הנדסת תוכנה –

admin

כיום, ענף ה- IT גדל והפך לתעשייה ענקית. לפני עשר שנים זה היה רק ​​ניצוץ, והיום הוא מפיץ את האור שלו בכל מקום. כל חברה מקווה עכשיו לבנות תמיכה מוצק IT כמו בסיס חזק, ולאחר מכן שואפים ליצור מחלקות שונות. תחום זה של טכנולוגיית המידע הוא תחום עצום הדורש מיומנויות מומחים וידע רב ליישוםו.

ישנם סוגים שונים של הצעות עבודה המוצעים על ידי התעשייה הזו. היום היא יצרה בסיס גדול לעצמה והיא עדיין גדלה. חלק מענפי הענף הינם:

  • שירות לקוחות – החובות העיקריות הן טיפול בפניות לקוחות לגבי החברה והשירותים המוצעים על ידי החברה. המיומנויות הנדרשות הן מיומנויות תקשורת טובות ידע טוב של החברה.
  • מהנדס תוכנה – המיומנויות הנדרשות בתחום זה הן תוכנות מחשב מוכשרות ביותר. מהנדס התוכנה הוא בעל התעודה ובעל תעודות שונות. זה דורש מיומנויות גבוהות מאוד כי זה לא קל להשיג עבודה בגלל התחרות בתחום זה, ולכן זה תמיד מומלץ להגדיל את מיומנות להגדיר.
  • מהנדס חומרה – ענף זה דורש ידע על יצירה ועיצוב של חבילת חומרה מלאה. הכישורים העיקריים הם הבנה טובה של מעגלים ואלקטרוניקה. הידע של עיצוב ותוכנה הוא תמיד יתרון. מהנדס חומרה חייב לרכוש תואר בהנדסת חומרה.
  • Networking- הרשת דורשת שמירה והגדרת התצורה של הרשת. מיומנויות אלה מכוונות להבנת תנאי העבודה של הרשת ולשמירה על המבנה ועל קיום הפרוטוקולים. רשת מקצועית צריך לקבל אישורים שונים, כגון MCSE, CCNA, כדי לקבל עבודה.
  • Obroty- ישנן חברות שונות אשר רכשו באמצעות שדה זה על ידי מכירת חומרת מחשב ותוכנה. זה דורש ידע מוצר מעמיק לתת ללקוח בדיוק מה שהוא מחפש.
  • אבטחת איכות ובדיקות הבוחן אחראי על בדיקות תוכנה ותכנות. זה חייב לבדוק את כל הפונקציות של המוצר ולוודא כי זה עובד כראוי צריך להתמודד עם כל הבעיות עם הכלים. אתה צריך לדעת את חומרת המחשב והתוכנה.
  • מומחי אבטחה מומחי אבטחה עוסקים בנושאי אבטחה הקשורים ליצירת רשת. החובות העיקריות הן ליצור מערכת מאובטחת באמצעות תוכנה המיועדת למטרה זו. אתה צריך להיות בעל ידע מוצק של חומרת המערכת והתוכנה.
  • כתיבה טכנית – סופרים טכניים חייב להיות ידע קול של תעשיית התוכנה. הם חייבים להיות סופרים מוסמכים שיכולים לכתוב על זה בתעשייה. העבודה מורכבת בעיקר של כתיבת מאמרים טכניים והוראות יחד עם העריכה שלהם.

אלה הם רק כמה סניפים של שדה זה. רבים מתווספים על בסיס קבוע, מה שהופך אותו לגדול מהר מאוד.

Leave a Reply