נקודת המכירה של התוכנה

admin

הקופה היא המציא, נמכר ופיתח.

משרד הכרטיסים הראשון היה הרעיון של ג'יימס ריטי, "סוחר ויסקי טהור, יינות משובחים וסיגרים". Ritty ניהל סלון מוצלח, אבל היתה לו בעיה רצינית אחת: הוא היה מרומה על ידי כמה מעובדיו.

ראה את המשורר הייחודי

כך, ב- 1879, המציא ריטי את הקופה הבלתי ניתנת להפרעה, מכשיר שהקליט עסקאות שבוצעו בחברתו. כעבור זמן מה הוא פטנט על המצאתו ומכר אותה למוכר יעקב ה. אקרט, שהקים את חברת הייצור הלאומית (NMC). מאוחר יותר מכר אקרט את החברה לג'ון ה. פטרסון, הבעלים של חנות קמעונאית פחם בקואלטון, אוהיו.

NCR מקבל REIGNS

לאחר רכישת החברה, פטרסון שינתה את שמה ל – National Cash Register (NCR), שקיים כיום. הוא גם הוסיף תכונות חדשות כגון מגירות עובד מותאם אישית פעמונים, כמו גם את הדוחות החשובים ביותר נייר.

יש נקודת חשמל ממוחשבת של מערכות מכירה.

בשנת 1906, הממציא צ'רלס פ קטרינג, שעבד עבור NCR, פיתח את הקופה הראשונה המופעל על ידי מנוע חשמלי. המכשיר הואץ והקל על הקופאיות לייצר מכירות ולשמור על כרטיסי העסקה.

NCR מעלה המכירות והתפתחות

במהלך העשורים הבאים, שיפורים נוספים נעשו בדלפק הקופות, ו- NCR המציא דרכים טובות יותר למכור ולמכור את המכשיר. מאמצים אלה השתלמו היטב עבור החברה. עד אמצע שנת 1900 הפך משרד הכרטיסים לבסיס לחנויות.

רשם המזומנים נפגש עם מחשב

בשנות ה -70, חידושים סייעו לפתח קופות רושמות מסורתיות לתוך מערכות ממוחשבות של נקודת מכירה. באותו זמן, מכשירים כגון מסופי כרטיס אשראי ומסכי מגע הוצגו גם.

בשנות ה -80 וה -90 של המאה הקודמת, רישומים אלקטרוניים, סורקי ברקוד, נקודות המכירה של מערכות המבוססות על מחשבים אישיים ומכשירי כרטיס האשראי הופיעו בעולם של המסחר הקמעונאי.

נקודות המכירה של מערכות ניידים.

Mobile Point of Sale (mPOS) פתרונות היו כאלה השפעה עצומה על תעשיית כי בשנת 2014, רוב המוכרים בבריטניה (53%) דירגו את מערכת ה- MPOS כמו הטכנולוגיה החשובה ביותר בחנות הצרכן. מערכות MPOS גם להרוויח נתח שוק. בשנת 2015, קבוצת IHL מצא כי מספר התקנות תוכנה קופה ניידים גדל ב 41% בצפון אמריקה משנה לשנה.

מאת קופה לניהול קמעונאות

במהלך השנים, שמנו לב כי מערכות קופה רושמות מתפתחות קופות רושמות, כי פשוט לשלוח מכירות פתרונות ניהול קמעונאית מלאה המאפשרים קמעונאים לשמור על המלאי באיכות הגבוהה ביותר, דיווח, ניהול לקוחות מסחר אלקטרוני מפלטפורמה אחת.

סליקר ועוד מתקנים ניידים

אלה לא רק פונקציות שהתפתחו. הודות לשגשוג של מכשירים ניידים, פתרונות קמעונאיים שקעים להיראות טוב יותר מאשר אי פעם בעבר. רישומי Clunky ומחשבים מסיביים מוחלפים בטאבלטים אלגנטיים ובטלפונים. מכשירים אלה לא רק נראים טוב לחסוך מקום, אלא גם לעזור למוכרים כדי לשפר את חוויית הקנייה שלהם.

חלפו הימים שבהם הקופאיות היו מעוגנות לקופה. הודות לפתרונות קופה ניידים, סוחרים יכולים לבצע את תהליך המחיקה של הלקוח, מה שמאפשר לו לרכוש קונים מכל מקום בחנות, וגם כאשר הם יוצאים בבית במסיבה או בחנות קופצת.

Leave a Reply