נקודות לשקול לפני בחירת חברת התוכנה הטובה ביותר

admin

השלב הראשון ביישום הרעיון שלך הוא לבחור את חברת התוכנה הנכון. בחירת השחקן הטוב ביותר יכול להיות קשה כי יש מיליוני חברות פיתוח תוכנה, כי הם פתרון עבור חברות. חברות אלה הן אדונים בתחום שלהם יש ניסיון רב ביצירת תוכנה מאפס. אז איך אתה בוחר אחד מומחים רבים בשוק? נקודות אלה יעזרו לך לבחור את הזכות פיתוח תוכנה החברה:

01 דע את הדרישות שלך: ראשית אתה צריך לדעת מה הדרישות שלך ולאחר מכן רק אתה יכול לבחור את החברה הטובה ביותר עבור עצמך. הגדר את הצרכים שלך, מצא בעיות ולנתח פתרונות לפני שתמצא שותף לפיתוח תוכנה.

02 כישורים טכניים ומיומנויות בתעשייה: לאסוף מידע על הניסיון של החברה בניהול פרויקטים בתחום שלך. למד על הכישורים, הידע של חברי הצוות ואת הניסיון שלהם בעבודה עם הטכנולוגיות החדישות ביותר בתחום דומה כמו שלך. מיומנויות תקשורת ושמירה על מועדים היא תכונה חשובה נוספת שאתה צריך לחפש.

03 מוניטין בשוק: אין ספק שאתה רוצה לעבוד עם חברת התוכנה הטובה ביותר, כדי לבדוק את המוניטין של החברה עם הלקוחות שלך. לדבר עם לקוחות ולהעריך בממוצע את היתרונות והחסרונות.

04 התקציב שלך: להישאר בתקציב הוא היבט חשוב נוסף בעת בחירת חברת התוכנה הטובה ביותר. אתה לא רוצה לפשוט את הרגל, לקנות פתרון יקר, או לא רוצה להציע איכות במחיר נמוך. בדוק אם העלויות המוצעות תואמות את התקציבים שלך או לא. בדוק את כל עלויות נסתרות או עלויות נוספות בחוזה לפני החתימה על הקו המקווקו.

05 הגודל של הפרוייקט: ענקיות גדולות בשוק לא מתחייבות לפרויקטים גדולים. אז, על פי גודל הפרויקט הקטן שלך, בינוני, גדול או גדול, לבחור את חברת התכנות הטובה ביותר.

06 התשוקה שלהם: כמה חברות פשוט לעבוד בשביל כסף, וכמה מהם מוכנים לספק את הפתרון הטוב ביותר האפשרי. החברה שאתה מזמין את הפרויקט שלך חייב להבין את הדרישות שלך באופן שאתה מבין. המסירות שלהם ניתן להעריך על בסיס של הצעות עבור פונקציות נוספות, טווחי הפרויקט בעתיד ורעיונות שימושיים אחרים.

07 לאחר המכירה שירותים: תמיכה שירות לאחר המכירה הוא היבט נוסף כי בהחלט צריך להילקח בחשבון. לאחר מסירה של התוכנה, ייתכן שיש בעיה עם התוכנה ולתקן על ידי המומחים עצמם. בנוסף, התוכנה דורשת תחזוקה שוטפת, שדרוגים ועדכונים אשר לאחר תמיכה במכירות הוא שימושי.

08 טיפול בנתונים: רק במקרה, אם אתה נופל מתוך השותפות, את האבטחה של הנתונים שלך וכיצד לשחזר את הנתונים שלך יש לדון לפני חתימת החוזה.

09 גרסת ניסיון: הפעלת גירסת ניסיון היא רעיון טוב לפני הקצאת פרויקט לחברה. אתה יכול לבדוק את איכות המוצר ולוודא את כל הדרישות הם נפגשו.

10 גמישות: חשוב גמישות לא משנה מה התפקיד, כך בחברת תוכנה ניתן לשנות את עצמך עם החידושים והטכנולוגיות העדכניות ביותר.

Leave a Reply