קבל את הכותרת של מהנדס תוכנה באינטרנט ולהשיג יתרון בחיים!

admin

את מידת ההנדסה תוכנה באינטרנט יכול לשנות את החיים שלך ואת צורתו בצורה הטובה ביותר. עם שישה אחוזים של עבודה בתשלום כי מחכה לך לאחר סיום הסמכה, אין ספק שהחיים יכולים להיות נפלא בשבילך.

מקום רק למוחות הטובים ביותר

זוהי ללא ספק אחת מתוכניות ה- IT הקשות ביותר המוצעות על ידי האוניברסיטאות, הן באינטרנט והן באתר. הכיתות שתלמידים צריכים לשלוט בהן הן דרישות אינטלקטואליות מורכבות המבוססות בעיקר על עקרונות מתמטיים.

כדי להעפיל לתוכנית הנדסת תוכנה מקוונת, על התלמיד להשלים את החשבון, הסטטיסטיקה, האלגברה והשפה האנגלית בתיכון. מוסדות כמו אוניברסיטת פיניקס, קולורדו טכניים האוניברסיטה ו המערבי מושלים אוניברסיטת אפילו דורשים GPA מ 4.5 ל 4.7 להתקבל לתוכנית שלהם. מדיניות זו נגרמת על ידי העובדה כי בשנים האחרונות היה תמיד שיעור גבוה עבור בוגרי הנדסה העוסקים בהנדסת תוכנה, ועל מנת לשמור על סטנדרטים איכותיים וליצור בוגרי המוסמכים, מוסדות חינוך הבטיחו כי רק את מיטב המוחות הם הודה לתוכנית שלהם. בסופו של דבר, פיתוח תוכנה אינה הליכה סביב הפארק, וכדי להצליח בתחום זה, אתה חייב להיות שילוב נדיר של המוח מתמטית ויצירתית.

בחירת בית ספר

אז יש לך המוח כדי לטפל בהנדסת תוכנה באינטרנט, אבל זה מספיק כדי לגרום לך חום לאחר השלמת התוכנית? התשובה היא "לא". בחירת בית הספר הנכון מזיק להיות מהנדס תוכנה גדול כי המוסד יספק הזדמנויות נאותות עבור כיסוי התוכנית והתמחות. ללא תוכנית נהדרת, תלמידים לעולם לא יוכלו לעמוד בדרישות הדינמיות והתובעניות של הרשת. ללא התמחויות מצוינות, הלומדים לעולם לא יטעמו את האתגר האמיתי של פיתוח תוכנה הנדרש על ידי השוק ולא יוכלו לעשות את הקשרים הנכונים.

מכל שאר המחשב המקוון מעלות, תואר זה הוא יקר יותר כי זה נחשב תואר מקצועי. בדרך כלל, התוכנית מחולקת לשני ממדים: תיאוריה ויישום.

השכר הראשוני עבור מהנדס תוכנה neofita יכול לעלות עד $ 70,000.00 בשנה. מצד שני, מנוסים ומנוסים מהנדסי תוכנה יכולים לקבל הכנסה שנתית של 120,000.00 דולר. עם מספרים אלה טעים, זה לא פאזל למה לימודי הנדסת תוכנה הם אחד הקורסים האהובים של ביל גייטס.

Leave a Reply