הסמכה של Microsoft – הוסף לקורות החיים שלך

admin

הוסף אישור של Microsoft לקורות החיים שלך ותראה כיצד הוא מסייע לנתיב הקריירה שלך. מיקרוסופט יצרה תוכניות הסמכה ממוקדות רבות. תוכניות הסמכה אלה מציעים לא רק נתיב קריירה חדש לאנשים המחפשים קריירה, אלא גם מציעים ידע על העלאת מיומנויות עבור אלה המועסקים בתחומים שונים של הקריירה שלהם.

אז בואו נתחיל עם דיון על כמה שונים של מיקרוסופט הסמכה תוכניות יכול לעזור לך לעבוד.

מפתח תוכנה

אם אתה מתכנת יישומים, עליך לחשוב על הוספת אישורי Microsoft Certified Application Developed (MCAD) ו- Microsoft Certified Professional Developer (MCPD) ל- CV שלך. MCPD יציג בפניכם את הכישורים הקשורים ביצירת תוכנה בפלטפורמות שונות באמצעות Microsoft .NET Framework 2.0. MCAD יעשה אותך מומחה במחזור החיים של יישומים מעיצוב לתחזוקה.

מי שרוצה לשפר את כישורי האנליזה והעיצוב שלהם צריך בהחלט לבחור MCSD (Microsoft Certified Solution Developer). זה יבטיח ידע מלא של מחזור החיים של היישום מניתוח, באמצעות עיצוב, בדיקות, פיתוח ותחזוקה.

מהנדס מערכת

ישנם מספר קורסים הסמכה של מיקרוסופט עבור מומחים במערכות הנדסה. MCSE או MCSA יהיו תמיד נכס נוסף בנתיב הקריירה שלך. MCSE יספק לך מיומנויות הקשורות לניתוח של דרישות עסקיות עיצוב ויישום של תשתיות.

מומחי IT

IT עסקים אנליסטים להשתמש MCP או MCSD אישורים. באפשרותך להתחיל עם אישור Office Specialist, שבזכותו תהיה מומחה בשימוש במוצרי Microsoft Office. לאחר מכן תוכל להוסיף MCP. MCSD יהיה האולטימטיבי תעודה בתחום שלך, כפי שהוא יכסה את כל מחזור החיים של היישום מניתוח, באמצעות עיצוב, בדיקות, פיתוח ותחזוקה.

מנתחי מערכות

כאנליסט מערכת, תשתמש בתעודות MCAD או MCSD. MCAD יציג בפניכם את מחזור החיים של היישום מעיצוב ועד תחזוקה. עם זאת, אם אתה באמת רוצה לשפר את נתיב הקריירה שלך, אתה צריך לבחור MCSD, אשר ילמד אותך הכל על מחזור החיים של היישום.

מהנדסי תוכנה

יש MCSD ו MCSE הסמכה Microsoft קורסים המיועדים מהנדסי תוכנה. הסמכת MCSD תספק לך מיומנויות עיצוב ופיתוח באמצעות כלים, טכנולוגיות ופלטפורמות של מיקרוסופט. MCSE עם מיומנויות בניתוח, תכנון ויישום של תשתיות.

סופר טכני, מנהל משרד, עוזר בכיר

אם אתה עובד כמנהל Office, כתב טכני או עוזר בכיר, אישור Microsoft Office Specialist מתאים לך. אישור זה הוא אידיאלי עבור אלה המשתמשים במוצרי Microsoft Office על בסיס יומי. מומחה, מומחה ואדון הם שלוש רמות של הסמכה של Microsoft Office. אתה יכול להתחיל ברמה מומחה. כאשר אתה הופך להיות יותר ויותר בקיאים, אתה יכול לקחת בחינות כדי להגיע לרמה בסיסית.

מנהלי רשת

מיקרוסופט מציעה גם תעודות MSCE שפותחו במיוחד עבור מנהלי רשת. משתמשים המשתמשים ב- Microsoft Windows וב- backoffice מדי יום יהיו בעלי ידע נוסף שיאפשר להם לנתח, לתכנן וליישם את התשתית הודות ל- MSCE.

ללא קשר לשדה שבו אתה נמצא, באפשרותך להשתמש בכל אישורי Microsoft. ראשית להחליט איזו תעודה תהיה הטובה ביותר עבורך ולאחר מכן להמשיך. אישורים אלה ייתן לך מיומנויות נוספות לעשות את העבודה שלך טוב יותר. וזה אומר נתיב קריירה פרודוקטיבי יותר. גלה איזו הסמכה של Microsoft אידיאלית עבורך.

Leave a Reply