כיצד למצוא את התוכנה הטובה ביותר לשחזור נתונים בשבילך

admin

בחירת התוכנה הטובה ביותר לשחזור נתונים היא קריטית אם אתה רוצה להבטיח שחזור מוצלח של נתונים שאבדו. אבל הבעיה אנשים בפנים כאשר מחפשים את התוכנה הטובה ביותר היא "לקרוא ביקורות מוצר". מקסימום חוות דעת כאמור משולמות; לכן הם מוכווני מוצר. ב ביקורות רבות לא תראה אפילו "חור" אחד של התוכנה. איך זה אפשרי כי התוכנה אפילו לא צריך כישלון אחד? האם זה תוכנן ופותח על ידי קבוצה של זוויות? אז אתה צריך להיות מודע של ביקורות כאלה שילם כאשר אתה מחפש תוכנה יעילה לשחזר נתונים לאיבוד.

במאמר זה, אני אדון כמה צעדים שיכולים לעזור לך למצוא את הפתרון הטוב ביותר שיעזור לך לשחזר את הנתונים שאבדו מחשבי Windows או Mac. בנוסף ל- Windows ו- Mac, תוכל לבצע שחזור נתונים ב- pendrive, כרטיסי זיכרון, מצלמות וכו '.

הדרך הטובה ביותר למצוא את כלי שחזור נתונים מושלמת

קודם כל, אתה צריך לשכוח את כל הדעות. אתה לא צריך להיצמד לכל מותג מסוים. אתה מעדיף לבדוק את הפעולה של הכלי, את הפשטות ואת הדיוק. אז, בואו נתחיל למצוא פתרון טוב לבצע שחזור נתונים ללא שגיאות.

שלב 1 – הפעל את דפדפן האינטרנט שלך.

שלב 2 – פתח את Google או את Bing.

שלב 3 – הזן "תוכנה לשחזור קושחה" בסרגל החיפוש.

שלב 4 – בקר באתרי אינטרנט של מספר חברות בכרטיסיות נפרדות.

שלב 5 – הורד גירסאות ניסיון של תוכנות של חברות שונות.

הבא, אנחנו צריכים להכין את התצורה כדי לבדוק את גירסאות ניסיון. לפני שאנחנו הולכים כל עוד, אני רוצה להזכיר כי "גירסאות ניסיון ללא תשלום של תוכנה זו" לעבוד באופן דומה לגירסאות בתשלום, אבל אתה לא יכול לשמור נתונים התאושש. אתה יכול לבדוק את הערך של הנתונים התאושש, אבל גם כי תצטרך לקנות רישיון.

זהיר

אל תשתמש בגירסת הניסיון החינמית במכשיר שממנו ברצונך לשחזר נתונים שאבדו, מכיוון שאם הוא לא פועל היטב, ייתכן שלא תוכל לשחזר נתונים שאבדו גם באמצעות כלי אחר. לכן, לאחר שלב 5 לעיל, "הזכרתי את הצורך להכין את התצורה.

הכנת מתקנים לבדיקת התוכנה הטובה ביותר לשחזור נתונים

 • העברת גרסאות ניסיון ללא תשלום של הכלי לכל מחשב אחר. זכור כי המחשב הזה לא צריך להיות אחד שממנו אתה צריך לבצע את שחזור הנתונים בפועל.

 • עכשיו להתקין את גירסת הניסיון הראשונה.

 • ואז למחוק כמה קבצים, תיקיות וכו 'באמצעות מקש SHIFT + Del. מפתח זה מוחק את הנתונים מבלי להעביר אותו לתיקיית האשפה תחילה. ניתן גם לאתחל את המחיצה כדי לבצע שחזור.

בדיקה ומציאת התוכנה הטובה ביותר לשחזור נתונים לאיבוד

 • לאחר השלמת תהליך ההסרה, הפעל גירסת ניסיון ללא תשלום.

 • בדוק את מחיצת הדיסק הקשיח שממנה הוסרו הנתונים. אם יש לך מחיצה מעוצבת, בחר באפשרות זו.

 • התחל את תהליך הסריקה.

 • עכשיו להיות רגוע ולעשות מה שאתה רוצה, כי התהליך ייקח קצת זמן בהתאם לכמות הנתונים להיות התאושש.

 • לאחר השלמת תהליך הסריקה, תוצג רשימה של נתונים שהתקבלו ממחיצת הדיסק הקשיח שנבחר.

 • נתח נתונים אלה בהתבסס על אחוז ההתאוששות, האיכות וכו '.

 • אם מתברר שביצעת יותר מ 60-70% התאוששות ואת האיכות היא גם טובה, אתה יכול לקנות מפתח רישיון עבור תוכנה זו לשחזור נתונים. אם אחוז ההחלמה נמוך מ -60% או שהאיכות אינה טובה, תוכל להסיר את גירסת הניסיון ולחזור על התהליך הקודם עד שתמצא את התוכנה הטובה ביותר לאיבוד נתונים.

 • לאחר שתמצא את התוכנה הטובה ביותר, להתקין את הגירסה מורשה על המחשב שבו אתה רוצה לבצע את השחזור ולהפעיל אותו.

זהיר

יש לזכור כי במקרה של שחיתות חמורה, אחוז שחזור נתונים עשוי להיות פחות מ 60%, אבל במקרים כאלה, תוכנה קטנה לעתים קרובות מספק התאוששות של חומר הגלם. מומלץ גם ליישם פתרון זה.

יישום

התהליך המוצג לעיל יכול לצרוך כמות משמעותית של זמן, אבל בסוף תהיה לך אחת התוכניות הטובות ביותר לשחזור נתונים, כי אתה גאה להמליץ ​​לאחרים גם כן. עם זאת, אם אין לך זמן לבדוק, ייתכן שתרצה למצוא פתרון ידוע מיד.

Leave a Reply