האבולוציה של ה- IT במגזר בנגלור

admin

אנשים בתחומים שונים של החיים, למצוא מקום אחד בנגלור אחד עבור מספר עצום של מקומות עבודה והזדמנויות קריירה. לעיר היפה הזאת יש משהו לכולם. במהלך השנים, העיר שמרה על המוניטין שלה כמרכז תעסוקה הן לאפויים והן לאנשים מנוסים. למרות העיר היא בהצלחה בפיתוח במגזרים רבים, היא ידועה על תעשיית ה- IT משגשגת שלה. על פי דו"ח התעשייה Assocham גוף, ה- IT במגזר שנוצר הגבוה ביותר IT משרות בבנגלור בשנת 2013. בנגלור אחראית על היצוא הגדול ביותר IT- בהודו.

להיות המרכז המוביל עבור חברות ה- IT בהודו, בנגלור קיבל את השם "עמק הסיליקון של הודו". השילוב המושלם של כישרון ויזמות הסביבה מעודד חברות רבות להקים את משרדיהם בעיר הזאת. חלק מחברות ה- IT הטובות ביותר בבנגלור הן: Infosys, 3i Infotech, HCL Technologies, Hexaware, Wipro, Microland, Acel Frontline, Exilant Technologies, Tech Mahindra, Larsen & Toubro Infotech, Tally Solutions, ITC Infotech, Mphasis, Tata Consultancy Services, Sasken , IGATE, המוח המוחות טכנולוגיות וכו '

IT בפארקים בבנגלור

בנגלור היא אחת הערים המהירות והמתפתחות ביותר בהודו מבחינת תשתיות, מקומות עבודה ורמת חיים. מגזר ה- IT הוא אחד הגורמים העיקריים התורמים להתאוששות של הכלכלה ההודית, וכאשר אנו מדברים על ה- IT במגזר, המחשבה הראשונה שעולה בראש היא בנגלור. זה תעשיית ה- IT בבנגלור חשבונות עבור כ 55% מהתוצר הלאומי הגולמי המקומי. עיר זו כוללת מגוון של פארקי IT עם כל המתקנים במקום. כמה פארקי ה- IT העיקריים בבנגלור הם Hitech משולב טכנולוגיה פארק, קרו הבינלאומי פארק טכנולוגיה, יוקרה טכנולוגיה פארק, Safina טכנולוגיה פארק, Salarpuria אינפיניטי, חטיבה טכניקה פארק, פארק טכני Manyata ו Bagmane טכנולוגיה פארק.

רווחים משתלמים

חברות ה- IT בבנגלור מעסיקות כ -35% מהשואפים ההודים לעבוד. תחום ה- IT מציע הן חבילת תשלום מרעננת ומנוסה, מצוינת לצד הטבות משתלמות. פרופילי העבודה העיקריים עם השכר הממוצע המוצע להם בתחום ה- IT הם:

מהנדס תוכנה בכיר: התשלום עבור פרופיל זה בבנגלור נע בין 6,000,000 ל -7,000,000 בשנה

מהנדס תוכנה: בטווח שבין 3,00,000 ל -42,000 בשנה

מפתח: החל מ 3,00,000 ל 4,00,000 בשנה

יועץ טכני בכיר: בטווח שבין 1,00,000 ל 2,00,000

יועצת SAP: בטווח של 5.50.000 ל 6.00,000

איך אתה מחפש עבודה ב- IT בבנגלור?

כדי לנצל את הצעות העבודה הטובה ביותר בתעשיית ה- IT, אתה יכול לנצל כמה פורטלים אינטרנט מעולה שבו אתה יכול למצוא את הטוב ביותר IT הצעות עבודה. פורטלים אלה מתעדכנים עם הצעות עבודה הנוכחי ובוודאי לעזור לך לקבל את המיקום הטוב ביותר בתעשיית ה- IT בבנגלור.

Leave a Reply