הצלחה בתחום התוכנה מיקור חוץ או יצירת אתרי אינטרנט

admin

לאחר עובדים או פרילנסרים בתוך כמה אלפי קילומטרים באזור זמן אחר יכול להציג קבוצה משלהם של בעיות, ללא קשר לקושי מנסה לשכנע את כולם לאותו אתר.

תהליכי Agile ו- Scrum היו תגובה ישירה לצרכים של ארגונים מודרניים, שבהם העובדים יכולים להיכנס בבוקר כאשר חבריהם יוצאים לערב. המשימה עברה לשליטה קלה (ומה שחשוב מאוד), שניתן היה לעקוב אחריה, ופירוש הדבר היה שתוכל לפתע לתאם את המשימות המורכבות ביבשות שונות ולקבל תוצאה.

תקשורת היא המפתח

ישנן פלטפורמות תקשורת רבות שכל אחד יכול להשתמש בהן כדי לשמור על תקשורת ומשימות במקום אחד. סקייפ, WhatsApp, Google, לכולם יש דרכים לוודא שכולם מקבלים הודעה והם יודעים מה הם עושים. שליחת משימות לענן כך שכל אחד יכול לגשת, להגיב, לבדוק ולעיין בהם עושה תכנות מוצלח מהיר ומקיף יותר. האם אתה זקוק לבדיקה מהירה? זרוק אותו לענן ולראות מי יכול להיות מוקצה למשימה.

פגישות

כן, פגישות. הם לא צריכים להיות מה כולם מפחדים, Agile צריך להישמר במשך מינימום של 10 דקות כדי "לקום" בתחילת כל מפגש עבודה. זה לא קורה לעתים קרובות, כי יש הרבה דברים לדון, ולאחר לעשות את זה בדרך הנכונה, הם יכולים להבטיח שכולם יודעים מה הם עושים וכאשר הם עושים את זה. משימות outsourced מטופלים במידה רבה באותו אופן כמו משימות שבוצעו בתהליך Scrum, מה שהופך אותו (נוזל נוזל) תהליך.

כאשר משימת הפיתוח מחולקת לשברים קטנים ומוקצים בתהליך Scrum, העובדים בדרך כלל יוצאים לעבוד על המשימה שלהם ולדווח כאשר הם זקוקים לעזרה או לסיים. כדי להימנע מבידוד, הפגישה שכולם מדווחים עליה עוזרת לאנשים להרגיש חלק מהצוות ומבטיחה שכולם עושים את הדבר הנכון. זה קורה לעתים קרובות שמישהו מדבר בפגישה "לא, לא ביקשתי את זה!" וזה יתרון.

לפתור את זה

מה אתה צריך למיקור חוץ ומה אתה צריך לשמור על הקרקע? זאת השאלה. ניתוח Agile יכול להראות מי יש את הכישורים ואת הזמן הנכונים, אשר נותן לך תשובה מהירה לשאלה זו. אז אתה יכול לגלוש ולהקצות אותו איפה זה הכרחי. זה נשמע הרבה יותר פשוט ממה שהוא עושה לעתים קרובות, אבל זה יעיל כאשר אתה עושה את זה טוב.

הפרשי זמן

אם אתה יכול, לנצל את ההבדל הזמן. אם הם עושים את זה טוב, בסוף היום כל העובדים שלך פרילנסרים לדווח במועד מסוים, כלומר אתה יכול להגדיר "משמרת לילה" המשימה להתכונן "שלך שינוי יומי". זה עובד עבור כולם כי זה לא מאפשר לאף אחד לחכות והופך הכל הרבה יותר מהר.

גלה את המטרה

כל אחד בקבוצה צריך לדעת מה הם הולכים ומה הדרך הקשה היא. במיוחד העזרה החיצונית שלך, לדבר איתם כמה שיותר על פיתוח, שדרוגים, תיקונים ומשימות ככל האפשר.

Leave a Reply