הבדלים בין פיתוח תוכנה להנדסת תוכנה

admin

פיתוח תוכנה והנדסת תוכנה הולכים יד ביד כאשר מדובר ביישום תוכנה. פיתוח תוכנה מעורב יותר בפיתוח תוכנה, וכאשר זה נגמר, הנדסת תוכנה לוקח על יצירת מערכות תוכנה. שתי הדיסציפלינות הן לעתים ניתנות להחלפה וללא הבדלים משמעותיים בין הדיוט. אם אתה רוצה רק תוכנה אחת ספציפית מתוכננת, כגון תוכנת מסד הנתונים כי יהיה לפקח על הציפור שלך צופה תחביב, אתה רק צריך את התוכנה. עם זאת, אם אתה רוצה את מסד הנתונים תצפית ציפור כדי להיות מסוגל להתמודד עם פונקציות רבות, כגון מתן דו"ח עם נתונים סטטיסטיים ותוצאות, סביר יותר שאתה צריך ידע מיוחד של הנדסת תוכנה.

מהנדסי תוכנה יבצעו ויישמו יישומים באמצעות מספר רב של מדיה. יישומים אלה ישמשו למטרות שונות, כולל שיטות עסקיות למטרות בידור. זה יישומים אלה המאפשרים למשתמשים לבלות זמן במחשב בצורה יעילה ככל האפשר. סוגי היישומים כוללים יישומי שפה, יישומי משרד, חבילות בידור ויישומים חינוכיים.

עלות שכירת מתכנת יהיה הרבה יותר קטן מאשר העסקתו של מהנדס תוכנה. לפני שתבצע את ההחלטה הסופית על מה שאתה רוצה לעשות, אתה צריך לתכנן את התקציב, ציר הזמן ולקבוע מה אתה רוצה להשיג. תעשיית התוכנה גדל משנה לשנה, כמו יותר ויותר חברות יש תוכנה משלהם שפותחה עבורם, אשר ספציפי למה שהם עושים ומה הם רוצים לעשות את התוכנה לעבוד. רוב החברות כבר להשתמש סוגים מסוימים של יישומים, כגון Office Suite, וסביר להניח לא צריך עוד יישום שפותח עבורם. עבור רוב המטרות ואת המטרות, תוכל לשכור מתכנת עבור עצמך ואת הצרכים העסקיים שלך.

Leave a Reply