למה לצפות ממוצר טוב בצורה של תוכנת שירות

admin

שירותי המוצר הם פשוטים וממוקדים שיווק עסקי על מודל צפוי יותר שקל יותר למכור. השירותים ארוזים בצורה דומה יותר למוצרים שמוכרים בקלות. רוב ספקי השירותים מפיקים את שירותיהם בשל היתרונות השונים המלווים אותם, ביניהם:

  • הגדלת ההכנסות

  • תזרים מזומנים משופר בחברה

  • לחץ מופחת בניהול וניהול עסק

  • שיפור יכולת ההרחבה של החברה

אמנם יש דרכים שונות כדי לייצר את השירותים שלך, מקבל תוכנה שתוכננה עבור אנשים כאלה יכולים להפוך את העבודה שלך לקלה יותר. כאשר אתה מקדיש את הזמן שלך כדי למצוא את התוכנה הנכונה, תוכלו ליהנות הטבות רבות. אם אתה רק מקבל להכיר את המוצר אפשרות התוכנה, הנה כמה מהדברים שאתה יכול לצפות כאשר אתה מקבל מוצר אמין עבור החברה שלך.

קלות יצירת טופסי הזמנה – עגלות קניות מסורתיות יכול להיות מסובך, אבל עם תוכנה אטומה לשירות הייצור, אתה יכול לעצב טופס אתר אחד עבור מכירת שירותים. בטופס ניתן ליצור תהליך פשוט המכסה את כל הקשור הזמנות.

מעקב אחר תשלומים – תוכנת שירות מעוצבת היטב רשומות כל התשלומים, ללא קשר אם הם חד פעמיים או חוזרים, כך שתוכל לעקוב אחר אותם. בעזרת תכונה זו, תוכל לראות בקלות כאשר הלקוחות מחויבים כאשר התשלומים נכשלים, ואפילו כאשר המנויים מבוטלים.

משלוח קל של הזמנות – כל תוכנה טובה ואמינה תספק גישה למערכת ניהול הזמנות, כך שתוכל לשמור על הקבלנים שלך, עוזרי וירטואלי וצוות החברה על אותו דף. בדרך זו, באפשרותך להציג את מצב ההזמנה, את כל ההודעות הקשורות אליו ומי עובד על ההזמנה. זהו תהליך רכש יעיל בהשוואה לתהליכים אחרים.

יכולת הסתגלות – באמצעות התוכנה המתאימה מאפשרת לך להתאים אישית את כל הפריטים הדרושים, כגון הודעות דואר אלקטרוני, הודעות ופריטי ניווט. זה דורש מערכת תבנית כי הוא אמין כדי להשיג זאת כדי ליצור לוח לקוחות אטרקטיבי בכל המובנים.

קלות איסוף מידע על הפרויקט – זה נכון שלקוחות לא אוהבים את הטפסים הארוכים שהם מתבקשים למחוק. טפסים עשויים למעשה להיות בלבול או אפילו להשפיע לרעה על המכירות. עם זאת, עם תוכנת תחזוקה נכונה, תוכל לאפשר ללקוחות לבצע הזמנות ולספק לך מידע נוסף שאתה צריך מאוחר יותר. לתת להם את החופש לתקשר מידע כאשר הם מוכנים טוב יותר מאשר מתסכל את הצורות כאשר הם באמת צריכים שירות ממך.

חוויית משתמש משופרת – כאשר לקוחות מסוגלים לנהל את הסדר שלהם, להוריד שירותים ואפילו לעקוב אחר המנויים שלהם, הם מרגישים חלק מהתהליך, אשר משפר באופן משמעותי את החוויה שלהם לעבוד איתך. התוכנה הטובה שלך צריך להיות מסוגל לספק להם תכונות לגרום להם להרגיש בטוחים כי הם עובדים איתך ולאחר מכן להפוך ללקוחות חוזרים.

Leave a Reply