6 שיטות עבודה מומלצות לבדיקת תוכנה

admin

בדיקות תוכנה היא חלק חשוב בפיתוח תוכנה מותאמת אישית. בדיקת תוכנה היא תהליך המעריך את היכולת של תוכנית או מערכת כדי לקבוע אם היא עונה על התוצאות הנדרשות. בעוד זיהוי שגיאות או "שגיאות" עשוי להיות המפתח בדיקות תוכנה, תהליך זה חשוב גם מסיבות רבות אחרות.

בדיקות תוכנה משמש כדי להבטיח כי התוכנית או המערכת עונה על דרישות העיצוב. הוא משמש גם כדי להעריך אם מוצר או תוכנית פועלת בזמן הנכון. על ידי בדיקת התוכנה, אתה יכול גם לקבוע אם התוכנה ניתן להשתמש בסביבות הנכון עונה על הציפיות של בעלי העניין.

בבדיקת התוכנה, לא ניתן לקבוע שהתוכנה או המערכת פועלות כראוי בכל התנאים, אך היא קובעת אם התוכנית תפעל כראוי בתנאים מסוימים. בדיקות תוכנה כוללות בדיקה יסודית של הקוד, כמו גם ביצוע של קוד זה במגוון של סביבות ותנאים.

כדי לתאר את נקודת המבט של מהנדס הבדיקה שיכול להתקרב במקרה, בדיקות תוכנה באופן מסורתי נחלקו לשתי שיטות. בדיקה בקופסאות לבנות, המוכרות גם כקופסה שקופה או זכוכית, בודקת את המבנה הפנימי או את תפקוד התוכנית, לעומת הפונקציונליות שנחשפה למשתמש הקצה. עם זאת, בדיקות ב BlackBack בוחנת את הפונקציונליות של התוכנית ללא ידיעה של יישומים פנימיים.

6 שיטות עבודה מומלצות לבדיקת תוכנה

הגישה בדיקות תוכנה הוא אתגר כי צוותי תכנות רבים פנים. ישנן טכניקות ושיטות המסייעות להבטיח את המוצרים הזמינים הטובים ביותר המוצעים למשקיע או לבעלי עניין. הנה כמה שיטות עבודה מומלצות של מהנדסי תוכנה המשמשים את תהליך הבדיקה:

  1. ספק משוב מוקדם – מהנדסי בדיקה יש לכלול בשלב מוקדם של תהליך הפיתוח כדי לקבל משוב על מגוון רחב של גורמים, כולל היקף, אדריכלות וקיימות עבור פיתוח תוכנה.
  2. הפעל קבוצה גדולה יותר כדי לנוע מהר יותר – מהנדסי הבדיקה צריכים להיות אחראים למסגרת הבדיקה האוטומטית של המוצר, תוך מתן מענה לצרכים של צוות הפיתוח.
  3. לעורר יצירתיות – מהנדסי בדיקה משלימים את תהליך הבדיקה על ידי הוספת רעיונות חדשים לבדיקת מקרים. על ידי הוספת רעיונות חדשים למקרים, מהנדסי תוכנה יכולים לגשת לבעיות בצורה חדשנית.
  4. גמישות של בדיקות מהנדסי הבדיקות מתמקדים בבדיקות אקספלורציה ומשמשים קבוצה ברורה של עיניים כאשר צוות של מתכנתים צריך משוב מהיר. זה עוזר במקרים פחות נפוצים או באזורים שקשה יותר לבדוק באופן אוטומטי.
  5. לעסוק מבחוץ – כפי שאתה לפתור בעיות בתחומים כגון שירות לקוחות, מהנדסים הבדיקה יכולה להעריך את הדחיפות של הלקוח וקביעת סדרי העדיפויות של משקל וסיכון. זה יאפשר למתכנתים להתמקד תיקון פגמים.
  6. מערבבים פיתוח ובדיקה –צוותים יפתחו וישמרו על כשרונות על ידי שיתוף תחומי אחריות בצוות. משימות סיבוב הקשורות לבדיקה באמצעות תפקידי פיתוח מעניקות לחברי הצוות פרספקטיבות חדשות. באופן דומה, עידוד מפתחי תוכנה להשתתף במבחנים מאפשר לחברי הפרויקט להיות בקיאים בכל ההיבטים של הצוות.

בדיקות תוכנה הוא היבט מרכזי של כל פרויקט פיתוח המוצר מכסה מגוון רחב של גישות ונהלים. אם חברת תוכנה תעקוב אחר שיטות העבודה המומלצות בעת הפעלת פרויקט תוכנה מותאם אישית חדש, צוות פיתוח המוצר יוכל למקסם את הביצועים והאיכות לאורך כל הפרוייקט, דבר שיאפשר את זמינות המוצר הטוב ביותר למשקיעים ולבעלי עניין.

Leave a Reply