8 היתרונות והחסרונות של עבודת מהנדס תוכנה עשויים להיות מודעים

admin

מספטמבר 2008 עד מרץ 2010. מספר המועסקים בחוזים עלה ב -2%, במשרות חלקיות ב -16%, ואילו משרות זמניות, קבועות ומשרה מלאה ירדו באופן משמעותי (19%, -36% בהתאמה, 4%). המשך לקרוא כדי לגלות מדוע מהנדס תוכנה של העבודה עשוי להיות בטוח יותר חכם.

עבודה הקשורה בחוזים עם מהנדס תוכנה מציעה יתרונות רבים על פני פוזיציות קבועות, אם כי יש לו downfalls שלה. הנה כמה תכונות של עבודה שהוזמנה שיכולות לעזור לך לקבוע אם היא מתאימה לך:

מקצוענים בהיקף החוזה:

כסף – בדרך כלל, לשלם יהיה טוב יותר מאשר תעסוקה קבועה כי המעסיק יש צבר תקורה פחות.

גמישות – כי אתה משולם בקצב לפי שעה, אתה לא נדרש לחרוג להגדיר את זמן העבודה השבועי. במקרים רבים אתה בזמנך. בנוסף, עמדות כובש מאפשר לך לעבוד על מספר פרויקטים שונים עם חברות שונות.

ניסיון – עבודה חוזה מאפשר לך לצבור ניסיון והכשרה במספר תחומי ידע שונים. זה יכול להיות יוצר גדול של זיופים, אבל אתה לא רוצה להיות מסומן כפועל, כך להראות ריכוז באזורים ספציפיים.

עבודה עם הזדמנויות הביתה – הזדמנויות עבודה רבות לכל חוזה הם עבודה בבית. בעוד כמה עובדים מרגישים צורך בסביבה מסודרת, רבים אוהבים את חופש העבודה בבית (ואת היתרונות של חיסכון בגז!). אם אתה עובד בבית, אתה יכול לבקש להחיל מס עבור המשרד הביתי שלך.

הפסקות מס – קבלנים יכולים לבקש החזר של פעילויות החייבות במס. הקפד לרשום את כל הכסף שהוצא על ציוד משרדי, שיחות טלפון ועוד הוצאות הקשורות לעבודה. אתה צריך גם לשמור יומן עם כמות של קילומטרים אתה נוסע ברכב להגיע אל וממנה החוזה, כי זה יכול להיות עוד עלות deductible.

הזמנה לחוזים:

יתרונות קטנים יותר – זה לא תמיד המקרה אם אתה מוצא חברה נדיבה כי הוא מוכן לשאת ולתת על תנאי החוזה.

חוסר ודאות – במהלך ההאטה הכלכלית, מחפש העבודה הממוצע חיפש בעיקר יציבות תעסוקתית. עכשיו, כשהעניינים נרגעו, העבודה בשכר הופכת אטרקטיבית יותר לאלה הנהנים ממנה.

מסים וביטוח בריאות – בעוד עובדים במשרה מלאה יש מסים מנוכה משכרם, הקבלנים חייבים להתמודד עם המסים שלהם. הקבלנים אחראים לתשלום מס על חשבונם, הכולל ביטוח סוציאלי ומדיקייר. בנוסף, הם אחראים לתשלום מסים משוערים הכוללים עבודה עצמית ומס הכנסה בתשלומים רבעוניים בהתאם למה שהם מצפים להרוויח במהלך השנה.

עבודה על הוועדה יכול להיות מועיל מאוד עבור אנשים מסוימים, אבל לא עבור אחרים. מאז רוב העבודה של מהנדס תוכנה הוא מבוסס הפרויקט, רבים מכם בתחום צריך להרגיש בנוח עם סוג זה של מיקום. במקרים רבים, העבודה של מהנדס תוכנה תהיה הבחירה הגיונית ביותר עבור אנשים בתעשייה ואני מאוד ממליץ לחוות את זה בשלב כלשהו בקריירה שלך. זה תמיד יכול לשמש שער למיקום קבוע היא דרך מצוינת לבדוק אם החברה מתאימה לך. זכרו תמיד כי למעלה מ -70% מהפקודות לחוזים הופכות לעמדות קבועות, כך שיש סיכוי טוב שיפתחו הזדמנויות בהמשך הדרך (מקור: IBISWorld).

סוכנויות התעסוקה הן לעתים קרובות מקור טוב למציאת עבודה על עמלה. אפשרות נוספת היא להשתמש משאבים Freelancing.

Leave a Reply