מהנדסי תוכנה רפואית

admin

תוכנה רפואית דורשת בדרך כלל פיתוח של מערכות זמן אמת קריטיות. מערכות רפואיות הן קריטיות הדורשות בדיקות זמינות גבוהה. כלי תוכנה מיוחדים מיושמים יחד עם פרויקטי חומרה מוצק. לוחות זמנים נחשבים כך בדיקות מתאימות מבוצעות לפני שחרורו של התוכנה.

רוב התוכנות הרפואיות דורשות אימות עצמאי להגברת האובייקטיביות והפרודוקטיביות. יישומים יישומיים, אופי קריטי ותהליכי פיתוח הם גורמים הקובעים את רמת הבדיקות הנדרשות. לפני אימות עצמאי, יש צורך לבצע בדיקות פנימיות כדי להפוך את המחקר חסכונית. הבדיקה כוללת שילוב של בדיקות יחד עם אימות הנוכחי טכניקות אימות.

הכל כדי לפעול בצורה חלקה וחלקות דורש מערכות מושלמת והנדסת תהליכים. זה מתחיל עם הגדרה מדויקת של הדרישות. בנוסף להגדרה זו, כדי להשיג ביצועים טובים יותר, טכניקות עיצוב מודרני צריך לשמש גם. חשוב להיות מערכת משוב לאורך כל התהליך כדי להבטיח כי היזמים מעורבים בכל השלבים. פעילויות אלה מהווים את הבסיס לכל פיתוח תוכנה חסכונית. התוכנה הטובה ביותר לחברות פיתוח בקפידה לעקוב אחר תהליך קפדני שלהם.

מהנדסי תוכנה רפואיים מייצרים ומתחזקים יישומי תוכנה תוך שימוש במגוון טכניקות ופרקטיקות מתחומים קשורים של IT, ניהול פרויקטים והנדסה. הם מפתחים תוכנות חשובות וקריטיות עבור קבוצה של דפיברילטורים וקוצבי לב, בין היתר. הם גם מפתחים ממשק משתמש גרפי (GUI) עבור מכשור רפואי חיצוני. כמה מערכות רפואיות המשתמשות בתוכנה זו כוללות משאבות אינפוזיה, התקני דיאליזה, מכשירי ניטור לב, ניתוחים סלולריים וצגים לא פולשניים.

מהנדסי תוכנה רפואיים צריכים לפתח תוכנה חדשה ולשפר את התוכנה הזמינה. המהנדס חייב לנתח ולפתור בעיות מערכת ותוכניות. כמו כן צפוי כי הוא יעבוד בצוות כדי ליצור טכניקות חדשות ולאסוף דעות לפיתוח פתרונות ושיפורים.

Leave a Reply