כל מה ענן מחשוב לקוחות התוכנה צריכה לדעת

admin

אם אתה לא מסתתר מאחורי הרבה רשומות פיננסיות, יש לך רשמית לב כי מספר הולך וגדל של עמותות עוברים לענן. אולי זה פשוט קרה בחברה המיוחדת שלך.

אחד הנהגים האמיתיים של תכנות ענן היא חברה פרטית. ארגונים אלה מסתמכים על פתרונות תחבורה מתקדמים, במטרה לצמצם את השימוש בהון ולהגדיל את השימושיות.

צמיחה מואצת הודות לסביבת הענן

השימוש במשאבים בתכנות הענן מאפשר לאגודות להאיץ את הפיתוח המתפתח, ובינתיים הוא משלב באופן עקבי תקשורת בין-משרדית. כל חלוקה יכולה להחליט על ההחלטה הטובה ביותר בשל הצורך שלה להגביר את היעילות.

קשיים עם תוכנת הנהלת חשבונות מסורתית

  • הנתונים במסגרת אינם שוטפים.

  • קיימת תלות בגליונות אלקטרוניים של Excel

  • התוכנה היא רק להיות הציג במקום אחד.

  • גיבויים יכול להיות מסורבל.

  • לא מרענן מרענן, אם כל חלק של הדמיון

היתרונות של תוכנות מבוססות ענן חשבונאות

  • מתווה מתמשך של הגישה הפיננסית שלך.

  • עדכונים אוטומטיים כדי לוודא שאתה לוקח את הטוב ביותר השיקולים בטיחות בכיתה ומאמצים.

  • גישה למידע ממקומות שונים – בעולם הרחוק של העבודה – יכולה להבטיח בחירה כלכלית יעילה.

  • הכל עובד בענן, והמידע שלך מועבר באופן עקבי.

  • עוד התכתבות בין מחלקות ומוכרים.

שלושה דברים שכדאי לזכור

בתור רו"ח, אתה מישהו שאינו קשור לעסק – אתה יועץ מהימן. הניסיון שלך ואת הכישורים מוערכים ואת הדירוג שלך הוא מהימן. כאשר אתה נשאל אם העמותה צריכה להעביר את התוכנה החשבונאית שלה לענן, זכור את שלוש הנקודות הבאות:

1. בחירת הפתרון הנכון תבטיח הגנה על נתונים וזמינות גדולה יותר.

משמעות הדבר היא כי חשוב לשחק את המראה של שלב יציב יציב. ישנן תוצאות אמיתיות כאשר חברות קטנות ובינוניות גישה הבחירה ושימוש ביישומים בענן ללא תמונה רבה. הם בוחרים באופן קבוע פריט נכון כרגע, נמדד על הקשר שלהם, ולא אובייקט שיכול להתפתח ליד החברה. כרגע, כאשר ארגונים עולים על ההליך, הם עשויים גם להיתקל בעלויות עבודה בלתי צפויות, חוסר ראייה קבועה בזמן אמת ושימוש מופרז ועלויות. עודד את הלקוחות לבלות זמן ולמצוא את הפתרון המתאים ביותר לצרכיהם, גם היום וגם לאחר זמן רב.

2. אתה יכול לשתף פעולה אפילו יותר עם הלקוחות שלך.

אתה יכול להגיע למסגרת מכל מקום. במקום להעביר באמצעות Excel, תוכל להציג עדכונים שוטפים ודוחות תקציב. אתה נמצא בחדר דומה, עובד זה לצד זה.

3. בחר תשובה שיש לה שבילי ביקורת עקביים.

אנחנו פוחדים מביקורת – אפילו את הטוב מכולנו. עם זאת, זה עשוי להתברר כי מציאת פתרון חשבונאות נכונה יכולה להציע כלי שיתוף פעולה כדי לבדוק למה משהו הושלם.

אם עדיין לא השתנית לתפקיד של יועץ מהימן, להיות מוכן לזה. Coming. התחל בעקבות רעיון טוב יותר עבור הסצינה הכללית ליצור קשר עם מומחים בנושא עצה קול. זה אולי נראה כי מדובר בהצהרה דביק של שירותים ציבוריים, אבל "ככל שאתה יודע," ככל שאתה יכול לעזור ללקוחות שלך ולהיות חלק בהליך.

יישום

לחקור את כל היתרונות והחסרונות ולהבין את הסיכונים. בסופו של דבר, הוא קשור למציאת התשובה הנכונה למערכת היחסים שלכם. יש הרבה אפשרויות נהדר ואתה לא צריך לעשות בחירות עדינות.

Leave a Reply