הצעות עבודה מומלצות וחינוך נדרש

admin

מערכות רשת / אנליסט תקשורת נתונים

תארים אחרים הם מהנדסי רשת, מהנדסי מערכות, מנהלי מערכות, מומחי רשת ומפתחי מערכות. הם מעריכים, מנתחים, בודקים ומעצבים מערכות רשת, כגון אינטרנט, אינטרא-נט, רשתות תקשורת מקומיות (LAN), מערכות רשת ומערכות תקשורת נתונים אחרות. עם גידול של כמעט 54% מאז 2006, עבודה זו נחשבת לאחת המובילות מקומות עבודה בארצות הברית, עם משכורת של כ 73,000 $ בשנה. למרות שרוב עמדות אלה דורשים תואר ראשון, חברות מסוימות רק דורשים כותרות שותפים בתחומים כמו IT או IT.

מהנדס תוכנה

כותרות אחרות כוללות את מהנדס אינטגרציה יישומים, מהנדס פיתוח תוכנה, אדריכל תוכנה, יועץ טכני אנליסט מערכות עסקיות. אנשים אלה יוצרים, מפתחים ומשנים תוכנות מחשב, מנתחים את צרכי המשתמשים ויכולים לעבוד באופן עצמאי או עם קבוצה, צוות או מחלקה. קריירה זו צפויה לעלות ב -44% לפחות ב -2016. החברות המעסיקות את המהנדסים האלה מוכנות לשלם משכורת שנתית של כ -87 אלף דולר, אך דורשות לפחות תואר ראשון במדעי המחשב או בהנדסת תוכנה.

אנליסט פיננסי

תארים אחרים הם יועץ פיננסי אישי, אנליסט ניירות ערך, אנליסט בשוק ההון, אנליסט סיכונים תפעוליים, אנליסט מחקר ומנתח השקעות. אנשים אלה מבצעים מחקר כמותי הן במגזר הציבורי והן במגזר הפרטי, תוך שימת לב לתוכניות השקעה. בשנת 2016, יותר מ 540,000 של אנשים אלה תרוויח כ 66,000 $ בשנה; אבל לא בלי החינוך הדרוש. חברות המעסיקות אנשים אלה מחפשים תארים לתואר ראשון בתחומים כגון מינהל עסקים, כספים וחשבונאות עם הכיתות הנדרשות בכלכלה, עסקים וסטטיסטיקות.

מנחה על הפרעות סמים / התנהגות התנהגותית

כותרים אחרים כוללים את המועצה עבור התמכרות לסמים, יועץ התמכרות, מקרה מנהל, סמים ואלכוהול מומחה טיפול, מומחה הערכה, מוסמך אלכוהול אלכוהול יועץ. הם מובילים ומייעצים לאנשים הסובלים מהתמכרויות שונות, כגון סמים, אלכוהול, הימורים, סקס וכו '. עצות יכולות לכלול אנשים, משפחות או קבוצות. בניגוד למשרות אחרות המנויות כאן, תפקידו של יועץ מורשה דורש תואר שני; עם זאת, כמה מדינות יקבלו אלה שיש להם תואר ראשון ושיעורי ייעוץ נוספים. השכר השנתי שלהם הוא סביב 39,000 $.

פיזיותרפיסטית

כותרים אחרים כוללים פיזיותרפיה ועוזר פיסיקיותרפיה מורשה. אנשים אלה עובדים בשיתוף פעולה הדוק עם פיזיותרפיסטים לטיפול בחולים, כולל פיתוח תוכניות טיפול. החולים הם אלה שהיו מעורבים בתאונות ואנשים עם מוגבלויות שונות. תואר מוסמך מהתוכנית המוכרת עומד בדרישות החינוכיות, ומשכורתו השנתית היא 46 אלף דולר.

Leave a Reply