10 סיבות לבחור PHP שירותי פיתוח תוכנה

admin

יחד עם ההתפתחות המהירה של הטכנולוגיה ואת מספר הולך וגדל של חברות מקוונות, חברות רבות עוברים שירותי פיתוח תוכנה – פיתוח ועיצוב של יישומי PHP בין השירותים הנפוצים ביותר. כמעט כל תעשיית מחפש שירותי פיתוח תוכנה העונים על הצרכים העסקיים שלהם באמצעות זמינות באינטרנט של מידע; ומכאן שיפור התקשורת וזרימת המידע.

PHP היא אחת השפות הפופולריות ביותר בקוד פתוח שפות תכנות המשמשות ליצירת אתרים ויישומים חזקים. זוהי שפת scripting הנפוץ ביותר ליצירת אתרים דינמיים, ובמיוחד מסייע ביצירת יישומים מותאמים אישית בהתאם לדרישות העסקיות.

שירותי תכנות PHP להבטיח תאימות עם פלטפורמות מרובות, ביעילות תמיכה במשימות מורכבות ותמיכה מסדי נתונים שונים. על פי המחקר, 75% משרתי האינטרנט מיישמים את PHP כשפת תכנות אינטרנט בצד השרת. חלק מהתכונות והסיבות הייחודיות לבחירת PHP לפלטפורמות או לשפות אחרות הן:

1. קוד פתוח

PHP היא שפת תכנות קוד פתוח, כלומר אתה יכול להוריד, להשתמש ולשתף אותו בחינם. אין עלויות הקשורות באמצעות PHP כדי ליצור יישומי אינטרנט.

2. תמיכה עשירה עבור פלטפורמת קוד פתוח

מפתחים ומשתמשי קצה יכולים להשתמש ביישומי אינטרנט רבים של קוד פתוח ללא תשלום. כלים רבים של קוד פתוח ומערכת ניהול תוכן (CMS) יכולים להיות משולבים עם PHP כדי ליצור יישומים משופרים יותר. חלק מהיישומים האלה הם:

– Vtiger (CRM)

– וורדפרס, ג 'ומלה, Mambo, דרופל (CMS / אתר הבלוג)

– Phorum, פורום PHPBB (פורומים)

– Magento, Virtuemart, OsCommerce, Zen Cart ועוד.

3. קלות השימוש

PHP מגיע בקלות של למידה, שימוש ויישום.

4. ניידות

PHP יכול להתבצע על אחד השרתים: Windows או לינוקס. עם זאת, שרתים מבוססי לינוקס חסכוני יותר ממערכות Windows בשל היעדר דמי רישיון.

5. אבטחה

PHP מציעה אבטחה גבוהה ומסייעת למנוע התקפות של וירוסים ותוכנות זדוניות.

6. פיתוח אפקטיבי

שירות פיתוח התוכנה PHP כולל תהליך פיתוח מהיר, חסכוני בזמן ביצוע.

7. מסגרת אפקטיבית

בנוסף מציע אפס קוד פתוח יישומים, PHP מציעה מסגרות רבות ליצירת יישומי אינטרנט מותאמים אישית. מסגרת זו מסייעת לארגונים ליצור במהירות יישומים בקנה מידה גדול תוך שמירה על סטנדרטים גבוהים של איכות וביצועים. כמה מסגרות PHP הנודע הן Symfony, Zend, Codeigniter ו- Zend.

8. פונקציות מובנות עוצמה

PHP יש קבוצה של פונקציות מובנית לבצע משימות אינטרנט רבות. זה עוזר לבנות אתר עסקי חזק, פתרונות CRM, עיצוב עגלת קניות, פורומים חברתיים, יישומי מסחר אלקטרוני ואתרים מבוססי מסד נתונים.

9. PHP VS JAVA

לעומת JAVA, PHP הוא הרבה יותר קל ללמוד. Java דורש הרבה ניסיון ביצירת יישומים בשל המורכבות של השפה. בנוסף, PHP היא עצמאית של השרת.

10. עורך PHP

עורך PHP משמש מתכנתים לנהל קוד ספציפי של כל יישום. ב PHP שירותי תכנות, עורך PHP משמש לשיפור ניהול, צפייה ושינוי של סקריפטים ביישומי PHP. עורכי אלה תואמים למערכות הפעלה שונות ופונקציונליות זו הוכרה כפונקציה מובנית בפרויקט העורך.

בתור מהנדס תוכנה, לספק שירותי תכנות באיכות גבוהה ותוכנות עסקיות עבור יעילות עסקית. התמקד בטכנולוגיות חדשות שיכולות לעבוד טוב יותר מהכלים והשפות הקיימים.

Leave a Reply