עבודה עם מתכנתים עבור Felionów – טיפים על מציאת מקומות עבודה ידידותיים בפיתוח תוכנה

admin

העבודות הטובות ביותר עבור פושעים הם אלה שמשלמים היטב והם מאוד מבוקשים. פיתוח תוכנה הוא תחום שבו יש הזדמנויות תעסוקה מבטיחות רבים עבור פושעים. נכון לעכשיו, זוהי בחירה טובה עבודה, כי מספר משרות הקשורות ביצירת תוכנה בתחומים הקשורים צפוי להגדיל (עלייה של 30 אחוז) הרבה יותר מהר מאשר הממוצע עבור כל העיסוקים 2008-2016, על פי נתוני משרד העבודה האמריקני לסטטיסטיקה. אם יש לך מה שנדרש, פיתוח תוכנה יכול לספק מקומות עבודה נהדר עבור פושעים.

פיתוח תוכנה הוא התהליך כולו של המשגה, עיצוב, שינוי, תחזוקה וכל פעילויות אחרות המביאות לפיתוח תוכנה. יש תארים רווקים ושותפים ללמוד פיתוח תוכנה.

העבודה בתחום זה כוללת:

  • מתכנת / מתכנת יישומים
  • מהנדס תוכנה
  • מהנדס יישומים
  • מנהל תוכנה
  • מתכנת IT
  • עוזר IT
  • מתכנת מסד נתונים
  • תמיכה עבור תמיכה בפיתוח יישומים
  • … ועוד.

היתרונות של קריירה בתחומים אלה הם שכר טוב, ביקוש גדול עבור עובדים חדשים ומנוסים רבים נתיבי הקריירה. כשמדובר בעבודה עצמה, רוב החברות לא שבב העובדים שלהם. זה צפוי כי מפתחים ינהלו העבודה שלהם.

עם זאת, יצירת תוכנה עבור פושעים יש גם חסרונות. לרוב חברות ה- IT דואגות למה שאתה יכול לעשות עבורן, מאשר על כל טעויות שביצעת בעבר. מצד שני, לפעמים מתכנתים להתמודד עם מידע רגיש ולא כל הלקוחות יכולים להרגיש בנוח עם עבריינים לשעבר שיש גישה למסד הנתונים שלהם.

הקריירה הזאת טובה לפושעים שיש להם מוחות אנליטיים, טובים במתמטיקה ויש להם תשוקה למחשבים ולטכנולוגיה. מתכנת לטווח ארוך צריך לרצות ללמוד דברים חדשים. המיומנויות הטכניות המודרניות ביותר היום לא יהיה המודרני ביותר מזה חמש שנים. אז אם אתה לא רוצה כל הזמן ללמוד דברים חדשים, זה לא הקריירה המתאימה לך.

פיתוח תוכנה היא עבודה טכנית מאוד עבור פושעים, כך מתכננים לקבל השכלה פורמלית – תואר ראשון או לפחות קורס של שנתיים.

הכיתות שלך לא ילמד אותך כל מה שאתה צריך לדעת, כדי להיות מוכן לקנות ספרים וללמוד בעצמך.

לעשות קצת עבודה תוך כדי ללמוד, כך שתוכל לשים משהו טוב על קורות החיים שלך. עבודתם של מתנדבים בארגונים ללא כוונת רווח, עבודה עצמאית, עבודה קיץ / עונתית, התמחות או אפילו פרויקטים פרטיים היא דרך טובה לרכוש ניסיון בעל ערך.

התחל את הרשת במהירות האפשרית. עם הקבצים שלך ייתכן שיהיה קושי למצוא עבודה טובה לעומת בוגרי שיש להם רשומה נקייה. הצטרף למועדונים או לארגונים שבהם תוכל לפגוש אנשים שיכולים לעזור לך למצוא עבודה עבור פושעים שהורשעו בתעשיית ה- IT.

משרות עבור פלונים שהורשעו: כיצד להגדיל את הסיכויים שלך למצוא עבודה

להתייעץ עם עורך דין ולראות אם זה אפשרי. לאחר הסרת הרשומה, אתה לא צריך ליידע את המעסיק על מידע שנמחק.

להיות חכם ולדעת מה לענות ביישומים עבודה. האם מחקר על הפרטיות, תעסוקה נגד אפליה החוק במדינה שלך. מדינות מסוימות יש חוקים שאוסרים על מעסיקים לבקש פשעים או עבירות שהם מעל מספר מסוים של שנים. אתה לא צריך להזכיר מעצרים שלא הובילו להרשעה.

קבל עותק של הבדיקה הפלילית כדי לדעת מה המעסיק שלך יראה בעת הגשת מועמדות לעבודה.

עבודה באינטרנט יכולה לעזור לך הרבה. תוכל לקבל את הצעות העבודה הטובות ביותר עבור פושעים על ידי קבלת המלצות, המלצות ועצות מאנשי הקשר שלך, במיוחד אלה שנמצאים בתעשיית ה- IT.

לסיכום, פיתוח תוכנה הוא נתיב קריירה טובה עבור פושעים כי זה משלם היטב היא תעשיית גדל כי יש הזדמנויות תעסוקה רבות עבור פושעים. יהיה עליך לסיים את פיתוח התוכנה כדי להגיש בקשה לפושעים בפיתוח תוכנה. המשימה של יצירת תוכנה עבור פושעים היא בחירה מצוינת עבור אלה שיש להם כישורים מתמטיים עניין ב- IT.

Leave a Reply