נורטון WiFi פרטיות מדריך – למה להשתמש בתוכנה זו VPN גדול כדי להבטיח בטיחות הגלישה

admin

אנשים רבים לזלזל בסכנות של Wi-Fi הציבור. לעולם אל תיכנס לחשבון אישי כלשהו או תרכוש באמצעות הטלפון שלך כאשר אינך משתמש ברשת אלחוטית מאובטחת. השתמש תמיד בכלי כגון Norton WiFi Privacy כאשר הוא מחובר לנקודות חמות אלחוטיות ציבוריות. זהו אחד השירותים הטובים ביותר VPN זמין.

תוכנית אנטי וירוס רגיל אינו מספיק כדי להגן על המכשיר הנייד שלך מפני האקרים בזמן שאתה בפומבי. לכן, מומחים ממליצים ליצור רשת וירטואלית פרטית משלך. למרות שחברות רבות מציעות שירותים מסוג זה, אף אחת מהן אינה יעילה ואמינה כמו במקרה של נורטון WiFi פרטיות.

לאחר "גלישה אנונימית סה"כ" הוא מועיל מבחינות רבות. לא רק אתה יכול להיות בטוח שכל הנתונים האישיים והפיננסיים שלך מוגן בכל עת, ואתה לא צריך לדאוג ספקי שירותי אינטרנט ו- ISP מעקב אחר נתוני הגלישה שלך. תוכנית זו אף פעם לא אוספת מידע על יישומים בשימוש או אתרי אינטרנט ביקר. השאילתות שלך ב- Google ובינג הן גם פרטיות. רק אתה יודע על היסטוריית החיפושים.

הוא תומך מכשירים שונים, כולל אנדרואיד, Mac, Windows ו- iPhone / iPad. תשלומים חודשיים זמינים וכן מנוי לשנה. המחירים משתנים בהתאם למספר המכשירים שברצונכם להגן עליהם (1, 3 או 5). בנוסף למשתמש האינטרנט הממוצע, חברה מכל הגדלים יכולה להפיק תועלת משימוש במוצר זה של Norton.

הסיכון של שימוש בפרטיות Norton WiFi

יש "נקודות גישה סוררות" או "נקודות חמות זדוניות" שעשויות להיות עייפות. סוג זה של הונאה מעודד משתמשים לחשוב שהם מתחברים לרשת לגיטימית על ידי הסתרת שמותיהם באותו אופן שבו הודעות דואר אלקטרוני של דיוג משתדלות לרמות את עצמן כחברה לגיטימית. אם אין לך פרטיות של Norton WiFi, אתה עלול להיות בסיכון להיות מחובר לנקודה חמה אחת לא ישרה.

תחשוב על כמה מהר אתה יכול לגלוש באינטרנט כאשר אין מודעות. חסימת מודעות היא תוספת מגניב נוסף המוצע על ידי תוכנית VPN זו. הודות לגלישה מהירה יותר של האינטרנט, תוכל להיות פרודוקטיבי יותר. יהיה לך יותר זמן ליהנות אתרי האינטרנט המועדפים שלך ומשימות אינטרנט. התוכנה גם מאפשרת למשתמשים לשנות מיקומים כדי לגשת לכל התוכן מבלי לדאוג לגבי חוקי חסימת תוכן המיושמים על ידי אתרי אינטרנט מסוימים.

בעת בחירת תוכנית VPN, זה האינטרס שלך לבחור שירות שאינו רישום. Norton WiFi Privacy מכבדת את המשתמשים שלה ואינה יוצרת מסדי נתונים המכילים נתונים אישיים של המשתמשים שלה. זה גם מאוד זול וקל לשימוש.

הגן על הפעלות הגלישה באינטרנט בעלות נמוכה עם קודי Promo של Norton. גלובל החברה תוכניות אבטחה קיברנטית זמינים למשתמשים ביתיים, עסקים קטנים וחברות בינוניות וגדולות. אתה יכול לגלוש באינטרנט באופן פרטי – אפילו על Wi-Fi ציבורי – מבלי לבזבז הרבה כסף. פשוט ליהנות מהנחות מקוונות של נורטון WiFi פרטיות.

Leave a Reply