מהן הסיבות העיקריות מדוע מוצרי תוכנה של Ansys חשובים למהנדסים?

admin

רוב הארגונים ברחבי העולם השתמשו לאחרונה סימולציה עבור ויזואליזציה יוצאת דופן, זמן, עלות וביצועים. אנסיס, ספקית התוכנה ההנדסית הטובה ביותר בתעשייה, פרסמה טכנולוגיות סימולציה מהמובילות בתחום, שבהן ניתן להשתמש בהנדסה. עם הגידול בשימוש סימולציה בעיצוב המוצר, ארגונים להשתמש מודולים עתירי ביצועים בפחות זמן. בגלל שיש כיסוי רחב עבור Ansys, המועמדים יכולים להירשם בקורס הדרכה מקוונת של Ansys.

ישנם יתרונות רבים שמשתמשים מקבלים מ Ansys. עם זאת, נוכל לראות את הטוב ביותר ואת הטוב ביותר חמש סיבות ללמוד על פתרונות Ansys.

  1. קבל את היתרונות המקסימליים מסביבת הדמיה

אנסיס מספקת מימד חדש לתכנון וניתוח של מוצר הנדסי תוך שימוש בטכניקות סימולציה חדשניות. המוצר המתוכנן באמצעות אנסיס יוצר אמת מידה בעולם ההנדסה כולו. אנסיס פותר את האתגרים העומדים בפני מהנדסים על ידי מתן סביבת סימולציה קלה לשימוש. בסביבה זו, ניתוח של פרויקטים הנדסיים מורכבים הוא קל מאוד ומעורר השראה כל מהנדס כדי להפיק את המרב של התוכנה. לכן, המוצר הסופי כבר מדומה אטרקטיבי יותר.

  1. קבל תובנה טובה יותר על העיצוב של המוצר שלך

בזכות כמות גדולה של ניתוח מבניים ואלמנטים סופיים, Ansys נתן תובנה עמוקה לתוך כל עיצוב מוצר מורכב. בזכות תובנה גדולה יותר של המוצר, מהנדסים יש קל להבין את המוצר ולפתח אב טיפוס מתקדם עם זמן קצר מאוד. תהליך ההנדסה, שנמשך X דקות כדי להשלים את המחזור, הושלם כעת פי 10 מהר יותר.

  1. קבל את הפתרונות הטובים ביותר עבור multiphysics

תמיד יש סיכוי גדול יותר של כוחות פיזיים כגון כוחות נוזל, קרינה אלקטרומגנטית ואנרגיית חום המשפיעים על הביצועים של תהליכים הנדסיים ותעשייתיים. פתרונות מולטיפיסיקים שמציעים אנסיס מסייעים למהנדסים לתכנן מוצרים באופן שאינו משפיע על כוח פיזי. לדוגמה, נניח כי כל דפורמציה חומר עקב חום יכול להיות השפעה גדולה על מוצרים. פתרונות אנסיס Multiphysics לעזור לנתח את הבעיה ולעבוד על עיצובים המוצר טוב יותר.

  1. קבל פתרונות אלקטרוניים אמינים

אנסיס פתרונות אלקטרוניים מסייעים למהנדסים לפתח מערכות אלקטרוניות עמידות, מתפקדות ואמינות ביותר. מערכות אלו עומדות בכל האתגרים ומהוות תחרות קשה בשוק הנוכחי.

  1. קבל דינמיקה נוזל אופטימיזציה

בקרת נוזל חשוב מאוד כאשר מדובר באופטימיזציה של התהליך התעשייתי. פתרונות אנזיס נוזלים מספקים תוכנה מתאימה למידול ותכנון תהליכים נוזליים. זה עוזר לייעל את התהליך כולו נותן את התוצאות הטובות ביותר.

בזכות התכונות הטובות ביותר, Ansys מסייע לך להגדיל את הפרודוקטיביות של המוצרים שלך ומסייע לך ולארגון שלך לקחת עמדה מצוינת בשוק. אם אתה רוצה להצליח בעיצוב מוצרי הנדסה, זה הזמן הנכון להתחיל את ההכשרה ואת תוכנית ניתוח הסמכה. מדריכים מוסמכים ידריך אותך במהלך הקורס כדי להבין טוב יותר.

Leave a Reply