חינם תוכנת שילוט דיגיטלי אינו פתרון

admin

הנה עובדות מפתח אתה צריך לדעת על תוכנה חופשית שילוט דיגיטלי:

  • נגני מדיה עם שילוט דיגיטלי הם אף פעם לא חלק שירותי freemium כי הם עולים כסף. כן, תצטרך לקנות נגן מדיה עם שילוט דיגיטלי – למרות כל הפרסום מפתה זה חוזר על "חינם" בכל מקום. הפתרון שילוט דיגיטלי דורש ציוד לעבוד.

  • פרימיום תיוג התוכנה אינה מציעה תמיכה טכנית חינם! במקום זאת, אתה מקבל תמיכה DIY (לעשות את זה בעצמך). זה נכון, במקום לשחק גולף בזמן הפנוי שלך, תצטרך ללמוד תחביב חדש בשם "DIY" כדי לשמור על המערכת שלך שנקרא חינם. כמה שווה את הזמן שלך? תוכנה חופשית תהיה כנראה בסופו של דבר על חשבון הון של הון עצמי של העצמי העצמי. אבל זו רק ההתחלה של הצרות שלך.

  • אם כבר מדברים על עזרה DIY, אתה גם מקבל תמיכה עבור תוכנות DIY, תמיכה ברשתות DIY, תמיכה עבור נגני מדיה, תמיכה במערכת DIY, וכו 'שוב, כמה שווה את הזמן שלך? עם סכומים אפסיים של בזבוז זמן, אתה יכול לשלם חברה הרבה פחות מכובד שיש לו מערכת במחיר סביר עם תמיכה מובנית. חברה כזו גאה בעבודתה ואינה מתכוונת להרוויח מכאב.

  • בסדר, הנה ההזדמנות האמיתית. לאחר שתמלא את היומן שלך עם היומן שלך ותחליט לבקש עזרה, החברה freemus עכשיו לבוא עם דמי מופקע כדי לתקן את כל הבעיות שלך – ובכך להרוויח כסף על ידי גביית בונוס עבור תמיכה ותוספות כי יש לך מחויבות רגשית לתפיסה nebular "חינם" ואתה רק רוצה שזה יעבוד. כמובן, חברה שאין לה גישה יעילה, באמצעות תשלום SaaS זול, יכסה את כל הבעיות תמיכה אלה ללא עלות נוספת – בדרך כלל באותו יום!

לבסוף, בואו ניקח עוד טריק מחיר, אשר ההפך של תשלום בחינם יותר מדי! כן, יש מודלים מיוחדים הערכה שבו הטריק הוא לגרום לך לחשוב כי על ידי ההוצאות יותר, אתה מרוויח יותר. טריק זה נקרא בדרך כלל "רישיון ראשי" או שם אחר אתה רוצה לשלם עבור הסתרת עלויות מיותרות.

למה לא למצוא חברת שילוט דיגיטלי שלא יעליב את האינטליגנציה שלך על ידי overcharging לך משהו יותר מאשר את הזכות להשתמש בתוכנות שילוט שלהם?

או אולי להתנשא לחברה שמייצרת סימני מידע דיגיטליים, מה שמפעיל לחץ על רווח מהכאב? ככל שאתה סובל יותר, הם יטילו עליך יותר! איפה תמריץ לבנות מוצר נהדר?

כמובן, זה תמיד טוב למצוא את הערך הטוב ביותר בעת רכישת תוכנת שילוט דיגיטלי, אשר מבוססת על ההתאמה הטובה ביותר לצרכים שלך. שקול לעשות את מלוא הטיפול כדי להבין טוב יותר את מה שאתה צריך עכשיו ובעתיד. ידע עצמי כזה גם אומר לך מתי כדאי לקנות תערובת של מוצרים או שירותים שיביאו לך ערך טוב יותר. ככל שתלמד יותר על שיפורים בגישה של כל ספק מוקדם יותר, כך תדע טוב יותר כאשר ההצעה טובה לכאורה יכול לחזור לנשוך אותך ולאכול צהריים.

אני ממליץ לך לבקש הפניות ולמצוא את אלה שיש להם דעה אובייקטיבית בעניין זה. הייתי מעורב בתעשיית השילוט הדיגיטלי במשך 20 שנה, הן בייעוץ והן בעיצוב. מעולם לא היה לי אדם רציני שישאל אותי על היקף העבודה, אם האות הדיגיטלי היה חינם, אבל פעמים רבות נשאלתי על עלות הבעלות.

האם אתה רוצה להיות טוב לצחוק על העלות שלך? תגיד לאנשים מיישום אסטרטגיית שילוט דיגיטלי בשילוב עם שילוב omnichannel, שהוטלו על שיתוף אנכי של תוכן המבוסס על טריגרים בזמן אמת, כך שמצאת את הפתרון המושלם – וזה בחינם!

כשמדובר בבניית פתרונות על עמודי הטכנולוגיה, זה דורש אמון, כוח הכבידה, תחכום, הנדסה, גאון ותמיכת לקוחות מיושנים. כפי שאתה יכול לנחש, זמן פנוי הוא לא גורם אם העבודה שלך או התוצאה באמת משנה לך.

לסיכום: תוכנת שילוט דיגיטלי חינם אינה זהה לפתרון שילוט דיגיטלי.

Leave a Reply