אוסף האולטימטיבי של בדיחות הנדסה

admin

למרות שאתה לא יכול להגיד כאשר אתה מדבר אחד, רוב המהנדסים בדרך כלל יש חוש הומור נהדר. כדי לפזר את אחד המיתוסים העתיקים ביותר על המהנדסים, אספנו את סדרת הבדיחות ההנדסיות הבאות. אנו מקווים שתמצאו אותם כיף כמו שאנחנו 🙂

שלושה כדורי מתכת

האוניברסיטה המקומית החליטה לאחרונה לתת למרצים שלה מבחן. על השולחן היו שלושה כדורי מתכת, והמרצים התבקשו לעשות מה שהם רוצים. לכל פרופסור היתה שעה בחדר עם שלושה כדורי מתכת. אחרי שעה, פרופסורים למתמטיקה מופיעים, והכדורים מסודרים במשולש. ואז יוצא פרופסור לפיסיקה מחדרו; הכדורים נערמים זה על גבי זה. בסופו של דבר, פרופסור להנדסה יוצא מהחדר שלו. כדור אחד שבור, כדור אחד חסר והשלישי בארוחת הבוקר.

הפעלה שגויה של Windows

שלושה מהנדסים נוהגים במכונית; מהנדס חשמל, מהנדס כימיה ומהנדס תוכנה. המכונית מפסיקה לרוץ ונכנסת לצד הדרך כדי לראות אותה. המהנדס החשמלאי אומר שהוא מפשיט את האלקטרוניקה של המכונית, מנסה למצוא מקום שבו יכול היה לקרות תקלה. המהנדס הכימי חושד כי הדלק הוא emulsified ומציע כי הם מתמקדים במערכת הדלק. מהנדס התוכנה מציע לסגור את כל החלונות, לצאת, לחזור ולפתוח מחדש את כל החלונות כדי לראות אם זה עוזר.

מהנדס בדימוס

לאחר 30 שנה של שירות נאמן, נסוג ג'ון אינזנייר מחברתו. כמה שנים לאחר מכן, החברה היו בעיות לפתור בעיות עם אחד המכונות החדשות שלהם בשווי מיליוני דולרים. אף אחד מהצוותים לא הצליח לפתור את הבעיה, אז הם פנו אל ג'ון מהנדס. ג'ון בילה את היום הבא בלימוד המכונה. בסוף היום הוא סימן מרכיב מסוים עם גיר קטן "x". החלק הוחלף והמכונה החלה מיד לעבוד שוב. זמן קצר לאחר מכן, החברה קיבלה חשבונית עבור 75,000 דולר. לאחר בקשה חשבונית מפורטת, ענה ג 'ון Inżynier: 1 על ידי גיר – $ 1.00, לדעת איפה למקם אותו – 74999.00

הבלונדיסט האבוד

האיש טס בבלון, אבל הוא מבין שהוא אבוד. הוא רואה את האיש השני מתחת ומוריד את הבלון שלו לבקש כיוונים. "אני מצטער, אדוני, תהיתי אם תוכל לעזור לי, אני אבוד והייתי צריך לפגוש חבר לפני חצי שעה, האיש על הרצפה אומר, "טוב, אתה בלון אוויר חם. אתה צף בגובה של כ 30 רגל, ואתה בין 40 ל 41 מעלות רוחב N. בין 58-59 מעלות W. אורך. "אתה חייב להיות מהנדס", עונה האיש בבלון. אכן, אני – אומר אדם עלי אדמות. איך ידעת -. הבלוניסט אומר: "כל מה שאמרת לי נכון מבחינה טכנית, אבל אני עדיין אבוד לגמרי". האיש על הקרקע אומר: "המממ, אתה חייב להיות המנהל". מה שואלים הבלוניסטים "איך ידעת?" המהנדס משיב: "אתה לא יודע איפה אתה ולאן אתה הולך. הבעיה, אתה בדיוק באותו מצב שבו היית לפני שנפגשנו, אבל איכשהו הכל באשמתי. "

גוף האדם

שלושה מהנדסים יושבים ומדברים על מי יכול לעצב גוף אנושי. "זה בטח היה מהנדס מכונות", אומר התלמיד הראשון. "לגוף האנושי יש את כל המנופים והברזלים, ורק המכונאי יעצב את הכל". התלמיד השני עונה: "לא, זה היה צריך להיות מהנדס חשמל, לחשוב על הדרך המורכבת שבה מערכת העצבים מחוברת למוח". התלמיד השלישי עונה: "אין סיכוי, אחי, גוף האדם תוכנן בהחלט על ידי מהנדס אזרחי, ומי עוד יכול להוביל את קו הניקוז דרך אזור בילוי?"

Leave a Reply