חברת תכנות

admin

אנו חיים במאה העשרים ואחת והכול משתנה במהירות סביבנו. בדרך כלל, אנחנו מקשיבים לרכבת, אוטובוס, מכונית, דואר, בנקאות מערכת תפוסה וכו 'הם עובדים כמו מחשוב. בדרך כלל כל האנשים סומכים על המערכת האוטומטית, כי עבודה זו תואמת פונקציות מוגדרות מראש נותן תוצאה מדויקת, הוא אף פעם לא עייף ואמין יותר.

הנשמה של מערכת המחשוב היא תוכנה. פיתוח תוכנה מותאמת אישית היא לא עבודה פשוטה. כאשר אנו מסתכלים על כל מערכת מחשב, עבודה זו היא די רך וקל, אבל מאחוריה היא עבודה נפשית גדולה מפתחת על ידי מהנדס תוכנה.

פיתוח תוכנה הוא תהליך ארוך המתפתח צעד אחר צעד. כאשר מהנדסי תוכנה היו מפתחים את התוכנה, הוא חשב על כל היבט של התוכנה, כגון …

תכנון הפרויקט: כאשר הלקוח רוצה ליצור תוכנה על ידי חברת תוכנה, הצעד הראשון של הפרויקט יהיה מתוכנן בשלב של למידה.אלה בעיות יכול להתרחש בפיתוח של הפרויקט הזה.

בדיקת היתכנות: בשלב זה, לבדוק אם הפרויקט יכול להיות ריאלי או לא. כיסוי של עלויות הפרויקט על ידי הלקוח או לא יחד עם הזמן המשוער של הפרויקט לבדוק ובאיזור זה הבטיחו כי הפרויקט יכול להתפתח או לא.

עיצוב מערכת: עיצוב המערכת הוא השלב הקריטי ביותר בפיתוח הפרויקט. שדה זה מפרט את כל האנשים שעובדים עם התוכנה, כגון היכן לאחסן נתונים, כאשר הנתונים מגיעים והולכים, כיצד מוצגים נתונים ומידע, וכו '. בשדה זה.

קידוד: קידוד עובד על ידי מתכנת ונכתב בהתאם לעיצוב המערכת.

מימוש: בדרך כלל, תוכנה גדולה מפתחת תוכניות קטנות רבות (תוכניות). כל תוכנית עבודה בודקת בשלב זה.

שילוב תוכנה: עכשיו כל התוכניות שילוב ופיתוח תוכנה.

בדיקות תוכנה: בשלב זה נבדקת התוכנה שפותחה על מנת להבטיח שהיא פועלת בהתאם לדרישות הלקוח. עבור יישום ללא רבב ויעיל, צעד זה חשוב מאוד. בשלב זה, הרבה זמן הוא בילה ליצור יישום אמין. צעד זה מבטיח את טובתה של התוכנה.

התקנה: בשלב זה, יד התוכנה של הלקוח וכל עלויות פיתוח התוכנה המתקבלות על ידי הלקוח. מחשב עבור התקנת תוכנה.

תחזוקה: עבודת תחזוקה היא עבודה מייגעת, כי האדם שכתב את קוד התוכנה אינו זמין כל הזמן, ועבודת התחזוקה מתבצעת בדרך כלל על ידי אדם אחר שבדרך כלל טועה. כאשר האפוטרופוס קורא את הקוד כולו, הוא יכול להסיר את השגיאות.

עכשיו אנחנו יכולים להבין כי יצירת תוכנה היא לא עבודה פשוטה. כאשר הלקוח רוצה ליצור תוכנת רשת או תוכנה מותאמת אישית, הוא מציין את ההיסטוריה של שירותי פיתוח תוכנה החברה. איזו תוכנה פיתוח יש שנים רבות של ניסיון בתחום שירותי תכנות יכול להיות מועיל ללקוחות כי יש לו טכנולוגיה ארוכה. התוכנה צריכה להיות מלאה בזמן, בתוספת עלות הערכה ולעמוד בכל דרישות הלקוח.

תכנות בהודו הוא לא רק זול, אלא גם מספק תוכנה באיכות טובה. מהנדסי תוכנה הודית הם אינטליגנטי, מסור ועבודה על מצוינות. בהודו, מספר החברות מספק Offshore מיקור חוץ שירותי פיתוח תוכנה. חברות אלה גם לספק עיצוב אתרים, להשלים מסחר אלקטרוני פתרונות, שירותי CAD, שירותי SEO עיצוב לוגו זול בהודו.

הודו פיתוח תוכנה החברה ממוקמת בעיקר בדלהי ו- NCR, בנגלור, מומבאי, היידרבאד ומקומות אחרים. בעיקר חברות ה- IT בהודו לספק שירותי פיתוח עבור מיקור חוץ offshore.

Leave a Reply