את העבודה הטובה ביותר מציעה בארצות הברית

admin

מכיוון שאמריקה חווה מיתון כלכלי ושיעור האבטלה הולך וגדל, אנשים רבים שואלים את עצמם: מהו נתיב הקריירה הטוב ביותר לבחור? אין תשובה פשוטה. לכל אדם יש כישורים וכישורים שונים. רשימה של מקומות העבודה העמידים ביותר למשבר בארה"ב יכולה להיות מועילה.

JobsRated.com

JobsRated.com מבוסס על ההערכה של המשרות הטובות ביותר בארה"ב על ניתוח מפורט של ההכנסה החציונית, פוטנציאל הצמיחה, תנאי העבודה, התחרותיות, לקוחות פוטנציאליים מאמץ פיזי. אם ניקח בחשבון את הגורמים הללו, 10 משימות המפתח המפורטות להלן:

1. מתמטיקאי

2. אקטואריה

3. סטטיסטיקה

4. ביולוג

5. מהנדס תוכנה

6. אנליסט מערכות מחשב

7. היסטוריון

8. סוציולוג

9. מעצב תעשייתי

10. חשב

נראה כי הסיכויים הם הטובים ביותר עבור אלה שהעדיפו מתמטיקה בבית הספר.

CNN כסף מגזין

CNN מגזין כסף הכין רשימה משלו של עבודות הטוב ביותר בארה"ב, ואת המתמטיקה לא נראה חיוני הפעם. האנליסטים חשבו: הכנסה, רמות לחץ, גמישות סביבת העבודה ושעות עבודה, יצירתיות, קלות כניסה ואפשרות קידום. הנה התוצאות:

1. מהנדס תוכנה

2. פרופסור לאוניברסיטה

3. יועץ פיננסי

4. מנהל משאבי אנוש

5. העוזר של הדוקטור

6. אנליסט מחקר שוק

7. מחשב / IT אנליסט

8. שמאי רכוש

9. רוקח

10. פסיכולוג

סקרים אחרים

נערכו מספר מחקרים נוספים שהתמקדו בקריטריונים שונים. פורבס התמקד בתגמולים ליצור את "העבודות הטובות ביותר ברשימת ארה"ב", והתברר כי מקצועות הרפואה הם הרווחיים ביותר. החזית נשלטת על ידי מומחים רפואיים (מרדים, מנתחים, אורתודונטים, רופאי שיניים וכו '). כמו כן נערך סקר של מקומות העבודה הנפשיים הטובים ביותר, והכסף המשולם ביותר הוא מתקינים למעלית, תחנת כוח וטכנאי תיקון ממסר, פקחי תחבורה, צוללנים מסחריים, מפעילי קידוח, מתקיני קו חשמל, מהנדסי קטר, דוודים, כבאים קטרים. ומתקני ציוד תקשורת.

Leave a Reply