ההשפעה של חברות תוכנה בהודו על דיגיטציה של האומה

admin

תור הזהב של מהפכת ה- IT בהודו החל בשנת 1990. יצירתו של ה- IT במגזר בארץ שינתה לחלוטין את הנוף הכלכלי של המדינה. הרעיון של ליברליזציה, גלובליזציה והפרטה עושה התקדמות עצומה בתחום ה- IT במדינה הזאת. תעשיית ה- IT ההודית נחשבת לתעשייה החזקה ביותר בעולם.

דרום הודו היא המקום המועדף עבור מומחי IT, משום שכל חברות ה- IT המובילות בארץ ובעולם נמצאות באזור זה של המדינה. בנגלור, היידרבאד ו צ 'נאי הם הגבוהים ביותר IT מקומות בהודו, המציע מיליוני מקומות עבודה. בנגלור נחשבת "עמק הסיליקון של הודו".

מתכנתים הודים ומהנדסי תוכנה מבוקשים ביותר בכל רחבי העולם בשל מקצועיותם וכישוריהם, וגם עבור חברת תוכנה זרה, העסקת ה- IT ההודי היא הרבה יותר זולה בהשוואה למומחי IT ממדינות מפותחות. לכן חברות זרות outsource הפרויקטים שלהם לחברות התוכנה ההודית. כתוצאה מכך, רבים בפיתוח מרכזי תוכנה בארץ נוצרו. מומחי תוכנה בהודו, הייטק ואנגלים, שולטים בתעשיית התוכנה העולמית. למרות הטכנאים ההודי יש ביקוש גבוה בחברות זרות, בעיות ויזה האחרונות בכמה מדינות הפחיתו את שיעור העלייה של טכנאים הודים.

היוזמה האצילית של ממשלת הודו להפוך את הודו למדינה מוסמכת דיגיטלית היא תחום מבטיח שבו חברות תוכנה בהודו יביא את כישוריהם ידע טכני ליישם פרויקטים לאומיים ובינלאומיים שונים.

בתהליך זה, מפתחים ומפתחים של יישומים ניידים יצטרכו לסייע לממשלה בפרויקטים שונים שיסייעו לבנות רשת דיגיטלית בהודו. "Digital India" יש עניין מסקרן בענקים הטכנולוגיה המשתתפים ברחבי העולם כדי להסתבך בפרויקטים ממשלתיים שונים בהודו. כל משרדי הממשלה משדרגים את המערכות והשירותים המקוונים שלהם כדי להבטיח פעולה חלקה ברחבי הודו.

חלק גדול מהאוכלוסייה ההודית קשור ישירות ובעקיפין עם חברות תכנות בהודו, כי אלה חברות טכנולוגיה לספק הזדמנויות תעסוקה עבור אנשים רבים. צעד "הודו הדיגיטלית" הוא לא רק יצירת מקומות עבודה עבור מתכנתים ומהנדסים, אבל חלק גדול של אנשים שאינם טכניים קשורים גם עם ה- IT במגזר. החזון של דיגיטציה של הודו הכפרית היא גם עניין של הממשלה ההודית. כדי להעלות את המודעות לגבי מיומנויות המחשב ולספק ידע טכני עבור האוכלוסייה הכפרית, חברות IT שונות מעורבים בארגון תוכניות מודעות רבות וכיתות באזורים כפריים, כך שאנשים יכולים להבין ולתמוך יישומים שונים ויישומים ניידים.

יחד עם הסיסמה המתקדמת של ממשלת הודו כלפי 'הפוך בהודו', מגמת היזמות בולטת בקרב הדור הצעיר בהודו. בנוסף לענקיות IT, חברות תוכנה חדשות קטנות ובינוניות רבות צמחו בהודו, וחברות אלה מיישמות פרויקטים שונים עבור לקוחות מקומיים ובינלאומיים רבים. שוב, חברות אלה גם ליצור תעסוקה, אשר יש תרומה משמעותית לכלכלת הודו.

Leave a Reply