתמיד, כי חברות רבות יש בעיות עם התחרות והישרדות.

Leave a Reply