מספר דרכים לפרסם את התוכנה שלך

admin

עם ההתפוצצות של תעשיית המחשבים בעשור האחרון, מהנדסי תוכנה רבים נמנעים משיטות עבודה מסורתיות ומגיעים לשוק החופשי. אתרים כגון Elance ו freelancer.com הפכו את זה קל יותר עבור מפתחי תכנות עצמאיים להרוויח כופר על מקבל הצעות על תוכנות פטנט. אתרים אלה מציעים גם מהנדסי תוכנה עצמאיים הזדמנות לעצב עבור חברה המבוססת על הפרויקט. בדרך כלל, משמעות הדבר היא כי החברה מפרסמת עבודה עבור תוכנית מסוימת שהיא צריכה עבור הפלטפורמה. המהנדס יהיה אז נהדר בעבודה, ואם הוא ינצח, הוא יבנה תוכנית עבור החברה תמורת תשלום קבוע ויוותר על כל הזכויות לתוכנה.

שיווק שותפים עשה את ההכנסה למדוד קל מאוד. מהנדס תוכנה יוצר תוכנית גדולה או יישום התוספת, ולאחר מכן מציעה תוכנית שותפים עבור המוצר שלו באמצעות ספריית שיווק שותפים. משווק שותפים רואה את המוצר ומאמין כי הוא באמת יכול לדחות חלק מהרווחים הפוטנציאל שלו. כאשר מוכר שותפים עושה מכירה, הוא מקבל אחוז המכירות, ואת מהנדס תוכנה פשוט יושב בחזרה, איסוף הכנסה פסיבית גדולה. כמובן, זו רק דרך אחת לשווק את היישומים שלהם.

דרך נוספת לפרסם את התוכנה היא ללכת על המסלול המסורתי. על ידי התחברות לחברה כמו IBM או Dell, אתה יכול למכור את התוכנה שלך אליהם. מסלול זה כולל בדרך כלל עורכי דין העוסקים בקניין רוחני. עורכי דין העוסקים בסוג זה של החוק ניתן למצוא באינטרנט או באמצעות פרסומי תוכנה.

מהנדסי תוכנה אחרים עזבו את האמצעים המסורתיים ואת השווקים שותפים על ידי מכירת אותם דרך אתרי האינטרנט שלהם. הודות לקוד המחשב ידע אופטימיזציה למנועי חיפוש, מתכנתים רבים החלו להשקיע בעצמם, יצירת אתרי אינטרנט משלהם למכור את חבילות התוכנה שלהם לצרכנים. תוכנת נישה בדרך כלל עובדת ככה. לדוגמה, כלי שיווק שותפים כיום אחד השווקים החמים ביותר. היזם יכול לבוא עם סדרה של חבילות תוכנה כדי לעזור לשותף השיווק ולהציע להם בנפרד או כחלק מהחבילה לאתר האינטרנט שלהם.

תעשיית התוכנה היא לא משהו ייעלם בעתיד הקרוב. מהנדסים תמיד למצוא יישומים חדשים של חבילות תוכנה תמיד לעדכן את המוצרים שלהם. ישנן דרכים רבות לפרסם תוכנה בחברות או בעצמך. בין אם אתה מחליט לפרסם באמצעות אתר האינטרנט שלך, לפרסם את קטלוג שיווק שותפים או שיטות מסורתיות בחברה גדולה, אתה יכול להיות בטוח כי העבודה שלך תמיד יהיה צורך.

Leave a Reply