אנטי וירוס עבור Windows 10 – עצות לבחירת תוכנת האבטחה המתאימה ביותר למחשב שלך

admin

למרות ש- Windows Defender שימושי, הוא אינו מספק הגנה מספקת עבור משתמשי מחשב רבים. כדי להבטיח את ההגנה הטובה ביותר, אתה חייב להיות תוכנית אנטי וירוס מקיפה עבור Windows 10. זה אמור להיות מסוגל להגן על המערכת שלך מפני מגוון רחב של איומים, מ Trojans כדי תוכנות זדוניות. הבעיה עם כמה "חינם" תוכניות האנטי וירוס בימים אלה היא שהם bloated עם תכונות מיותרות כגון junkware בטוחים הרחבות דפדפן שיכולים להפוך את המערכת שלך אפילו פחות מאובטח. ניסויים חינם הם בסדר, אבל בסופו של דבר תצטרך לשלם קצת כסף עבור ההגנה הטובה ביותר.

האם ידעת כי למעלה מ 80,000 איומים תוכנות זדוניות חדשות נוצרות בכל יום? הסרת אותם לאחר בעיות עם המחשב הוא לא הפתרון הטוב ביותר. אתה צריך תוכנית אשר למעשה למנוע את הבעיה מלכתחילה. זה צריך גם להיות מעודכן מדי יום כדי לשמור על קשר עם כל האיומים החדשים.

עלויות נמוכות גם חשוב – במיוחד אם יש לך מחשב זול כי הוא לא יעיל ומהיר. לא כל תוכנית אנטי וירוס עבור Windows 10 עובד בצורה חלקה כפי שהוא צריך. אתה לא רוצה שהמערכת שלך יתעכב בגלל תוכנית העוסקת בכל משאבי המערכת. בעת בחירת יישום להגנה על המחשב, בדוק את דרישות מערכת התוכנה. נצל את היתרונות של ניסיון ללא תשלום כדי לבדוק את היישום על תחנת העבודה שלך כדי לראות אם זה עובד ביעילות וביעילות. אשר את הפתרון רק אם אתה בטוח שזה עובד בדיוק כפי שהוא צריך, ללא בעיות.

החשיבות של שירות לקוחות בתוכנית אנטי וירוס עבור Windows 10

מדברים על בעיות, פתרון בעיות ושירות לקוחות הם נושאים חשובים אחרים כשמדובר בתוכנית האנטי וירוס עבור Windows 10. בחר חברה בעלת מוניטין טוב עבור תמיכה טכנית. האתר צריך להיות חלק נרחב שאלות נפוצות, כמו גם הדרכות וידאו, פורום ועוד. בכל פעם שאתה צריך עזרה חיה, זה צריך להיות קל לדבר עם נציג.

לפני שתחליט אם בכוונתך לשדרג לחשבון בתשלום, חידש את דרישות הרישיון שלך. על כמה מחשבים אתה צריך הגנה? מוצרי האנטי וירוס הנפוצים ביותר מציעים אפשרויות מנוי ורישוי רבות עבור התקן אחד או יותר.

כשמדובר הערכות וסקירות על פתרונות אבטחה למחשב, אחת התוכניות האנטי וירוס עבור Windows 10, ידוע האמינות שלה הגנה טובה, הוא נורטון אנטי וירוס. הוא מציע הגנה מובילים בתעשייה והוא מופעל על ידי אחד הגדולים 24×7 איום רשתות ניטור בעולם – כל במחיר נמוך. כדי לקבל קצת יותר, אתה יכול לבחור Norton אבטחה, אשר גם תואם את המכשיר הנייד שלך.

במשך שנים, סימנטק היא מותג מוביל בתעשיית האיומים הקיברנטית. שמור על המוצרים שלך באמצעות קופונים עבור נורטון אנטי וירוס ופתרונות אבטחה. כל קוד נורטון הנחה יכול לעזור לך למצוא הצעה טובה עבור מוצרים שנרכשו באינטרנט.

Leave a Reply