בחירת התוכנה החשבונאית הטובה ביותר – מרווה או QuickBooks

admin

קיקבוקס נגד סייג '

QuickBooks ו סייג אחד הם שני הממשלים העיקריים של מנהל עסקים. שניהם מציעים מינהלים ייחודיים שוליים. QuickBooks מתמקדת יותר בניהול חשבונות וחשבונאות, בעוד סייג 'אחד עשיר במרכיבים עבור הממשל. שתי הממשלות עוסקות במספר סיווגים, ובסופו של דבר, שתי ממשלות מאפשרות לחברות להתפתח בדרכים שונות.

איך הם עוזרים לחברה שלך QuickBooks Online ו סייג אחד

QuickBooks מציעה חשבונאות יעילה כלי חשבונאות, בעוד סייג מסייע לך לשמור על הנציגים שלך במשימות תוך כדי עבודה על משימה. הנה כמה דרכים שגם QuickBooks וגם סייג יכולים לעזור לעסק שלך:

היתרונות של QuickBooks

QuickBooks הוא תכנות ידועים חשבונאות עם מיזמים פרטיים מאז שנות ה -90 ומספק שנים רבות של ניסיון על השולחן. היום, QuickBooks Online תומך פתרונות חדשים, כגון עיבוד מבוזרות, כדי לשפר את ניהול העסק. QuickBooks יש גם 30 יום ללא תשלום תקופת הניסיון.

QuickBooks Online מאפשר למנהלי עסקים להימנע להסתמך אך ורק על רואה חשבון. הנה כמה מהיתרונות ש- QuickBooks מספק לטבלה:

שכר ועלויות כדלקמן: לבדוק בקלות כמה מזומנים החברה שלך מביא וכמה היא משקיעה בזמנים מסוימים אנרגיה.

התאמה אישית עם ספרי חשבונאות: QuickBooks מסנכרן ישירות עם יתרות פיננסיות חשבונות ויזה, כלומר כל חילופי עשה את הרישומים שלך וכתוצאה מכך יופיע QuickBooks.

התקני חשבונאות: זהו המקום שבו QuickBooks באמת מפריד בין Sage – QuickBooks מציע מגוון מלא של כלי הנהלת חשבונות המסייעים לך להתמודד עם העסק שלך, כולל עלויות ועלויות שהצטברו בניהול כספים (בחשבונות בעלי ערך גבוה יותר) התקני ניהול תקציב.

פרויקטים מסתגלים: אם אתה משתמש עכשיו תכנות חשבונאי או תכנות פיננסי, בשלב זה זה אולי נראה כי אין טעם QuickBooks. כך או כך, תוכניות scaled לפי הצורך ואתה לא צריך לשלם עבור רוב כלי חשבונאות QuickBooks במסגרת החוזה הבסיסי שלך. תוכניות הם scaled כדי לפתור את הבעיות של החברה שלך, ואת תצורה ברמה המינימלית ביותר מתחיל ב 12.95 $ לחודש עם מעט שינוי חשבונאי.

היתרונות של סייג 'One

Sage הוא בעצם מנגנון מינהלי עבור עסקים המציע כמה מידע חשבונאי חשוב – כולל מידע על העלויות הבאות והודעות. זה עכשיו אלטרנטיבה מדהימה לארגונים הנוכחי, אבל זה לא יהיה מסוגל להתמודד עם רוב מנהלי החשבונאות העסק שלך דורש.

לוקח הכל בחשבון, סייג מסייע לארגונים במגוון דרכים, כולל:

ניהול משימות בענן: חברות רווחיות יותר בענן. ניהול סיכונים מבוססי-ענן הוא אחד היתרונות הבסיסיים של סייג 'וואן. נציגים שונים יכולים להתמודד בו זמנית עם מפעל בודד ולשתף פעולה בענן.

פטורים והצהרות: כל רישום של סייג '1 מלווה בשאלות והתבטאויות בלתי מוגבלות. אתה יכול לשלוח מספר בלתי מוגבל של פרסים והצהרות ללקוחות שלך. אלה solicitations יש את הלוגו של החברה שלך על המהדורה הטובה ביותר ולתת לחברה שלך פנים מקצועי.

הצטרף לחבר חסר גבולות: סייג מציע שני פרויקטים. במקרה של פרויקט ברמה גבוהה יותר, תקן חשבונאות אחד של סייג ', אין מגבלה על מספר עמיתים לעבודה שניתן להשתמש בהם למשימה שלך. זהו יתרון גדול עבור ארגונים גדולים יותר.

פרויקטים מקיפים: ההסדר הקטן ביותר של Sage One, Sage One Invoicing, משמש בדרך כלל למעקב אחר השכר והעלויות ושליחת הצעות לארגון. ההסדר הגבוה יותר, Sage One Accounting Standard, הוא תוספת עשירה בתכונות לניהול משימות, שכוללת גם הכל מתוכנית החיוב.

QuickBooks מקוון אחד סייג שירותי נתמכים

יישומים תכליתי: QuickBooks ו Sage מציעים חבילת יישומים ניידים עבור iPhone & i9, ו- iPad ו- Android גאדג 'טים. הודות לשתי ממשלות, אתה יכול למעשה לבצע את כל מרכזי הביצועים לעומת יישומים – כולל המאמץ של המיזם המשותף ואת העלויות שהצטברו.

גישה מקוונת: באפשרותך להגיע אל QuickBooks ו- Sage One מכל גאדג'ט הקשור לרשת, וכל המידע יחצה את הגאדג'טים באינטרנט. בין אם הגאדג'ט שלך אינו נתמך על ידי יישומים לנייד, תוכל להיכנס ולהציג את פרטי החשבון שלך מתוכנית מקיפה.

חיזוק הענן: Sage ו- QuickBooks משתמשים בשרתים בענן כדי לסנכרן נתונים עם כל הגאדג'טים. סייג מבלה הרבה זמן להציע ללקוחותיה מבוססי ענן הממשל.

דמיון: סייג ו QuickBooks ניתן להשתמש קרוב זה לזה, אבל הם לא מתאימים לחלוטין.

ספרי חשבונות: משתמשים יכולים להוסיף יתרות פיננסיות ורשומות ויזה ל- QuickBooks, ורישום הנתונים יתאים בהתאם למוצר. סייג אחד בנוסף נותן הזדמנות להוסיף ספרי חשבונאות על הבמה, למרות העובדה כי נתוני שוק המניות לא יתאים באופן טבעי.

תשלומים באינטרנט: סייג מעניק ללקוחות הזדמנות לאשר תשלומים באמצעות לקוחות באמצעות PayPal. לקוחות יכולים גם להשתמש במסגרת הטבועה של שירות התשלומים המקוון, Sage Payment Solutions, אשר מכירה בתשלום כרטיסי Mastercard תמורת הוצאות הקשורות בבורסה. QuickBooks אינו מציע כל תמיכה בתשלומים.

נקודות השוואה שונות QuickBooks באינטרנט מרווה אחד

גירסת ניסיון חינם: סייג 'One מציעה גרסה מדהימה ניסיון חינם. לקוחות יכולים לבדוק את המוצר ללא תשלום, מבלי לספק מידע על כרטיס החיוב. במהלך בדיקה זו, הלקוחות מתקרבים למערכת המלאה של ממשלות Sage One. QuickBooks מציעה גם גירסת ניסיון ללא תשלום, למרות שאתה צריך להזין את המידע שלך ויזה ו dump הרשומה שלך לפני תקופה של 30 יום פג. אם אתה לא לזרוק את הדיסק שלך בזמן, הרשומה שלך יחויב כחברות רגילה.

שימוש אינסופי: סייג 'אחד נותן ללקוחות הזדמנות להוסיף מספר בלתי מוגבל של שותפים לארגון בודד. לקוחות של כל הפרויקטים יכולים לשלוח דומה solicitations בלתי מוגבל. QuickBooks גם נותן ללקוחות את ההזדמנות שידול בלתי מוגבל והערכה.

הוצאות נוספות: סייג 'ו' גובה תשלום נוסף עבור הוספת מנהלים לרשומה שלך. כמובן, כל הפרויקטים יש קבלן בודד, ומנהלי יותר עלות $ 10 לחודש. משהו שונה, הערך שאתה מסכים לקבל הוא הערך שאתה כנראה לצפות בהתאם לעומס חודשי. QuickBooks בונה את ההערכות שלך לאור הרגעים המעניינים ביותר, וככל שאתה מוכן לשלם, יותר נקודות אתה מקבל. פרויקטים עם הסכום הגבוה ביותר להתאים את האלבום שלך Intuit Online שכר, שבו תצטרך לשלם 2 $ לכל נציג בכל חודש כדי לתעד את דמי הכספים.

פסק הדין שלנו על QuickBooks Online מרווה אחד

Sage One ו QuickBooks לספק שני סוגים ייחודיים של הממשל. QuickBooks יש ניסיון מעשי בניהול חשבונות, בעוד סייג אחד יש קצת ניסיון בחשבוניות לקוחות וניהול מיזמים.

עם זאת, שתי הממשלות עוסקות במספר סיווגים. שתי הממשלות מאפשרות ללקוחות לעקוב אחר גמול ועלויות במרווחי זמן ספציפיים. בכיתה זו, שני הממשלים לעמוד בכל הכוונות ואת המטרות, למרות העובדה QuickBooks יש יתרון קל בשל היכולת של עקביות טבעית של נתוני המניות על פני יתרות פיננסיות.

כאשר אתה משווה QuickBooks עם סייג, אתה צריך לשקול את הממשלים נוספים המוצעים על ידי שני שלבים אלה. אם אין סיכוי שהעסק שלך מעת לעת מצפה לעובדים לשתף פעולה במיזמים, בשלב זה היתרון של ניהול משימות, כמו סייג 'ו, הוא שיטה פנומנלית של חסכון בזמן. אם אין לך ניהול תקין של חשבונאות שוב, בשלב זה QuickBooks יכול לעזור.

כמובן, שום דבר לא מונע ממך להשתמש הן סייג אחד ו QuickBooks. כמה ארגונים להשתמש סייג אחד כמנהל החיוב וניהול העסק, בעוד QuickBooks תומך בכל כלי הנהלת חשבונות אחרים. זה גם בסדר.

ביסודו של דבר, QuickBooks היא תוכנית עשירה בתכונות חשבונאות המאפשר נתונים עסקיים להיות מסונכרנים על פני מצב של יתרות פיננסיות, בעוד סייג אחד הוא יתרון מבוסס ענן של ניהול משימות עם חשבוניות רחב. שני הממשלים מציעים תמריץ מרשים לפעול מבלי להצית את כל המשאבים הזמינים.

Leave a Reply