עקוב אחר חגים העובדים שלך עם תוכנה מבוססת זמן

admin

העובדים הם כוח העבודה המרכזי של החברה בכל חברה. עבור מחלקת משאבי אנוש, חשוב לעקוב אחר ההיסטוריה של כל עובד. ללא קשר לגודל של החברה, החברה חייבת לאסוף משאבים כדי לשפר את הרשומות של עובדיה. הם כוללים את כל המידע, כגון שכר, תאריך לידה, תאריך התקשרות, תמריץ, אזור עבודה ומספר החגים. תוכנת מעקב זמן בונה את הליבה של ניהול העובדים, תוך התמקדות בסוגיות מפתח הקשורות ללוח הזמנים של העבודה.

תוכנת מעקב זמן מסייעת לפתור מספר בעיות הקשורות למעקב אחר העובדים ויוצרת מסד נתונים אחיד המאפשר להנהלה להשלים את כל המידע, כגון תשלום יומי, הערכת ביצועים ושעות נוספות בעת הצורך.

זה אפילו עוזר לארגן את הפונקציות היומיומיות ואת התפקידים הספציפיים של העובדים על ידי החברה. ארגונים גדולים בדרך כלל מקצים את העבודה הזו לארגוני עיבוד השכר הראשונים העוסקים בלוחות זמנים אקראיים.

היתרון הגדול ביותר של מערכות דיגיטליות אלה היא שהם מבטלים את הצורך בכרטיסי זמן ידניים. הוא נאסף אלקטרונית כל הזמן ואת החישובים נעשים בשבילך. זה מקטין את הסיכוי לעשות טעויות. היבט חיובי נוסף הוא כי מערכות אלה לנהל את כל הצרכים הזמן – השתתפות העובד, שילם חופשה ותכנון – בתוכנית אחת.

1. הטבות פיננסיות

מערכת ניהול הזמן מספקת מעקב מתקדם של עלויות העבודה וההפצה. הוא מספק גם תצוגות טובות יותר של האינדיקטורים העיקריים של הארגון, כולל שעות עבודה, מספר עובדים ותוכנית עבודה / מעמד.

2. חוסך כסף

תוכנה זו מסייעת במבט מפורט על עלויות העבודה וכיצד ניתן להשתמש בו ככלי חיסכון. חברות יכולות לחסוך עד 5 אחוזים של עלויות שכר שלהם על ידי אוטומציה שלהם זמן מערכת נוכחות.

3. מידע בזמן אמת

תוכנת מעקב הזמן יוצר מידע בזמן אמת, נותן תמונה ברורה של מספר שעות העובד מחובר.

4. שביעות רצון של עובדים

תהליך ניטור זה תואם באופן מלא לא רק עם העובדים, אלא גם עם מנהלים, צוות משאבי אנוש, צוות משאבי אנוש ובעלים. שכר לא מדויק וחופשי, ערכים כפולים ידניים וטעויות, וחוסר היכולת לעקוב אחר פרודוקטיביות, עלויות עבודה, עלויות עבודה וכספים מתסכלים עבור כולם בחברה ", אמר.

5. גישה לעובדים

תוכנת מעקב זמן מאפשרת גם גישה קלה לעובדים, כך שעובדים יכולים לבדוק כמה זמן שילמו עבורם ולאפשר להם להגיש בקשות לפטור.

6. תגמולי ביטוח

חברות ביטוח רבות מבקשות סך העובד עובד הזמן לחשב הטבות ביטוח.

לא משנה עד כמה יעיל ויעיל של העובד, הם נוטים לעשות טעויות בעת הגשת ערכים ידניים, נתוני עבודה וקודי עבודה. תוכנת ניהול זמן היא דרך ייחודית לעדכון גיליון הזמן. הם הלכו בימים שבהם אנשים השתמשו בשעון השעון פשוט. מכונות הזמן של היום משמשים במגוון פורמטים, כגון טביעות אצבעות, סריקות פנים, ברקודים וכרטיסי ניקוב. היא מצוידת במערכת מעקב מבוססת זמן המבוססת על ענן צמתים, התומכת ברשת משולבת לרווחת עובדים טובה יותר ולמערכת ניהול זמן.

Leave a Reply