מטרת אנטי וירוס תוכנה

admin

תוכנת אנטי-וירוס מותקנת במחשב שלך, כך שתוכל לקבל הודעות על וירוסים. תוכנת אנטי וירוס תסייע להגן על המחשב מפני תולעים, וירוסים, סוסים טרויאנים ותוכניות אחרות שלא הוזמנו.

התוכנה יכולה גם לעזור לך לנקות את המחשב אם יש לך וירוס. הדבר החשוב לזכור על תוכנת האנטי וירוס היא כי אתה לעתים קרובות לעדכן את זה כדי לקבל את הגדרות הווירוס האחרונה מותקנת התוכנה. אין טעם שיש תוכנת אנטי וירוס אם אתה לא מתכוון לעדכן את זה. תוכל לקבל עדכונים מהספק שמכר לך תוכנות אנטי-וירוס כגון Norton.

ייתכן שכבר יש לך תוכנת אנטי וירוס במחשב שלך פעמים רבות, ובמקרה זה ודא שיש לך להסיר את זה לפני התקנת התוכנה החדשה. כדי לבדוק אם יש לך תוכנת אנטי-וירוס, בדוק בתפריט התחלה אם יש מישהו כמו McAfee או Norton ברשימה. שים לב שתוכנת האנטי-וירוס כבר מותקנת במחשב שלך, כלומר (1) היא לא תפעל, ו- (2) היא לא עודכנה במשך זמן רב.

לאחר התקנת תוכנת האנטי-וירוס במחשב שלך, עליך לוודא שאתה משתמש בה כהלכה. ודא שהגדרות המחשב מפעילות באופן אוטומטי את תוכנת האנטי-וירוס בעת הפעלת המחשב. אתה תמיד רוצה להיות מוגן. אם אתה מוריד משהו מהאינטרנט, תוכנת האנטי-וירוס תודיע לך אם מתרחשת בעיה.

ניתן גם להשתמש בתוכנת אנטי-וירוס כדי לסרוק במדויק את כל ההורדות או הקבצים שנשלחו אליך בדוא"ל. אם תקבל הודעה על כך שיש לך וירוס, התוכנה תנחה אותך בשלבים המתאימים כדי להסיר אותו. ודא שאינך משתמש במחשב עד להסרת הווירוס או התולעת. אתה לא רוצה לשלוח הודעות דואר אלקטרוני לחברים שלך ולעזור להפיץ את הנגיף.

Leave a Reply