5 דרכים קלות להתאים אישית את תוכנת ה- ERP ERP

admin

כל חברה מחפשת את המתודולוגיות הטובות ביותר ואת זרימות העבודה יעיל, כך תפקוד של מחלקות שונות פועל בצורה חלקה ומהירה. רוב בתי התעשייה והתעשייה מתאימים את התהליכים הבסיסיים שלהם ואת זרימות העבודה על פי תהליכי העבודה הספציפיים שלהם ואת הדרישות. עם זאת, עם התחרות הגוברת בשוק, כל חברה ליישם יתרון תחרותי מיישמת פתרונות תוכנה ERP כדי לוודא כי תהליכי העבודה שלהם להיות יעיל יעיל עם הצלחה רבה. הוא נובע מהביקוש לפתרונות ERP מוכנים ומותאמים על ידי חברות ממגזרים שונים. אמנם יש אפשרויות רבות זמינות התאמה אישית של Odoo, הנה כמה דרכים בסיסיות כדי להתאים אישית את תוכנת ה- ERP אודו עבור תוצאות מקסימליות.

# 1. פיתוח מודול חדש יותר

בעוד שמרבית המודולים זמינים באינטרנט, הם נפוצים בקרב ארגונים ומציעים פונקציות בסיסיות. יזמים איסוף עזרה של ספקי תוכנה ERP יכול לבקש מהם לפתח מודול חדש מאפס. הפיתוח החדש של המודול מאפס מבטיח כי מודולים ERP מבוצעים כדי להזמין לצרכים עסקיים ספציפיים workflows.

# 2 הוספת שדות

חברות יכולות ללכת להתאמה אישית מתקדמים של תוכנת ה- ERP שלהם מאודו כמו הוספת שדות שונים, לחצנים או תפריטים, כי הפיתוח קל מאוד הודות להתאמה אישית של Odoo. על פי אופי החברה, הוספת פריסת השדה היא פשוטה מדי.

# 3 בחר במצגת הדוח

אודו מציעה לעסקים את היכולת להתאים דוחות עסקיים בהתאם לצרכיהם. דוחות ניתן ליצור בפורמט Word / Excel או קבצי PDF, בהתאם מה הארגון רואה לנכון. התאמת דוחות מבטיחה שלחברות יש דרך קלה ליצור דוחות על תהליכי לקוח שונים או נתונים בצורה הרצויה.

# 4 יצירת דרישות תוכנה בזרימת עבודה

אחד הצעדים החשובים ביותר של התאמה אישית של Odoo הוא לשקול את כל התהליכים מחלקתיים workflows היומי לפני הקצאת המתכנת למערכת ERP. ללא קשר לגודל ומדרג הפעולות, היזמים חייבים להבטיח כי מערכת ה- ERP שלהם מאפשרת להם גישה לכל תחומי הפעילות, כולל ניהול מחסן, ניהול מכירות, ניהול משאבי אנוש, ניהול פרויקטים, רכש והפקה.

# 5 שלב CRM כדי לקבל שביעות רצון של לקוחות

הודות למערכת ה- CRM המשולבת בתוכנות ERP המותאמות ללקוחות או לבסיס הלקוחות, חברות יכולות לנהל את הלקוחות הפוטנציאליים שלהם ואת פעולות המעקב היטב כדי להבטיח את שביעות רצון הלקוחות. זו הסיבה שחברות צריכות לאשר זאת רק עם שותף הפיתוח של Odoo ERP שהפתרון שלהן מכוון את עצמו למערכת ניהול קשרי לקוחות מושלמת לניהול כל הנתונים הקשורים ללקוחות.

אלה הן הדרכים הבסיסיות ביותר אבל חשוב להתאים אישית את תוכנת ה- ERP ERP כך שהוא מתאים באופן מושלם את הטופס העסקי עונה על הצרכים הספציפיים הספציפיים של ארגונים. בין אם זה בגדים, ייצור או אירוח, תעשיית ה- ERP של התוכנה בחירת הצרכים מותאמים תמיד, אשר דורש התאמה אישית אודו מקיף כאשר חברות לקבל תוכנה שנבנתה מתוך שותף בתכנות.

Leave a Reply