3 דרכים שבהן הימנעות בדיקות תוכנה יפגע השיווק שלך

admin

בדיקות תוכנה היא דרך להבטיח את האמינות, הדיוק והתקינות של היישום. עם כל כך הרבה תוכנות שפותחו כל יום, זה הופך להיות יותר ויותר חשוב לבדוק את התוכנה שלנו עבור שגיאות אפשריות ובעיות. בדיקות תוכנה יכול להתרחש על פני כל מחזור החיים של התוכנה מן העיצוב הראשוני לתחזוקה לאחר ההפעלה. מומלץ כי התוכנה שלך צריך להיות חופשי כמו שגיאות כמו שגיאה קטנה יכולה להוביל לכישלונות בלתי צפויים, ניסיון משתמש רע ואפילו מוניטין רע בשוק. הפיתוח של התוכנה פריצה כבר קשה מאוד ואם אתה מפעיל את התוכנה באגי בשוק, זה יוביל למוניטין רע של החברה שלך, אשר יהיה קשה מאוד לרפא.

ההשפעה של שגיאות תוכנה על שיווק:

בדיקות תוכנה דורש הרבה זמן ומאמץ. אם כבר הוזמן פיתוח תוכנה או היה מחסור של כישרון אישי, זה יכול להיות גם עלות נוספת גדולה. אז מתעוררת השאלה, מדוע חשוב לבצע בדיקות תוכנה. הנה כמה דרכים שבהן שגיאות בקוד התוכנה יכולות לקלקל את המוניטין והפעילות השיווקית של החברה שלך:

  • בדיקות תוכנה מספק הגנה והעשרה של המותג של החברה ואת המוניטין באמצעות תוכנה. בכל פעם שגיאה משבשת אינטראקציה של משתמש הקצה, אתה רואה את הסיכון הפוטנציאלי של מקבל מוניטין רע בשוק.

  • המשתמשים הראשונים שלך הם החשובים ביותר למשוב ולניתוח שוק. הדרך הקלה ביותר היא למכור את המשתמשים האלה וליצור פרסום בעל פה למכירות עתידיות. אבל אם התוכנה הראשונית שלך מכיל שגיאות רבות, לא תוכל להמיר לקוחות אלה.

  • כמה מן הדרכים הטובות ביותר להפעיל תוכנה או יישומים בשוק כוללים פריצה הצמיחה. פריצה צמיחה, אם נעשה כראוי, מייצר הרבה המתיחה של התוכנה שלך בתוך זמן קצר מאוד. אם התוכנה מלא שגיאות, שיווק זה יעשה יותר נזק מאשר טוב. בשל המתיחה ענק המוניטין שלך בשוק יירד משמעותית וזה יהיה קשה מאוד לשחזר אותו.

הודות לשימוש בתוכנות רבות בתעשיות שונות, כגון שירותי בריאות, BFSI וחינוך, ההשפעה של השגיאה יכולה להיות עצומה. אם יש שגיאה בהפעלת תוכנת המכונה או במערכת ניהול העסקאות, היא עלולה לגרום לאובדן עצום של חיים ורכוש. לכן, לפני אספקת התוכנה הסופית, חשוב לבצע בדיקות תוכנה ולוודא כי התוכנה אינה מכילה שגיאות.

Leave a Reply