כיצד לבחור את תוכנת ניהול הנכס הטוב ביותר?

admin

ניהול נדל"ן יכול להיות אתגר, במיוחד ללא הכלים הנכונים. קבלת התוכנה הנכון הוא חשוב מאוד, כי זה עוזר לייעל את התהליך של שירות הארגון גדל ולשמור על הסדר שלה. יותר ויותר חברות מבטל ניירת בחירת תוכנה שיכולה להתמודד עם כל הפונקציות החשובות, כולל ניהול מסמכים. אבל איך אתה בוחר את התוכנה הטובה ביותר לניהול הנכס בחברה שלך?

שלב 1 – התחל על ידי התמקדות מה שאתה צריך

הימנע בחירת תוכנה כי הוא overkill או רצח עבור העסק שלך. חשוב להעריך היטב מה התוכנית צריכה; אתה יכול להפריד בין הצרכים החשבונאיים מניהול הנכס צריך להפחית את עלויות התוכנה. שקול אם המערכת צריכה לעזור לך לבדוק את זהותו של הדייר, אחריות ומשאבים, ותקצוב, כך שאתה לא לבזבז זמן על פתרון שאתה באמת לא צריך. בזמן שאתה לא רוצה ללכת החוצה בעת בחירת מערכת, אתה לא רוצה בסופו של דבר עם תוכנית כי לא יכול להתמודד עם הדברים הבסיסיים ביותר עבור החברה שלך. לכל הפחות, זה עוזר להבטיח כי תוכנת הניהול אתה מחליט על יכול באופן אוטומטי לכתוב דמי ניהול, דמי השכירות ואת דמי עבור דמי מאוחר יותר, לשמור ספרים נפרדים עבור הדיירים ובעלי, לעדכן בקלות מידע באמצעות ממשק ידידותי, להתמודד עם סוגים שונים של נדל"ן ללא תוספת רכישת מודולים ועסקאות. עם פיקדונות בבנקים המחאות.

שלב 2 – בדוק את כל הפונקציות החשובות

ישנן תכונות רבות אשר לא יכול להיות חשוב לתהליך ניהול הנכס, אבל הם יהיו שימושיים התוכנה שלך. חלק מהתכונות שעלולות להשפיע על המערכת שלך כוללות פונקציות תזכורת המסייעות לך לעקוב אחר פגישות, רשימה מוקפצת של הבעלים והדיירים באמצעות הכסף שלך, תכונות המסייעות לך לבדוק את פרטי השוכר כדי לשחזר תשלומים והפניות אשראי, עדכונים אוטומטיים לשכירות , עדכונים אוטומטיים של החשבון ועוד. ככל שאתה יכול לעשות עם תוכנית זו, יותר נוח זה יהיה לעבוד עם הנדל"ן.

שלב 3 – אישור תמיכה, אמינות ומחירים סבירים

רוב חברות ניהול הנדל"ן לא מציעים את התמיכה הנדרשת. חלקם עשויים אפילו לאלץ אותך לשלם עבור עדכוני תוכנה כדי ליהנות תמיכה טכנית, בעוד אחרים עשויים להציע תמיכה טכנית חינם לזמן מוגבל להתחיל לטעון עבור כל תמיכה נוספת. בחר תוכנית תמיכה שניתן לבטוח בה ולהסתמך עליה. באותו קו, אתה צריך לקחת את ההזמנה כדי לבדוק את עלויות נסתרות בעת רכישת התוכנה. שאל שאלות רלוונטיות רבות ככל האפשר, ולקרוא כמה שיותר על מה אתה יכול להרוויח באמצעות הפתרון לפני ביצוע הרכישה הסופית. זה עוזר לך לבחור תוכנית כי הוא קל להתקנה ושימוש, ואחד כי יש קובץ עזרה מקיף מובנה. שמור על תוכניות הדורשות תשלום עבור עדכונים ובדיקות.

Leave a Reply