סנכרן את התשוקה שלך במערכות משובצות – בחר קורס מיוחד

admin

מהנדס המערכות המשובצות דורש קבוצה ספציפית של השכלה פורמאלית במונחים של תואר, אחריות עבודה ואפשרויות הסמכה. למרות שזה נתיב קריירה ברור, יש צורך לבדוק אם זה טוב בשבילך.

הנדסת מערכות משובצות היא ענף נפרד של לימודי הנדסה. מהנדסים שאפתנים יכולים לקבל תואר ראשון או תואר שני עם התמחות בתחום זה. ארגונים רבים מעניקים מועמדים המעוניינים בעבודה ברשת, אישורים מקצועיים ותכניות לימודים המשך. הם גם מסייעים במציאת העבודה הראשונה בתחום זה.

מידע חשוב

הנדסת מערכות Embedded היא ענף חדש של מחקר הנדסי ויישומים המשלבים הנדסת חשמל ותוכנה. מהנדסי Embedded עובדים על ציוד ותוכנה לשליטה מרחוק, ציוד רפואי אלקטרוני, מערכות בקרה תעשייתיות, מערכות הפעלה צבאיות, התקני תקשורת ניידים והתקנים חשמליים אחרים.

מהנדס עתידי צריך להיות בעל תואר ראשון בתחום הרלוונטי. כמה בתי ספר וארגונים מציעים קורסי הסמכה הקשורים או תוכניות בתחום הנדסת מערכות משובצות.

אם סיימת תוכנית לתואר שני בתחום הנדסת חשמל או תוכנה, אתה צריך לבחור תוכנית הסמכה.

מידע על שכר וקריירה

הלשכה לסטטיסטיקה של ארה"ב (BLS) חזה כי מהנדסי תוכנה יראו 17% יותר מהנדסי חשמל ואלקטרוניקה בעשור הנוכחי (2014-2024). הם צריכים להעפיל "הנדסה מוטבע" להיות זכאי לקריירה גדולה בתחום. השכר השנתי החציוני עומד כיום על כ -78 אלף דולר וצפוי לעלות בסוף העשור.

קורסים מובנים

סטודנטים המעוניינים ללמוד טכנולוגיות משובצות יכולים להגיע אליה לאחר קבלת תעודה של סיום הלימודים במשמעת קשורה. מכונים שונים מציעים קורס זה עם תוכניות התמחות מעולה. תוכניות הדרכה זמינים עבור אנשי מקצוע טריים ועובדים שרוצים לעשות קריירה בענף. קורסים כאלה הם שילוב של הכשרה מעשית, הערכה חזקה ואימון בתעשייה.

הקורסים מתחילים עם יסודות של מערכת מוטבע ואת האינטראקציה של מערכות חומרה ותוכנה. כאשר התלמידים לפתור את היסודות שלהם, הקורס עובר את היסודות של עיצוב החומרה, כולל ASIP, ASIC ו FPGA.

לאחר מכן התלמידים לומדים נושאים חשובים הקשורים לעיצוב עם פחות אנרגיה וטכניקות כדי לפתור אותם.

מאוחר יותר, התלמידים ילמדו על נושאים מתקדמים כגון מודלים מפרט ושפות, מיפוי מפרטים אלה חומרה חלקים תוכנה, וחומרה ותוכנה מחיצות. התלמידים יכירו גם את המתודולוגיה של אימות הפרויקט שאומצה בשיטות המערכת המשובצות.

אם אתה מכיר את הטכנולוגיה והם נלהבים על מערכות משובצות, אתה יכול לעקוב אחר נתיב הקריירה הנ"ל להצליח כמו מהנדס בעתיד.

Leave a Reply