מה עושה בדיקות תוכנה חברות הכרחי?

admin

לאחר שימוש בצוות בדיקות תוכנה ייעודי, בודקים מיישמים גישה אובייקטיבית לבדיקות תוכנה במונחים של ביצועים ופרודוקטיביות. בענף שירותי ה- IT ההולך וגדל, חברות הבדיקות הבלעדיות הפכו למקור מהימן עבור חברה המייצרת מוצרים שמבצעים בדיקות מיקור חוץ עבור מיקור חוץ. מהפחתת עלויות התפעול לשיפור איכות היישום, ראה מדוע חברות מוצרים עובדות עם ספקי שירותי בדיקה.

ביצועים ומיקוד

מיקור חוץ של תהליך בדיקות התוכנה מעמיס על הצוות הפנימי, אשר נותן להם את ההזדמנות לנהל מחקר ופיתוח נוספים. במהלך בדיקות שבוצעו על ידי אנשי מקצוע, הם בהחלט בצע את המטרות והתוכניות של החברה לפיתוח. זה מאפשר את חברת המוצר כדי להשיג את האיכות הרצויה של תוכנה שיכולה להתחרות בנוף דיגיטלי דינמי.

זמן מהיר יותר לשווק את המוצר

כאשר צוות של מומחים למומחים מועסק לעבודה, חברה המייצרת מוצרים יכולים לצפות את התוכנה להיבדק בתוך התקופה שנקבעה. בנוסף, הזמן שנדרש לחברות בדיקות תוכנה כדי לבדוק את התוכנה הוא קצר באופן משמעותי מאשר הפעם הצוות הפנימי ביצע לבצע את אותן משימות.

דגש על פיתוח ושיווק

עבור כל חברה מוצר חשוב להתמקד בפיתוח ושיווק בסיסי של התוכנה. חברות בדיקות תוכנה לאפשר לחברות ייצור כדי להשיג מטרה זו, המספקים יותר מקום לפיתוח ושיווק.

מכשירי בדיקה ייעודיים

אף חברת פיתוח לא יכולה להתאים את איכות הבדיקות ככלי עצמאי לבדיקת תוכנה ולאבטחת איכות. חברת בדיקות מיוחדת מציעה סוגים שונים של שירותי בדיקה, המשתנים בהתאם לדרישות הלקוח. הם נעים בין בדיקות פונקציונליות ואבטחה לבדיקות תוכנה במונחים של ביצועים, יציבות ומדרגיות. חברת בדיקות התוכנה אחראית גם ליידע את צוות הפיתוח על טעויות ושגיאות שנמצאו במהלך הבדיקה.

חסכוני

שכירת צוות ייעודי של בודקי תוכנה חוסך עלויות. חברת הפיתוח אינה צריכה להשקיע בכל הכלים והטכנולוגיות משום שכל המשאבים מסופקים על ידי ספק שירותי הבדיקה. שיתוף פעולה עם חברת בדיקות מאפשר לחברה להשיג חיסכון משמעותי ולהתמקד יותר בפיתוח תוכנה.

יישום

עבור חברות תוכנה רבות, בדיקות הוא תהליך תכופים. משמעות הדבר היא כי אין צורך יש צוות פנימי ייעודי לאורך כל השנה. במצבים כאלה, שיתוף פעולה עם ספק שירות מקצועי הבדיקה מאפשרת את חברת פיתוח התוכנה כדי לשפר את איכות ופרודוקטיביות של המוצר לענות על הציפיות של משתמשי הקצה.

Leave a Reply