האם אתה צריך עצה על תוכנת ניהול חשבון של החברה? שאל את מכונת הקפה

admin

ידע הוא כוח, הם אומרים, וזה תמיד היה ככה. אבל עכשיו אתה יכול למצוא אותו במקומות הכי לא אוהבים. זה במכונת קפה, הסקה מרכזית ואפילו בבית.

זה האינטרנט של דברים; רשת של מכשירים פיזיים, כלי רכב, מכשירי חשמל לבית וחפצים אחרים עם מובנה אלקטרוניקה, תוכנה, חיישנים ומפעילים, כמו גם את האפשרות של תקשורת הדדית חילופי נתונים.

בעבודה משותפת, הם יכולים להתאים באופן אוטומטי ולשנות את התנהגותם בהתאם לנסיבות משתנות; לנתח ולהסיק מסקנות מן הנתונים שאתה אוסף את עצמך, ולהשתמש בהם כדי להחליט מה לעשות הלאה.

אבל אם הם מדברים זה עם זה ומחליפים נתונים, אתה לא צריך להיות חלק מהשיחה? אחרי הכל, בעולם שבו מכונת קפה יכול להכין לחלוט קפה כאשר הסקה מרכזית מופעלת – כי אמרת את זה במהלך הנסיעה, למה הם לחתוך לך?

להפחית את בזבוז של הוצאות

אבל אנחנו חוזרים למחשבה "ידע הוא כוח". אם מידע זה מוחלף, זה יכול להשפיע על הוצאות העסק. אורות כי אין צורך להפעיל את לא צריך להיות, חימום אינו מתחמם כאשר אף אחד לא שם. אי עמידה; בניין משרדים חם עם כל הפאר שלו גורם לחשמל החשמל להיות גדול יותר ממה שהוא צריך. ומי רוצה לשלם יותר ממה שהוא צריך, בגלל בזבוז שניתן לסלק בקלות כזאת? בנוסף לכאב בכיס שלך, זה גם מזיק לסביבה.

זכור כי כבעלים העסק אתה כנראה יש נוף שונה של בזבוז כסף מאשר העובדים שלך. אני זוכר עובד אחד שלא כיבה את המחשב לעבודה במשך יותר מארבע שנים – גם כשנסע לחופשה של שבועיים. זה אומר שהמחשב נמצא במצב המתנה הרבה יותר ממה שהוא באמת השתמש בו, אבל לא היה אכפת לו. הכסף שלו לא שילם את החשבון.

ניהול אנרגיה

אז מה אתה יכול לעשות עם ניהול אנרגיה חכמה? אתה יכול להשתמש חשמל פאנלים סולאריים על הגג (יש לך את זה, נכון?) כדי להפעיל את המכשיר. בלילה, כאשר כולם חוזרים הביתה, מכשירים במצב המתנה ניתן לכבות באופן אוטומטי כדי להפחית את צריכת האנרגיה – ואת גודל הצעת החוק. מערכות החימום והמיזוג שלך יכולות ללמוד את הטמפרטורה בחדר ולשמור אותו ברמה זו; והוא יכול לכבות אותם כאשר החדרים אינם בשימוש. זה יכול גם להגן על הנכסים שלך, כולל אזעקות פריצה או להודיע ​​לך על דליפת מים, כך שתוכל להגיב במהירות למזער נזק פוטנציאלי – כמו גם הפרעות ועלויות הקשורות מטבעם לבעיה זו.

אל תקחו את המילה שלי; מכונת הקפה כנראה לתמוך בי והחבר שלו יהיה קריר יותר …

Leave a Reply