שכר מדעי המחשב

admin

דו"ח CNNmoney קובע כי סטודנטים שהתמחו בהנדסת מחשבים היו הגבוה ביותר ששולמו בכיתה בשנת 2011. בנוסף, על פי הלשכה לסטטיסטיקה העבודה, הביקוש מהנדסי תוכנה המחשב יגדל ב כמעט 38% עד 2016. אתה יכול פשוט לבוא עבור הקריירה החדשה שלך!

ישנם שני סוגים של מהנדסים, חומרה ותוכנה. מהנדס הציוד עוסק ברכיבים פיזיים. הם בודקים, מעצבים ומבדקים רכיבי מחשב פיזי, כולל מעגלים מודפסים, מעגלים משולבים ומקלדות. מהנדס תוכנה, המכונה מתכנת, יוצר תוכניות לביצוע משימות על ידי משתמשים. הם יוצרים תוכנה שמתרגמת פקודות מהיישום להנחיות שהחומרה יכולה להבין. הם יוצרים מערכות הפעלה וממשקי מחשב עבור מחשבים שולחניים ואלקטרוניקה.

95% מהמשרות ממוקמות במטרופולין. היציעים ממוקמים במעבדות מחקר ומעבדות ייצור. חלקם עובדים בחברות העוסקות בתכנון מערכות מחשב, חברות מחקר ופיתוח או בממשלה הפדרלית. בדיוק כמו שיש הרבה סביבות עבודה פוטנציאל שבו אתה יכול להיות, יש גם הרבה דברים שונים אשר ניתן ליצור תוכניות. מהנדסי מחשבים יוצרים במחשבים, בטלפונים ניידים, במערכות ניווט לרכב, במשחקי וידאו, וכן הלאה. אם אתה יצירתי, אתה אוהב מחשבים ולא אכפת לך להרוויח כסף, זה יכול להיות בשבילך!

חלק מהיוצרים הגבוהים ביותר שמגיעים ישירות מהאוניברסיטה הם בוגרי תחום הנדסת מחשבים. זה עידוד גדול להתכופף ולהתמקד באותם לילות מאוחרים הלומדים במעונות. זה ממש ישתלם … זמן גדול! השכר הממוצע לעבודה של מהנדס IT בכל הארץ הוא 29% גבוה מהממוצע עבור כל מקומות עבודה בכל הארץ. נשמע טוב עדיין? בואו ניגש לפרטים.

השכר הכללי של מהנדס מחשבים הוא 87,000 $. כדי להיות מדויק עוד יותר, בואו נדבר על מה שאתה יכול לצפות אם אתה מעורב בחומרה או בתוכנה. החל מהרמה הנמוכה ביותר של מה שאתה יכול לצפות. בתור מהנדס תוכנה, הנמוך ביותר 10% הוא בממוצע 45.44 USD / שעה. או 57,810 דולר בשנה. הגבוה ביותר 10% בממוצע 65.28 דולר או 135.780 דולר. בתור מהנדס חומרה, עניין או מעט גבוה יותר. השכר של מהנדס ציוד מחשבים ברמה הנמוכה ביותר יכול לעלות בממוצע של 48.7 דולר / שעה או 62,400 דולר. הגבוה ביותר 10% של מהנדסי חומרה להרוויח 70.07 USD / שעה או 147.610 דולר. זה לא יום רע!

Leave a Reply